בחירה קלה להשכלה

האקדמיה לפיננסים

האקדמיה לפיננסים

האקדמיה לפיננסים מיסודו של בית ההשקעות מגדל שוקי הון, הינה הגוף המוביל בישראל בלימודי פיננסים.

האקדמיה לפיננסים פועלת במסגרת 4 חטיבות לימודים הנחשבות למצוינות ולמקצועיות בישראל. האקדמיה לפיננסים מתמחה בקורסי השקעות בשוק ההון, הכנה לבחינות רשות ניירות ערך, בלימודי יזמות עסקית, לימודי הנהלת חשבונות ולימודי נדל"ן.

בוגרי האקדמיה לפיננסים משתלבים בשוק העבודה הן כשכירים בארגונים מובילים והן כמשקיעים עצמאיים ויזמים. בין לקוחותיה של האקדמיה לפיננסים גם גופים עסקיים רבים: בנקים, חברות ביטוח, זרועות הביטחון, חברות סלולר, חברות הייטק, מוסדות ממשלתיים, חברות ביוטכנולוגיה וחברות עסקיות.
נשמח לצרף גם אותך להצלחה של האקדמיה לפיננסים.

חטיבת לימודי שוק ההון
האקדמיה מתמחה בהעברת קורסים איכותיים ומקצועיים בשוק ההון,החל מקורסי העשרה בשוק ההון דרך קורסים מתקדמים באופציות ונגזרים, וכלה בהכנה לבחינות המקצועיות של רשות ניירות ערך ומשרד האוצר.

היתרון הגלום בשייכות לבית השקעות מוביל, בא לידי ביטוי ביכולת להעמיד לציבור הלומדים בקורסים, את המרצים המומחים מהשורה הראשונה, הטובים ביותר, המעודכנים ביותר והמנוסים ביותר בשוק ההון.

חטיבת יזמות
האקדמיה לפיננסים מזמינה אותך לקורסי יזמות עסקית פרקטית, המציע הכרות מרתקת ומעמיקה עם עולם היזמות העסקי.
גם אם עדיין אין לך רעיון עסקי מגובש (אבל יש לך את הניצוץ הנכון) – תוכל ללמוד להיות יזם מצליח!

חטיבת נדל"ן
במסגרת לימודי הנדל"ן יועברו קורסי נדל"ן בסיסיים ומתקדמים, שילוב מסלולי התמחות תוך מתן דגש על שילוב מרצים מהשורה הראשונה אשר משלבים לימודי אקדמיה לצד עיסוק מקצועי בתחומי הנדל"ן השונים. קורס תמ"א 38, קבוצות רכישה, יזמות והשקעות בנדל"ן.

חטיבת הנהלת חשבונות
קורסי הנהלת חשבונות שלנו יכין אותך לקבלת תעודה מנהל/ת חשבונות ופותח בפניך אפשרות לקידום מקצועי ואישי ואפשרויות רבות להסבה מקצועית.

אחוזי מעבר - אחוזי המעבר של בוגרי האקדמיה לפיננסים בבחינות רשות ני"ע ומשרד האוצר הם מהגבוהים בישראל. האקדמיה לפיננסים מפרסמת באופן גלוי בכל מועד את אחוזי המעבר של הסטודנטים שלה בכל בחינה ובחינה.

בוגרים - לאקדמיה לפיננסים מעל 4000 בוגרים! בוגרי האקדמיה לפיננסים השתלבו בתפקידים שונים בעולם ההשקעות והפיננסים.

ספרי לימוד ואתרי תרגול - האקדמיה לפיננסים הוציאה לאור ספרי לימוד בכל המקצועות הנדרשים לבחינות רשות ניירות ערך ומשרך האוצר: חשבונאות, כלכלה, סטטיסטיקה ומימון, יסודות הביטוח, גמר פנסיוני, מקצועית א + מקצועית ב, אתיקה ודיני ני"ע. ספרי הלימוד של האקדמיה נחשבים לטובים ביותר, הינם מקיפים ומספקים הסברים על החומר הנדרש לבחינות בצורה בהירה ופשוטה.

 • לאתר האקדמיה לפיננסים


 • מיקום מוסד הלימודים:
  תל אביב | חיפה | ירושלים | אשקלון (במכללת ספיר)


  הרשם לקבלת פרטים

  מלא פרטים לקבלת מידע מיועץ לימודים

  מידע על תחומי לימוד של האקדמיה לפיננסים

  סוגרים עסקה באקדמיה לפיננסים

  מטרת הקורס:
  הקניית הידע, הכלים והביטחון בעשייה הנדל"נית . קורס מעשי בנדל"ן ליצירת הזדמנויות בנדל"ן, תוך שילוב מנצח של שלושת המרכיבים:
  *חשיבה נדל"נית – נדל"ן כאמצעי השקעה שיניב לנו רווחים בדרכים מגוונות.
  *כישורי תקשורת ומו"מ – פיתוח המיומנויות במו"מ, יצירת הזדמנויות ומימושן.
  *חניכה – משימות ועבודת שטח כולל ניתוח עסקאות.

  קרא עוד על סוגרים עסקה - האקדמיה לפיננסים >>

  קורס הנהלת חשבונות באקדמיה לפיננסים

  העבודה המושלמת בשבילך!
  קורס הנהלת חשבונות עם אפשרות להשתלבות בעבודה!
  קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2, סוג 3 של האקדמיה לפיננסים, מכין אותך לקבלת תעודת מנהל/ת חשבונות ופותח בפניך אפשרות לקידום מקצועית ואישי ואפשרויות רבות להסבה מקצועית.

  קרא עוד על קורס הנהלת חשבונות באקדמיה לפיננסים >>

  קורס יזמות עסקית פרקטית באקדמיה לפיננסים

  כמה פעמים שמעת את הקול הפנימי שלך אומר לך “זה רעיון אדיר, אני חייב לעשות עם זה משהו!” או “אם רק יכולתי לעשות את מה שאני עושה אבל בשבילי ולא בשביל הבוס שלי!”
  12 מפגשים והחלום שלך הופך לעסק מכניס!
  אתה נמצא במרחק של קליק אחד מהצעד הראשון שלך ליצור את החופש לעשות כל מה שתרצה ולהעניק לעצמך את סגנון החיים שאתה מייחל לך ולבני משפחתך.

  קרא עוד על קורס יזמות עסקית פרקטית באקדמיה לפיננסים >>

  לימודי נדל"ן באקדמיה לפיננסים

  קורס תמ"א 38 ופינוי בינוי באקדמיה לפיננסים
  מטרת הקורס:
  הקורס מסייע לתלמיד לנווט את דרכו בצורה מושכלת ביזמות פרויקט תמ"א 38 ופרויקט פינוי בינוי.
  הקורס מציג את עקרונות תכנית תמ"א 38, כפי שהם התפרסמו בתכנית המתאר הארצית על כל שינוייה – שינויים 1 ו- 2 המאושרים ושינוי 3 הנמצא בהליכי אישור ואת עקרונות פינוי בינוי / התחדשות עירונית.
  הקורס מציג שיטה לניתוח הכדאיות הכלכלית של הפרויקטים בתחום זה, דן בהיבטים חוזיים, השלכות מס ושיטות שיווק.

  קרא עוד על קורס תמ"א 38 ופינוי בינוי באקדמיה לפיננסים >>  קורס יזמות והשקעות בנדל"ן באקדמיה לפיננסים
  מטרת הקורס:
  קורס יזמות והשקעות בנדל"ן מיועד להקנות כלים פרקטיים שיאפשרו לך להכיר את עולם הנדל"ן מהיבטיו השונים ובסופו של תהליך, יסייע לך לקבל החלטה איזה סוג השקעה בנדל"ן מעניין אותך וכיצד להתקדם בהשקעתך הראשונה.
  בין היתר, תיחשף להיבטים עסקיים, משפטיים, מימוניים ומיסויים המייחדים את שוק הנדל"ן.
  הקורס יחשוף אותך גם למערכות מידע לצורך איתור מידע על נכסים ולצורך קבלת החלטות עסקיות כמו גם חשיפה להשקעה בנדל"ן בארה"ב, שנחשבת כיום אטרקטיבית לאור ירידת המחירים של הנדל"ן בשוק האמריקאי.

  קרא עוד על קורס יזמות והשקעות בנדל"ן באקדמיה לפיננסים >>  קורס קבוצות רכישה באקדמיה לפיננסים
  הקורס עוסק בתהליך הקמת קבוצת רכישה בנדל"ן ובהתאמת הנכס לקבוצה, מנתח את עבודת הקבלן ועלויות הבניה, מפרט את דרך המימון של פעילות הקבוצה, מציג שיטה לניתוח הכדאיות הכלכלית של הפרויקט, דן בהיבטים חוזיים והשלכות מס, מציג שיטות לניהול שלבים בשיווק הפרויקט וסוגיות בניהול בעלי מקצוע. הקורס כולל פרויקט גמר בתחום.

  קרא עוד על קורס קבוצות רכישה באקדמיה לפיננסים >>  סדנת משכנתאות באקדמיה לפיננסים
  סדנת חובה לכל מי שיש לו משכנתא ורוצה לשפר את הריבית עליה (להקטין את התשלום החודשי), או לכל מי שמתכנן לקחת משכנתא !!

  הסדנא תקנה לכם ידע וכלים פרקטים שיאפשרו לכם:
  * להכיר את כל מסלולי המשכנתאות ומאפייניהם
  * להיזהר ממוקשים או מעלויות ושינוים נסתרים
  * סדנא שתלמד אתכם, מעשית, לבנות משכנתא באופן מיטבי ע"פ צרכיכם ולא ע"פ הצעת הבנק ובכך לחסוך עשרות ואף מאות אלפי שקלים.

  קרא עוד על סדנת משכנתאות באקדמיה לפיננסים >>  קורס השקעות נדל"ן בארה"ב באקדמיה לפיננסים
  המשבר העמוק במשק האמריקאי, שהחל ב- 2008, יצר הזדמנויות השקעה של פעם במאה.
  את הסיכון וחוסר הוודאות שכרוכים בהשקעה מעבר לים ניתן להפחית משמעותית באמצעות באמצעות קורס ההשקעות נדל"ן בארה"ב בו תרכשו ידע הזמין לכל אחד מאיתנו.
  יצרנו עבורכם קורס בן 5 מפגשים שיקנה ידע ופרקטיקה מעשית בנוגע לשאלות והבדיקות שעל המשקיע לבצע רגע לפני שרוכש נדל"ן בארה"ב.
  קורס השקעות נדל"ן בארה"ב מועבר על ידי יזם הפעיל בארה"ב ומשלב גם תרגילים מעשיים לצורך איתור השקעות פוטנציאליות המניבות תשואה שוטפת.

  קרא עוד על קורס השקעות נדל"ן בארה"ב באקדמיה לפיננסים >>  לימודי רשיון של הרשות לני"ע ו/או משרד האוצר באקדמיה לפיננסים

  לימודי רשיון באקדמיה לפיננסים
  תחומי ייעוץ ההשקעות, ניהול תיקים וייעוץ/שיווק פנסיוני הינם מהמקצועות הצומחים והמתפתחים כיום בישראל. המחזיק ברישיונות האלו נהנה מרישיונות יוקרתיים של מדינת ישראל, המאפשרים לו עיסוק בעולם הפיננסי ומקנים לו יתרון בהשתלבות בעבודה במסגרת בנקים, בתי השקעות, חברות ביטוח וגופים פיננסים מוסדיים.

  קרא עוד על לימודי רשיון באקדמיה לפיננסים >>  קורס כלכלה
  במסגרת לימודי שוק ההון של האקדמיה לפיננסים אנו מעבירים קורס הכנה לבחינה בכלכלה של רשות ניירות ערך הנדרשת לקראת קבלת רישיון של יועץ השקעות, משווק השקעות, מנהל תיקים, סוכן ביטוח, יועץ פנסיוני, משווק פנסיוני.

  קרא עוד על קורס כלכלה >>  קורס סטטיסטיקה ומימון באקדמיה לפיננסים
  לימודי שוק ההון של האקדמיה לפיננסים אנו מעבירים קורס הכנה לבחינה "מימון וסטטיסטיקה" של רשות ניירות ערך הנדרשת לקראת קבלת רישיון של יועץ השקעות, משווק השקעות, מנהל תיקים, סוכן ביטוח, יועץ פנסיוני, משווק פנסיוני.

  קרא עוד על קורס סטטיסטיקה ומימון באקדמיה לפיננסים >>  קורס יסודות הביטוח באקדמיה לפיננסים
  במסגרת לימודי שוק ההון של האקדמיה לפיננסים אנו מעבירים קורס הכנה לבחינה ביסודות הביטוח של משרד האוצר הנדרשת לקראת קבלת רישיון של סוכן ביטוח, יועץ פנסיוני, משווק פנסיוני.

  קרא עוד על קורס יסודות הביטוח באקדמיה לפיננסים >>  קורס אתיקה ודינים באקדמיה לפיננסים
  במסגרת לימודי שוק ההון של האקדמיה לפיננסים אנו מעבירים קורס הכנה לבחינה "דיני ניירות ערך ואתיקה מקצועית" של רשות ניירות ערך הנדרשת לקראת קבלת רישיון של יועץ השקעות, משווק השקעות, מנהל תיקים.

  קרא עוד על קורס אתיקה ודינים באקדמיה לפיננסים >>  קורס מקצועית א' באקדמיה לפיננסים
  במסגרת לימודי שוק ההון של האקדמיה לפיננסים אנו מעבירים קורס מקצועית א'. קורס שיכין אותך בצורה המקיפה והמקצועית ביותר לבחינת הרשות לניירות ערך הנדרשת על פי חוק לשם קבלת רישיון עיסוק במקצועות יעוץ השקעות, שיווק השקעות, ניהול תיקי השקעות, סוכן ביטוח, ייעוץ פנסיוני ושיווק פנסיוני.

  קרא עוד על קורס מקצועית א' באקדמיה לפיננסים >>  קורס גמר פנסיוני באקדמיה לפיננסים
  במסגרת לימודי שוק ההון של האקדמיה לפיננסים אנו מעבירים קורס הכנה לבחינה בגמר פנסיוני, בחינות הרישוי הנערכות על ידי המפקח על הביטוח והרשות לניירות ערך, בהתאם לתקנות הפיקוח על השירותים הפיננסיים.

  קרא עוד על קורס גמר פנסיוני באקדמיה לפיננסים >>

  קורסי העשרה בשוק ההון באקדמיה לפיננסים

  קורס שוק ההון למתחילים באקדמיה לפיננסים
  במסגרת לימודי שוק ההון של האקדמיה לפיננסים אנו מזמינים אותך לקורס לימודי שוק ההון למתחילים המתמקד בעולם ההשקעות בשוק ההון. הקורס פותח בפניך צוהר לעולם חדש, ומאפשר הכרות מרתקת עם העולם הפיננסי הסובב אותנו.

  קרא עוד על קורס שוק ההון למתחילים באקדמיה לפיננסים >>  קורס שוק ההון למתקדמים באקדמיה לפיננסים
  במסגרת לימודי שוק ההון של האקדמיה לפיננסים אנו מעבירים את הקורס - לימודי שוק ההון למתקדמים. הקורס יקנה לך כלים מעשיים ופרקטיים לבחירת מניות ואגרות חוב תוך התמקדות במודלים להערכת שווי מחיר של מניה, אג"ח ואג"ח להמרה. בנוסף, תקבל כלים אפקטיביים לניהול תיק השקעות עצמאי.

  קרא עוד על קורס שוק ההון למתקדמים באקדמיה לפיננסים >>  קורס מעוף למתחילים באקדמיה לפיננסים
  במסגרת לימודי שוק ההון של האקדמיה לפיננסים אנו מעבירים קורס מעוף למתחילים המציע לך קורס מקצועי שיקנה לך כלים עיוניים ומעשים למסחר במעו"ף, הכרות עם שוק המעו"ף והנגזרים תוך למידת שיטות מתקדמות ואסטרטגיות למסחר בשוק המעו"ף.

  קרא עוד על קורס מעוף למתחילים באקדמיה לפיננסים >>  קורס מעוף למתקדמים באקדמיה לפיננסים
  קורס מעו"ף למתקדמים יקנה לך כלים מעשיים ופרקטיים למסחר באופציות ונגזרים. הקורס יתמקד במודלים מתקדמים להערכת אופציות ואסטרטגיות למחסר מתקדם תוך ניהול סיכונים אינהרנטי.

  קרא עוד על קורס מעוף למתקדמים באקדמיה לפיננסים >>  קורס ניתוח טכני באקדמיה לפיננסים
  שיטת הניתוח הטכני היא בראש ובראשונה שיטה למסחר בניירות ערך ובכלל זה מניות, מדדים, מטבעות וסחורות. השיטה מתבססת על החוק היחיד ששרד את מבחן הזמן - חוק הביקוש וההיצע.

  קרא עוד על קורס ניתוח טכני באקדמיה לפיננסים >>  קורס מתנדים ואסטרטגיות באקדמיה לפיננסים
  קורס ההמשך וההשלמה ל"מסחר בניירות ערך" של אייל גורביץ הוא קורס "המתנדים והאסטרטגיות". למעשה, ישנם מאות כלים טכניים ועשרות אסטרטגיות מגוונות וייחודיות שבדרכם יכולים לתרום חלק נוסף לפאזל המורכב של קבלת ההחלטות. לא את כל המתנדים אפשר ללמוד ולא את כולם אפשר וצריך להכיר. חלקו הראשון של הקורס בן ארבעת המפגשים יתמקד במספר מתנדים עיקריים, שימושיים ופרקטיים שיסייעו הן לתהליך הניתוח והן לתהליך התזמון. בנוסף, תילמד שיטה ייחודית שתאפשר לימוד עצמי של כל מתנד באשר הוא.

  קרא עוד על קורס מתנדים ואסטרטגיות באקדמיה לפיננסים >>  קורס ניתוח חברות מתקדם באקדמיה לפיננסים
  במסגרת לימודי שוק ההון של האקדמיה לפיננסים אנו מעבירים קורס ניתוח חברות מתקדם בו נלמד ניתוח והערכות שווי לחברות ישראליות וזרות.
  הקורס יילמד בחינת אלמנטים מרכזיים להערכת שווי חברה בדגש על הערכה באמצעות היוון תזרימי מזומנים – D.C.F .

  קרא עוד על קורס ניתוח חברות מתקדם באקדמיה לפיננסים >>  ערב מסחר וובינארי באקדמיה לפיננסים
  ערב מסחר מקצועי לטווח קצר שמועבר כולו ע"י אייל גורביץ כאשר אתם בביתכם, מול המחשב, באזורי הנוחות שלכם, יושבים ומשתתפים בערב שכולו מניות, מדדים, סחורות ומטבעות.
  מטרתו של הערב היא לנתח את מצב השווקים בעולם, לאתר את המניות הרלוונטיות לתקופה ולבנות לכל אחת תוכנית מסחר מתאימה אותה תוכל להוציא לפועל בטווח של ימים בודדים.
  הערב יועבר על בסיס וובינארי, כלומר שאין צורך להיטלטל לכיתה מרוחקת אלא ישירות למחשב בביתך. תוכלו להזמין חברים ולהשתתף תוך שקיימת אפשרות לשאול שאלות ולקבל מענה מיידי בזמן אמת

  קרא עוד על ערב מסחר וובינארי באקדמיה לפיננסים >>

  מסלולי לימוד - האקדמיה לפיננסים

  קורסים