בחירה קלה להשכלה

לימודי מקצוע

לימודי מקצוע מיועדים עבור אלו אשר רוצים לצאת לשוק העבודה מוכשרים ומוסמכים על ידי המדינה ומשרד העבודה במקצוע מסוים.

במסלולי לימוד המקצוע תצאו לשוק העבודה מהר יותר מאשר חבריכם אשר יפנו ללימודי התואר שבדרך כלל לא יעצרו בתואר הראשון וגם ימשיכו אל עבר השני כי ברוב המוסדות ומקומות העבודה כיום תואר ראשון הוא זניח וכמעט שאיננו עוזר!

מסלולים של לימודי מקצוע מבוקשים:

טכנאי מחשבים – לימודי המחשבים מעניקים מסלולים שונים ורבים עבור אלו המחפשים לימודי מקצוע קצרים אשר מסמיכים בקורס קצר יחסית אנשי מקצוע בתחום.
אחד הקורסים הבסיסים והמהירים ביותר הינו קורס טכנאי מחשבים בו תלמדו שילוב של ידע בחומרה לבין ידע בתוכנה ותלמדו לטפל בתקלות מחשב אשר לעיתים יהיו בחומרה ולעיתים בתוכנה.
לימודי טכנאי מחשב הם הבסיסים ביותר ואחריהם תוכלו להמשיך לקורס המשך של ניהול רשתות
אשר יעסוק בטיפול של שרתים ועמדות מחשב במקומות עבודה גדולים, בתור מנהלי רשתות עיקר העבודה שלכם תהיה בחברות גדולות אשר להן עמדות מחשב רבות ושרתי מידע אותם תצטרכו לנהל.

תכנות - אחד המקצועות המבוקשים ביותר במהלך השנים האחרונות הינו מקצוע התכנות, לביקוש זה יש הרבה מאד סיבות אך הסיבה העיקרית הינה התנאים והמשכורות אותם מרוויחים המתכנתים.
בין כל לימודי המקצוע זהו המקצוע שכבר בתחילת דרכם ירוויחו בוגריו משכורות "יפות" וככל שהניסיון וההתמחויות שלהם יגדלו ויעמיקו, גם המשכורת תתפח!

חשמל - הנדסאי חשמל זהו מסלול לימודים מבוקש מאד, כיום הביקוש לחשמלאים מוסמכים הוא גדול וזהו גם מקצוע שלאחר ההתמחות הראשונית. בה יעבדו הבוגרים כשנתיים בתחום לצד חשמלאי מוסמך הם יהפכו גם להיות בעלי הסמכה זהה ולעבוד כפרי לנסרים!
לאחר סיום לימודי ההנדסאי יכולים הבוגרים להמשיך למסלול מהנדס.

הנדסאי בניין - מסלול זה מכשיר את הלומדים בו לעסוק בענף הבנייה ובעלי הסמכה של ניהול ופיקוח על בנייה של מבנים, בתחום זה קיים ביקוש אדיר לבוגרי המסלול וחברות הבנייה והפיתוח יחטפו את המועמדים.
כמו כן במקצוע זה ניתן להיות עצמאי ולעסוק בבנייה ושיפוץ של בתים ומבנים אזרחיים.

עיצוב פנים - מסלול מקצועי זה הינו אחד ממסלולי הלימוד המספקים והמגשימים ביותר,
במקצוע זה ישלבו הבוגרים עשייה עם יצירה באחד המקצועות המבוקשים בענף הבנייה!
עם סיום מסלול זה יאלצו לבחור הבוגרים בין עבודה במשרד אדריכלים ובין פתיחת משרד כזה באופן עצמאי!

מנעולנים - עוד מקצוע אשר מסלול הלימודים המקצועי שלו הוא קצר ומסמיך באופן מקצועי את הבוגר לעסוק בתחום, הוא קורס מנעולנים, אשר בסיומו יקבל הפורץ אישור הסמכה ממשרד העבודה ובאישור המשטרה לעבוד בתחום פריצת המנעולים ומתן שירות לציבור.
גם במקצוע זה חסרים בעלי מקצוע רבים וכל בוגר אשר יסיים את הקורס, צפוי להיות מוצף בעבודה.