בחירה קלה להשכלה

מדיקל ביוטי קולג'

מלמדים אותך יופי של מקצוע

מדיקל ביוטי קולג' הינו בית הספר המוביל ללימוד מקצועות היופי: קוסמטיקה, איפור, איפור קבוע, בניית ציפורניים, פדיקור מניקור רפואי\ קוסמטי, שעוות ועיצוב גבות.

לאחר פעילות ענפה של עשור בה הכשרנו אלפי תלמידים שהפכו תחביב או חלום למקצוע רווחי, ומשתלבים בשוק העבודה כעצמאיים או במכוני יופי מובילים, בית הספר שודרג והוגדל משמעותית, ועבר מקניון הזהב למשכנו החדש והמפואר בבניין UMI.

בבית הספר צוות מורים מנוסים הנותנים מענה מקצועי ואישי לכל תלמיד ותלמיד, וגם לאחר סיום הקורס בית הספר ממשיך לתמוך בתלמידיו בהשתלמויות מקצועיות הניתנות ללא עלות כספית.

כמו כן, המכללה מעמידה לתלמידיה כיתות לימוד מרווחות, ומכשור מהמתקדמים בענף, כך התלמידים נחשפים ומתנסים בכולם, ויכולים לדעת עם מה ירצו להמשיך לעבוד כמקצועיים.

במקום ישנו קונספט חדש של מסלולי לימוד ייחודיים: קורס קוסמטיקה מרוכז חצי שנתי, קורס איפור מקצועי משולב עם איפור קבוע, וכן חבילות לימודים אטרקטיביות במיוחד, למשל: בעת ההרשמה לאחד הקורסים בבית הספר (קוסמטיקה\ בניית ציפורניים\ פדיקור רפואי וכו'), ניתנת לנרשם\ת הטבה ייחודית להשלים את חבילת הלימודים ולהוסיף עוד קורס במחיר מוזל משמעותית שאינו המחיר הרגיל. (איפור מקצועי\ איפור קבוע\ שעווה ועיצוב גבות אומנותי\ הלחמת ריסים).

מעבר לכך, מסלולי הלימוד של בניית ציפורניים ופדיקור מניקור רפואי הינם כ"חבילה" עם קורסים נוספים הניתנים במתנה, מתוך שאיפה להגדיל את מקורות ההכנסה של התלמידים, כך שהנרשמים לקורסים ההלו מקבלים עוד 4 קורסים ללא תוספת תשלום: קורס קישוטים מלא, קורס קישוטי איירבראש, קורס שעוות שרף לכל חלקי הגוף וקורס מניקור פדיקור קוסמטי.

בבית הספר פועל מרכז שיווק בו התלמידים יכולים לרכוש את מגוון החומרים הציוד והמכשור במחירים מוזלים, גם כתלמידים וגם בהמשך דרכם המקצועית.

 • לאתר מדיקל ביוטי קולג'


 • מיקום מוסד הלימודים:
  ראשון לציון


  הרשם לקבלת פרטים

  מלא פרטים לקבלת מידע מיועץ לימודים

  מסלולי לימוד - מדיקל ביוטי קולג'

  קורסים