בחירה קלה להשכלה

המכללה הטכנולוגית להנדסאים כנרת בעמק הירדן

המכללה הטכנולוגית להנדסאים כנרת שבעמק הירדן נחשבת כיום לאחת המכללות המנוסות והוותיקות בתחום לימודי ההנדסה בישראל.

במהלך שנות פעילותה צברה המכללה מוניטין רב בשל הרמה האקדמית הגבוהה המאפיינת את אנשיה. הסגל האקדמי המקצועי כולל את בכירי התעשייה בישראל, מיטב אנשי האקדמיה ואלפים מבוגרי המכללה המאיישים כיום תפקידי מפתח בולטים בתעשייה הישראלית.

לאחרונה הוקמה במכללה הטכנולוגית ספרייה רחבת ידיים ומרהיבה במיוחד. הספרייה כוללת את מיטב הספרות, הטכנולוגיה, החדשנות ומקצועית.

את קמפוס המכללה פוקדים מידי שנה כ- 2,000 סטודנטים וכמעט מחצית מהם לומדים לימודי הנדסאות באחת מתשע המגמות השונות בהן תחומים כגון: קולנוע וטלוויזיה, אדריכלות ועיצוב, אלקטרוניקה, חשמל , הנדסאי קול, תוכנה, תעשייה וניהול, תקשורת אינטראקטיבית, בניין ומגמת העתודה הטכנולוגית של חה"א. משך לימודי ההנדסאים כשנתיים והם מתאפיינים בלימודים מעשיים מול מכשירים מקצועיים, תוכנות וציוד חדיש ומתקדם המכשירים את הבוגרים יוצאים בצורה מלאה לתחילת עבודה בגופי התעשייה השונים ובחברת ההייטק.

הלימודים בבית הספר להנדסאים כנרת עמק הירדן מגוונים ביותר ומשלבים בתוכם לימודים תיאורטיים יחד עם לימודים מעשיים המעניקים לסטודנטים כלים רבים להתמודדות עם אתגרים הניצבים בפניהם עם קליטתם בתעשייה המקצועית. תכני הלימוד המעשיים מפגישים את הסטודנט עם ציוד מחשבים ואלקטרוניקה מהמתקדמים בעולם, ועוזרים לו להקלט בקלות יתרה בתעשיית העילית המתקדמת בישראל.

שילוב הלימודים התיאורטיים והמעשיים עם שאר התנאים המייחדים את המכללה דוגמת: סביבת למידה פסטורלית ונוחה, ספרייה אקדמית מהמתקדמות והיפות בארץ, סגל מקצועי מלווה ותומך, דירות מגורים ומעונות מושקעים, חיי חברה תוססים- הם שמקנים לסטודנט את התנאים הדרושים כדי לסיים את תקופת הלימודים בהצלחה ולעמוד בבוא העת בחזית העשייה והתעשייה בישראל.

שיתוף הפעולה של המכללה עם גופי התעשיה וההיי-טק באיזור מאפשרים השמה מהירה של הבוגרים בתעשייה לאחר הלימודים ואת שילובם בתעשייה כבר בשנת הלימודים השניה. בשנים האחרונות מעתיקים חלק מהסטודנטים שמגיעים מאיזור המרכז את מגוריהם לאיזור הצפון לאחר שנקלטו בחברות שונות באזור הצפון.

מלגות גבוהות, שכר לימוד מסובסד ותקופת לימודים בת שנתיים מאפשרים לכל סטודנט לצבור את הניסיון הנדרש ולמצוא את עצמו בתפקידים בכירים בעבודה כבר בגיל צעיר.

מעונות המכללה שוכנים במספר קיבוצים שמקורבים לקמפוס ובהם זוכים הסטודנטים למעמד של תושב קיבוץ. במהלך שהותם בקיבוץ נהנים הסטודנטים מתנאים מיוחדים כגון שימוש חופשי בבריכת הקיבוץ, מכניסה חופשית לחוף הכינרת המיועד לקיבוץ ועוד.

 • לאתר המכללה הטכנולוגית להנדסאים כנרת


 • מיקום מוסד הלימודים:
  סמוך לצמח - כנרת, עמק הירדן


  הרשם לקבלת פרטים

  מלא פרטים לקבלת מידע מיועץ לימודים

  סרטוני וידאו של המכללה להנדסאים כנרת

  מסלולי לימוד - המכללה להנדסאים כנרת

  קורסים

  הנדסאים