בחירה קלה להשכלה

המדרשה בית ברל - ביה"ס לאומנות

המכללה האקדמית בית ברל כוללת מספר יחידות אקדמיות, אחת מהן היא בית הספר לאמנות – המדרשה. המדרשה בבית ברל היא בית ספר אקדמי מוביל להכשרת אמנים – מורים בתחומי הוידאו, האמנות הפלסטית והקולנוע.

הלימודים מתקיימים במכללה האקדמית בית ברל באזור השרון.
הסטודנטים יכולים לבחור בין לימודי תחומים שונים, ובהם לימודי תולדות האמנות בתקופות שונות, לימודי אמנות מעשיים ועיוניים, ולימודי חינוך וחינוך לאמנות. כל תחום לימודים מתפרס על פני קשת רחבה של מקצועות, ובהם אמנות בינתחומית, צילום, רישום, הדפס אמנותי, קולנוע, אמנות במרחב דיגיטאלי, וידאו, פיסול קרמי, ציור, פיסול, ועוד.

כמו כן, ישנה אפשרות להמשיך ללימודי תואר שני M.Ed בחינוך לאמנות. הלימודים לתואר מיועדים למחנכים לאמנות ולאמנים המעוניינים לקדם עצמם ולהתפתח מבחינה מקצועית.

צוות ההוראה בבית הספר לאמנות בבית ברל הוא בעל ניסיון עשיר, שפועלם קיבל משמעות בתערוכות ברחבי העולם.

הסטודנטים הלומדים במדרשה לאמנות בית ברל נהנים מתוכנית לימודים עדכנית המשתנה בהתאם להתפתחויות בתחום, מתקני לימוד נוחים וחדישים, אפשרות להנסות מקצועית כבר במהלך לימודי תואר ראשון וצוות מנחים המעניק לסטודנטים יחס חם ותומך.

 • לאתר המדרשה בית ברל


 • מיקום מוסד הלימודים:
  כפר סבא


  הרשם לקבלת פרטים

  מלא פרטים לקבלת מידע מיועץ לימודים

  סרטוני וידאו של המדרשה בית ברל

  מידע על תחומי לימוד של המדרשה בית ברל

  לימודי אמנות והוראה במדרשה בית ברל

  בית הספר לאמנות - המדרשה הוא מוסד אקדמי מרכזי המכשיר אמנים בתחומי האמנות השונים: ציור, פיסול, צילום, מדיה דיגיטלית, וידיאו, קולנוע ועוד. מסלול הלימודים מזכה את בוגריו בתואר ראשון באמנות .B.Ed.F.A וכן בתעודת הוראה.

  קרא עוד על לימודי אמנות והוראה במדרשה בית ברל >>

  לימודי קולנוע והוראה במדרשה בית ברל

  ראש המסלול: ד"ר בני בן דוד

  הלימודים לתואר ראשון .B.Ed.F.A בקולנוע נועדו להכשיר בוגרים יוצרים, מעורבים ופעילים הן כאנשי קולנוע והן כמורים לקולנוע.

  קרא עוד על לימודי קולנוע והוראה במדרשה בית ברל >>

  לימודי חינוך לאמנות לתואר שני במדרשה בית ברל

  פתיחתה של התכנית הראשונה בישראל ללימודי תואר שני (M.Ed.)* בחינוך לאמנות מאפשרת למחנכים לאמנות להתקדם ולהתפתח מבחינה מקצועית. התכנית מבוססת על הגדרה רחבה של תחום החינוך לאמנות שהדמויות הפעילות בו הן המורה לאמנות, האוצר, האמן ומבקר האמנות. הם מי שמשפיעים על הגדרת האמנות, על השיח אודותיה, ועל סוגיות כמו תפקידיה החברתיים של האמנות או מקומה בקהילה.

  קרא עוד על לימודי חינוך לאמנות לתואר שני במדרשה בית ברל >>

  לימודי הכשרת מדריכים לאמנות במדרשה בית ברל

  המחלקה להכשרת מדריכים לאמנות נוסדה בשנת 1977 ומציעה שני מסלולי לימוד: מדריך מוסמך ומדריך בכיר. הלימודים מכשירים מדריכים לאמנות לעבודה בקהילה ובמערכות החינוך הבלתי פורמליות: החינוך המשלים, מרכזים קהילתיים, עיריות, מועדונים, בתי-אבות ומסגרות משקמות.

  קרא עוד על לימודי הכשרת מדריכים לאמנות במדרשה בית ברל >>

  לימודי טיפול באמנות במדרשה בית ברל

  טיפול באמנות עושה שימוש בטכניקות של אמנות חזותית כמו ציור, רישום, פיסול וצילום ובחומרים פלסטיים להתערבות נפשית מתוך הנחה, שחומרים אלה מעלים תחושות, רגשות ותכנים מעולמו הפנימי של המטופל שלא יעלו בדרך אחרת. המפגש עם האמנות מספק אפשרות לפעילות יצירתית, תובנות חדשות ושינוי. הטיפול נעשה על ידי מתווך שמיומנותו היא בתחום הטיפול, והוא מתקיים במסגרת פרטנית, קבוצתית, זוגית ומשפחתית.

  קרא עוד על לימודי טיפול באמנות במדרשה בית ברל >>

  קורס קולנוע במדרשה בית ברל

  המסלול ללימודי תעודה בקולנוע הוא מסלול מקצועי מצליח ומוערך. הלימודים מורכבים מלימודי קולנוע עיוניים ומעשיים המקיפים את כל תחומי העשייה הקולנועית, במטרה להצמיח בוגרים שהם אנשי קולנוע המעורבים ופעילים בתרבות.

  קרא עוד על קורס קולנוע במדרשה בית ברל >>

  מסלולי לימוד - המדרשה בית ברל

  תואר ראשון

  תואר שני