בחירה קלה להשכלה

מור קורן

בית הספר לפסיכומטרי של מור קורן הינו בית ספר פרטי, שהוקם בשנת 2006 במטרה להקנות לתלמידיו את הכלים הטובים ביותר הנחוצים לשם הצלחה בבחינה הפסיכומטרית. בית הספר שם דגש על שלושה היבטים עיקריים:

1. צוות מדריכים מיומן, המצטיין לא רק בבקיאותו המוחלטת בחומר הלימוד וביכולת ההוראה שלו, אלא גם ברגישותו ובסובלנותו כלפי התלמידים.

2. יחס אישי לכל תלמיד ותלמיד, המתאפשר הודות לגודלן הקטן של כיתות הלימוד – עד עשרה תלמידים בלבד בכיתה.

3. חומר הלימוד המקיף ביותר והעדכני ביותר, במור קורן תזכה לקבל את חומרי הלימוד המקצועיים ביותר, העדכניים ביותר והמקיפים ביותר, שיבטיחו את הצלחתך המרבית בבחינה הפסיכומטרית.

לפי השקפתו של בית הספר, רק הקפדה בלתי מתפשרת על שלוש הנקודות החשובות הללו תוכל להוביל את התלמידים להצלחה אמיתית ומשביעת רצון בבחינה הפסיכומטרית.

מור קורן, מייסד ומנהל בית הספר, הוא בעל תואר שני במדעי המחשב והמתמטיקה. הוא עוסק בתחום ההוראה למעלה מעשר שנים, ולימד במוסדות כמו אוניברסיטת בר אילן, מכללת תל אביב ומכללת שנקר.

מתכונת הקורס
הקורס מורכב מ- 33 מפגשים במשך 12 שבועות:
22 שיעורים בני 5 שעות הדרכה ללימוד החומר לבחינה.
7 מפגשי תגבור בני 5 שעות בנושאים שהתלמיד חלש בהם.
4 מפגשי בחינות: "סימולציות" שיבטיחו את הצלחתך המרבית בבחינה הפסיכומטרית. הקורס מעניק לתלמידים את הכלים הטובים ביותר על מנת להצליח בבחינה ולהתקבל למוסד האקדמי בו הם מבקשים ללמוד.

בבית הספר מור קורן מתחייבים לשבת 6-7 תלמידים בכיתה, צוות ההוראה מיומן ומצטיין ביכולת ההוראה שלו ובקיא בחומר הלימוד, כל תמיד מקבל יחס אישי הודות למספר התלמידים המועט בכיתה וחומר הלימוד עדכני ביותר ומקיף. כל הפרמטרים הללו מבטיחים לתלמידים בצלחה מרבית בבחינה.

 • לאתר מור קורן


 • מיקום מוסד הלימודים:
  תל אביב | נתניה | ראשון לציון


  הרשם לקבלת פרטים

  מלא פרטים לקבלת מידע מיועץ לימודים

  סרטוני וידאו של מור קורן

  מסלולי לימוד - מור קורן

  בגרות ופסיכומטרי