בחירה קלה להשכלה

מכללת כנרת עמק הירדן

המכללה האקדמית כנרת ממוקמת בסמוך לצומת צמח, כ 11 ק"מ מדרום לטבריה. המכללה מעניקה תואר ראשון במגוון תחומי לימוד:


הנדסה - החוג משלב מספר מקצועות כגון: הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, הנדסת מערכות מידע הנדסת איכות ואמינות, הנדסת תעשיות מים, הנדסת תוכנה ועוד. לבוגרי המכללה מוענק תואר ראשון B.Sc.

מדעי ההתנהגות והרוח: קרימינולוגיה, פסיכולוגיה, ולימודי ארץ ישראל מקבלים הסטודנטים תואר ראשון של אוניברסיטת בר אילן.

במכללת כנרת בית הספר למכינות לימודי תעודה ונוער הכולל:
- מכינה קדם אקדמית ללימודים גבוהים במגוון מסלולים. במכינה לומדים סטודנטים המעוניינים בבגרות מלאה, חלקית או הרוצים לשפר את ציוניהם.
- החטיבה ללימודי תעודה להכשרה ופיתוח הון אנושי. המסלול מציע לימודים בתחומי תיירות ומלונאות, שפות , מחשבים, מידענות , ניהול ומינהל, תקשורת ועוד.
- מרכז מדע ודעת לילדים מחוננים. המרכז מקיים לימודי העשרה לילדים מחוננים ומצטיינים. בנוסף, במכללה פועל המרכז לאומנויות. המרכז נועד לפיתוח מקצועי והעשרה, בתחומי האומנות השונים.

 • לאתר מכללת כנרת


 • מיקום מוסד הלימודים:
  חוף הכנרת


  הרשם לקבלת פרטים

  מלא פרטים לקבלת מידע מיועץ לימודים

  סרטוני וידאו של מכללת כנרת

  תחומי לימוד של מכללת כנרת

  לימודי ניהול, שיווק, אימון ויזמות במכללת כנרת

  קורס יזמות עסקית במכללת כנרת
  היזמים מצויים בחוד החנית של ההתפתחות האנושית, הם מעצבי התרבות ופורצי הדרך בכל תחום בחיינו. במהלך קורס זה נכיר מקרוב את תהליך היזמות החדש ויישומו בפועל ע"י בחירת השיקולים המכריעים לקביעת המיזם, בניית תוכנית עסקית, תקציב, מבנה פיננסי, הסכמי שותפות, אומנות הפרזנטציה, גיוס הון ומשקיעים . הקורס מאפשר למשתתפים להתנסות בבניית תכנית עסקית ובתהליך הקמת מיזם ע"י ליווי ומפגש עם אנשי תעשייה ומשקיעים.

  קרא עוד על קורס יזמות עסקית במכללת כנרת >>  קורס ניהול ופיתוח משאבי אנוש במכללת כנרת
  המשאב האנושי נחשב בעל חשיבות רבה ביותר להצלחת החברה. מנהל משאבי אנוש הוא זה אשר מופקד על גיבוש האסטרטגיה והמדיניות של ניהול ההון האנושי בחברה כדי להבטיח שהעובד יוסיף ערך ויהיה שותף למימוש לאסטרטגיה ולחזון של החברה. מנהל משאבי אנוש עוסק בתחומי גיוס מיון וקליטת עובדים, הדרכה ופיתוח של עובדים ומנהלים, הערכת הביצועים, תגמול והנעת העובדים וכן בנושאי פרט.

  קרא עוד על קורס ניהול ופיתוח משאבי אנוש במכללת כנרת >>  קורס הכשרת דירקטורים ונושאי משרה במכללת כנרת
  נושאי משרה בכירים ודירקטורים נדרשים לידע מקיף ולהבנה מעמיקה בניהול העסקים בכל התחומים. כיוון שתפקידם של הדירקטורים עוסק בעיקר בקבלת החלטות המנווטות את האסטרטגיה של החברה, עליהם לנצל את הידע הנרכש על ידם בקורס הדירקטורים כדי לבצע את ההחלטות – תוך הפעלת שיקול דעת מקצועי ואתי, תוך הקפדה על טוהר המידות והימנעות מניגוד אינטרסים.

  קרא עוד על קורס הכשרת דירקטורים ונושאי משרה במכללת כנרת >>  קורס גישור במכללת כנרת
  גישור הוא כלי ליישוב קונפליקטים המאפשר פיתרון סכסוכים ומחלוקות בהסכמה. הקורס חושף את המשתתפים לפוטנציאל העמוק הטמון בגישור, כולל היבטיו הטרנספורמטיביים , העצמת המשתתפים כמובילי דרך.
  הבנת תהליך הגישור, הפנמת הכלים המקצועיים וההתנסות בגישורים, מאפשר להפוך את הגישור לדרך חיים.

  קרא עוד על קורס גישור במכללת כנרת >>  קורס הכשרת מאמנים בסיסית במכללת כנרת
  בשיתוף "המרכז לאימון קונפלואנטי"
  האימון (coaching) הנו חווית חיים מלהיבה בה המתאמן מגלה את עצמו ואת עוצמותיו, מציב לעצמו חזון וחותר בעקביות לממשו. תפקיד המאמן בתהליך זה הוא להביא את המתאמן, להשיג פריצות דרך משמעותיות בחייו. הקורס אותו אנו מציעים, הינו קורס מבוא בסיסי להכשרה של מאמנים אישיים. הקורס בן 175 שעות לימוד ומתאים לדרישות לשכת המאמנים לישראל . אימון קונפלואנטי הוא גישת אימון מיוחדת המפתחת בקרב מתאמנים זרימה וכוונה בעת מימוש מטרותיהם. הקורס יכשיר מאמנים לגישה זו המשלבת גישות תומכות כמו – NLP , התמקדות (פוקוסינג), אימון בגישת הגשטאלט, דמיון מודרך, ועוד..

  קרא עוד על קורס הכשרת מאמנים בסיסית במכללת כנרת >>  קורס ניהול שיווק ומכירות במכללת כנרת
  התחרות הגדולה בין חברות וארגונים יצרו צורך באנשי שיווק ומכירות מקצועיים ומיומנים, שיש בידם פתרונות שיווקיים הולמים בעידן תחרותי זה. הקורס בא להקנות ידע ומיומנויות בתחום השיווק, הפרסום והמכירות, חשיפה לשיטות שיווק מתקדמות, ניתוח אירועים ודוגמאות, הכנת תוכנית שיווקית מלאה, טקטיקות מכירה, עקרונות היזמות והתמיכה בלקוח.

  קרא עוד על קורס ניהול שיווק ומכירות במכללת כנרת >>  קורס מנהיגות וניהול קהילתי במגזר הכפרי במכללת כנרת
  הקורס מקנה מעניק ידע וכלים מעשיים המבוססים על ניסיון רב ומגוון של שנות עבודה בשטח עם תובנות חדשות ועכשוויות מתחום המנהיגות, הניהול והובלת תהליכי שינוי וצמיחה. הקורס בוחן לעומק מספר סוגיות נבחרות של ניהול ומנהיגות ביישוב הכפרי המתחדש, יצירת אמון וסולידריות בין חברי הקהילה ומעניק למשתלמים יכולת יישומית גבוהה בניהול ובקידום פרויקטים בישובים.

  קרא עוד על קורס מנהיגות וניהול קהילתי במגזר הכפרי במכללת כנרת >>

  קורסי תיירות במכללת כנרת

  קורס מורי דרך ארצי במכללת כנרת
  בפיקוח משרד התיירות – האגף להכשרת כח-אדם.
  קורס מקצועי וחוויתי במיוחד להכשרת מורי דרך לתיירות נכנסת (תיירים) ולתיירות פנים (ישראלים).תכנית הקורס מאד עשירה ומגוונת, כוללת שיעורים בתחומי ידיעת הארץ, סיורים ומיומנויות הדרכה. מטרת הקורס: להכשיר מורי דרך לתיירות נכנסת ותיירות פנים עפ"י דרישות משרד התיירות.

  קרא עוד על קורס מורי דרך ארצי במכללת כנרת >>  קורס מנהל בינלאומי לתיירות ומלונאות במכללת כנרת (כולל צבירת נק"ז אקדמאיות)
  הקורס מקנה ידע והכשרה מקצועית לעבודה בתחום התיירות והמלונאות בארץ והעולם ומבוסס על הידע והניסיון הרב בתעשיית התיירות והמלונאות של המכללה האקדמית כנרת וכן על תכניות לימוד עדכניות של רשת בינלאומית לבתי ספר למלונאות . הידע והניסיון הנצבר במהלך הקורס מאפשר להתקדם למשרות בכירות ולהתקדם לתפקידי ניהול במחלקות האירוח השונות. בוגרי הקורס סופגים ומטמיעים מודעות לאחריות ודיוק, להופעה מכובדת ולנימוסים והליכות.

  קרא עוד על קורס מנהל בינלאומי לתיירות ומלונאות במכללת כנרת >>

  קורסי מחשבים במכללת כנרת

  קורס טכנאי מחשבים במכללת כנרת
  בשיתוף עם IT אקדמי– המרכז להדרכת מחשבים
  קורס בסיסי להכרת המחשב ועולם הרשתות.
  הקורס מתמקד במחשב - החל מהרכבה, איתור תקלות ועד להתקנה של מערכת הפעלה, תוכנות, אמצעי מיגון ואבטחה וחיבור לרשת מחשבים.

  קרא עוד על קורס טכנאי מחשבים במכללת כנרת >>  קורס מנהל רשתות במכללת כנרת
  בשיתוף עם IT אקדמי– המרכז להדרכת מחשבים
  הסמכת MCITP: Server Administrator מיועדת לעוסקים או המעוניינים לעסוק בתכנון, עיצוב ופריסה של מערכות ופתרונות שרת המבוססים על מערכות Microsoft Windows תוך שימת דגש על אבטחת מידע.

  קרא עוד על קורס מנהל רשתות במכללת כנרת >>  קורס אקסל במכללת כנרת
  קורס אקסל למתחילים
  קורס להכרת תוכנת ה-EXCEL
  לשפר ידע ושליטה בתוכנת Excel לאלו המשתמשים בתוכנה ברמה הבסיסית ולהתמודד עם שיגרת המטלות בצורה יעילה יותר. דגש יינתן בתחומי ניהול המידע , טבלאות, בסיסי נתונים, מיון וסינון של נתונים, יצירת תרשימים ושימוש בחישובים פשוטים ומורכבים.

  קורס אקסל ממשתמשים למתקדמים
  מטרת הקורס:
  חיסכון זמן עבודה יקר, ארגון קבצים ונתונים יעיל, צמצום השימוש בנוסחאות, איחוד טבלאות ללא נוסחאות, תפיסה שונה של עבודה בתוכנת אקסל לייעול העבודה, טכניקות עיצוב, שמירה והדפסת דוחות חודשיים

  קרא עוד על קורס אקסל במכללת כנרת >>

  קורסי חשבונאות והנהלת חשבונות במכללת כנרת

  קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2 במכללת כנרת
  עפ"י התכנית החדשה והמעודכנת בפיקוח ובחסות משרד התמ"ת.
  הנהלת החשבונות היא כלי הבקרה והביקורת של הארגון על תהליכי ההכנסות וההוצאות. עבודת הנהלת החשבונות כוללת רישום שיטתי ועדכני של הפעולות הכספיות המתנהלות בעסק. מנהלי הארגון זקוקים בכל שלב נתון לנתוני האמת של התנהלות החברה לצורך ניהולה, וצפי לגבי פעילותה העתידית.

  קרא עוד על קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2 במכללת כנרת >>  קורס הנהלת חשבונות סוג 3 במכללת כנרת
  עפ"י התכנית החדשה והמעודכנת בפיקוח ובחסות משרד התמ"ת.
  הקורס מקנה כלים ניהוליים וכלים מקצועיים אשר יאפשרו ללומד להשתלב בצוות הניהולי של כל חברה, להרחיב את הידע במקצוע הנהלת חשבונות לקראת בחינות מקצועיות ברמת סוג 3 של משרד התמ"ת.

  קרא עוד על קורס הנהלת חשבונות סוג 3 במכללת כנרת >>  קורס חשבי שכר במכללת כנרת
  בפיקוח לשכת רואי החשבון בישראל
  חשב השכר בחברה מופקד על הכנה וחישוב המשכורות של העובדים בארגון.
  הקורס בפיקוח של לשכת רואי החשבון בישראל .
  לשכת רואי החשבון מאפשרת רק למי שלמד במוסד אשר נמצא בפיקוחה, לגשת לבחינות מטעמה.

  קרא עוד על קורס חשבי שכר במכללת כנרת >>

  קורסי הכשרה מקצועית במכללת כנרת

  קורס סייעות רופא שינים במכללת כנרת
  הקורס מסמיך לעבודה בתור סייעות, במקצוע פרא- רפואי מרתק. תכנית הקורס משלבת לימודים עיוניים על נושאי רפואה שונים כגון היסטולוגיה, מורפולוגיה, אנטומיה, פריודונטיה ועוד, וכן התנסות מעשית.

  קרא עוד על קורס סייעות רופא שינים במכללת כנרת >>  קורס גרפולוגיה במכללת כנרת
  הכשרה מקצועית לאבחון ובחינת אישיות באמצאות גרפולוגיה.
  גרפולוגיה- תורת הכתב. מתמקדת בקשר בין סימני כתב היד, לבין מבנה האישיות. כתב היד הוא כתב המח, משקף את הכוחות הפנימיים פיסיים רגשיים.

  קרא עוד על קורס גרפולוגיה במכללת כנרת >>  קורס מנחי קבוצות במכללת כנרת
  רבים מאיתנו עובדים בתחום עיסוקם עם צוותי משימה. קבוצות בעולם הארגוני, קבוצות בתחומי השירותים החברתיים, קבוצות בעולם החינוך ועוד.

  קרא עוד על קורס מנחי קבוצות במכללת כנרת >>  קורס יועצי השקעות ופנסיה במכללת כנרת
  בשיתוף עם מכללת אורין שפלטר
  קורסי הכשרה מקצועית ליועצי השקעות וליועצי פנסיה.
  מידי שנה נוספים מאות יועצי השקעות, משווקי השקעות, מנהלי תיקים ויועצים פנסיונים לשוקי ההון והביטוח. על מנת לעסוק בתחומים אלו יש צורך במעבר בחינות מטעם רשות ניירות ערך ומשרד האוצר.

  קרא עוד על קורס יועצי השקעות ופנסיה במכללת כנרת >>  קורס פסיכותרפיה הוליסטית במכללת כנרת
  בשיתוף מכללת לוסקי
  פסיכותרפיה הוליסטית הוא מקצוע טיפולי ששם דגש על טיפול באמצעות דיבור, כאשר התהליך הטיפולי מכוון אל הרובד השכלי, כלומר שינוי המציאות באמצעות שינוי ערכים. "מחשבה היא אפשרות שמעצבת אמונה שיוצרת מציאות".

  קרא עוד על קורס פסיכותרפיה הוליסטית במכללת כנרת >>

  לימודי ניהול תעשייתי ובקרת איכות במכללת כנרת

  קורס בקרת איכות במכללת כנרת
  קורס מקצועי להכשרת עובדים לבקרת איכות במפעלים וארגונים.
  בקרת איכות מיושמת תוך כדי תהליך הייצור כדי להבטיח ולשפר את איכות המוצרים. בקרת איכות מודרנית פועלת להבטחת איכות המוצרים והתהליכים באמצעות מדידה ובקרה. בקרה שיטתית ואיכותית מבטיחה חיסכון בעלויות זמן וכסף, תורמת לשיפור איכות המוצר או השירות ולשיפור שביעות רצון הלקוחות. תכנית הלימודים כוללת שיטות מדידה וכלים לבקרת איכות, יישומי בקרת איכות ברמת המוצר, השירות והתהליך.

  קרא עוד על קורס בקרת איכות במכללת כנרת >>  קורס אבטחת איכות תעשייתית במכללת כנרת
  קורס מקצועי להכשרת מאבטחי איכות במפעלים וארגונים.
  מקצוע זה עוסק בביטחון ובאיכות המוצר אותו מייצר המפעל או הארגון ובאיכות השירות המסופק ללקוח. הצלחת המפעל או הארגון טמונה בתכנון נכון של שלבי הייצור או השירות, החל משלב ייצור חומר הגלם ועד לשלב השיווק והשירות. כיום יש צורך במערכת איכות מוסדרת ומאושרת מכל ארגון או מפעל השואפים למצוינות, לשיפור מתמיד, לעמידה בתקנים בינלאומיים ולהצלחה כלכלית. המפתח להצלחה טמון בהכשרת בעלי מקצוע ברמה גבוהה.

  קרא עוד על קורס אבטחת איכות תעשייתית במכללת כנרת >>  קורס הנדסת איכות במכללת כנרת
  בחסות האיגוד הישראלי לאיכות.
  מקצוע הנדסת האיכות נועד להבטיח כי המוצרים והשירותים הניתנים לצרכן יהיו באיכות הגבוהה ביותר. לימודי הנדסת איכות נועדו להכשיר את הסטודנט להבטיח שכל הרכיבים בעבור המוצר הסופי מתאימים לו בצורה הטובה ביותר. תפקיד מהנדסי איכות, לזהות טעויות בתהליכי התכנון והייצור וכן לבצע בדיקות אשר יוודאו שהמוצר הוא בעל האיכות הטובה ביותר. הקורס מעניק ידע מקיף בנושא אבטחת האיכות, החל משלב התכנון דרך הפיתוח , הייצור והתחזוקה.

  קרא עוד על קורס הנדסת איכות במכללת כנרת >>  קורס ניהול רכש וקניינות במכללת כנרת
  בחסות ארגון מנהלי הרכש והלוגיסטיקה בישראל.
  ניהול הרכש מהווה גורם מהותי להצלחת הארגון ותפעולו. זהו מקצוע רב תחומי חשוב, המחייב הבנת דרישות הלקוח הפנימי בארגון, מגמות השוק, מקורות המידע והאספקה, ידע בהתקשרויות עם ספקים, תקשורת ומשא מתן, הבנה כלכלית של מחירים ועלויות, הכרות עם שיקולי לוגיסטיקה ומלאי.

  קרא עוד על קורס ניהול רכש וקניינות במכללת כנרת >>

  קורסים בתחום החינוך במכללת כנרת

  קורס מטפלות סוג 1 במכללת כנרת
  מחנכות/מטפלות לפעוטות במעונות יום סוג 1 בחסות ופיקוח משרד התמ"ת.
  קורס מטפלות מיועד להכשרת מטפלות מקצועיות לגיל הרך, השנים החשובות ביותר להתפתחות הילד. במהלך הקורס נלמדים נושאים שונים כגון: חינוך והוראה לגיל הרך, תיאוריות של התפתחות הילד, יסודות הטיפול בילד, ארגון סביבה חינוכית לילדים, שילוב אומנויות ועבודה שוטפת מול ילדים, הקורס מאפשר למשתלמות להתמקצע ולקבל הסמכה של משרד התמ"ת למטפלות סוג 1.

  קרא עוד על קורס מטפלות סוג 1 במכללת כנרת >>  קורס מטפלות סוג 2 במכללת כנרת
  בחסות ופיקוח משרד התמ"ת.
  קורס מקצועי מתקדם, המיועד למטפלות בפועל, שמטרתו להכשיר מטפלות לחינוך בגיל הרך למעונות. הקורס מקנה ידע נרחב ומיומנויות מקצועיות בתחום. הקורס שם דגש על לימודי פסיכולוגיה התפתחותית, שיפור מיומנויות הפעלת הילדים במעון וארגון וניהול המעון.

  קרא עוד על קורס מטפלות סוג 2 במכללת כנרת >>  קורס הוראה וטיפול בעזרת כלבים במכללת כנרת
  קורס הכשרת מורים ומדריכים להוראה וטיפול בעזרת כלבים
  תכנית ייחודית להתמחות בהוראת הכלבנות למסגרות חינוכיות וטיפוליות
  בחיבור שבין הסביבה האנושית לסביבה הכלבנית נוצרות כל העת אינטראקציות חדשות ומעניינות. מדריכי כלבנות חינוכית - טיפולית נמצאים בלב המפגש הזה ומייצרים ממנו תהליכים משמעותיים של חינוך, החלמה והעצמה.

  קרא עוד על קורס הוראה וטיפול בעזרת כלבים במכללת כנרת >>

  קורסי העשרה עצמית במכללת כנרת

  קורס הום סטיילינג במכללת כנרת
  הום סטיילינג הוא "הלבשת הבית", הקורס מאפשר הכרת חומרים ואפשרויות לעיצוב מותאם של הבית תוך ניצול מרבי של החללים הקיימים בו.

  קרא עוד על קורס הום סטיילינג במכללת כנרת >>  קורס שוק ההון במכללת כנרת
  שוק ההון מהווה חלק בלתי נפרד מחייו כל אזרח במדינה בין אם הוא משתתף בו באופן פעיל ובין אם לא מתעניין כלל. כל אחד מאיתנו חשוף למתרחש בבורסה באמצעות כספי הפנסיה, חסכונות בקופות גמל והשתלמות, ובחסכונות לטווח הארוך.

  קרא עוד על קורס שוק ההון במכללת כנרת >>  סדנה לכתיבה יוצרת במכללת כנרת
  סדנת העשרה המיועדת לעוסקים ולמתעניינים בכתיבה ספרותית ובכתיבת סיפורי חיים. הסדנה עוסקת בפיתוח יצירתיות ודמיון, העצמת "החוש" והמבע הספרותי והאומנותי, פיתוח כלים להערכה ספרותית וביקורת עצמית, פיתוח מיומנות מקצועית בכתיבה ועריכה ספרותית.

  סדנה לכתיבה יוצרת למתקדמים
  למעוניינים להעמיק, ולקדם פרויקטים אישיים בכתיבה.

  קרא עוד על סדנה לכתיבה יוצרת למתקדמים >>  קורס כתיבה אנציקלופדית (לאתר ויקיפידיה) במכללת כנרת
  תארו לעצמכם עולם שבו לכל אדם יש גישה חופשית למכלול הידע האנושי.
  אם גם אתם רוצים לתרום ולקחת חלק בהקמה ובכתיבה של מאגר המידע הגדול בעולם, אתם מוזמנים להצטרף להכרות והתנסות מונחית בכתיבת ערכים באתר ויקיפדיה.

  קרא עוד על קורס כתיבה אנציקלופדית במכללת כנרת >>  קורס שפות זרות במכללת כנרת
  בשיתוף ברליץ- לימוד שפות בישראל
  לימוד שפות זרות: אנגלית, צרפתית , ספרדית ואיטלקית בשיטה הייחודית של ברליץ.
  לימודים מקצועיים וחווייתיים באווירה תומכת. השיעורים נערכים על ידי מורים הדוברים את השפות כשפת אם והשיעור מתנהל בשפה הנלמדת החל מהשיעור הראשון.

  קרא עוד על קורס שפות זרות במכללת כנרת >>  קורס ערבית מדוברת במכללת כנרת
  השפה הערבית הינה השפה המדוברת ביותר באזור בו אנו חיים ולמרות זאת מעטים מאוד מתושבי ישראל מדברים או מבינים אותה.
  הקורס מלמד את המשתתפים לדבר, לנהל שיחה וללמוד קצת על עושרה, מקורה ותרבותה של השפה הערבית. מטרת הקורס:להנחיל את השפה הערבית של התקשורת המקובלת בין ערבים בעולם הערבי.

  קרא עוד על קורס ערבית מדוברת במכללת כנרת >>  קורס שפת גוף ותקשורת בינאישית במכללת כנרת
  שפת הגוף היא השפה הלא-מילולית המשמשת אותנו בשגרת חיינו, בעבודה ומחוץ לה. היכרות עימה תעניק למשתתף כלים יישומיים לשיפור מיומנויות בתקשורת הבינאישית ולשיפור התדמית האישית.

  קרא עוד על קורס שפת גוף ותקשורת בינאישית במכללת כנרת >>  קורס צילום ועריכת סרטים ביתיים במכללת כנרת
  התפתחותו של העולם המודרני והתקדמות הטכנולוגיה מאפשרים נגישות לתחום הצילום הביתי. המכשירים הניידים ומצלמות הוידיאו יוצרים אפשרויות חדשות ונגישות ליצירת סרטים מהבית בקלות ובאיכות גבוהה מאוד.

  קרא עוד על קורס צילום ועריכת סרטים ביתיים במכללת כנרת >>  קורס פסיכומטרי של קידום במכללת כנרת
  מועדי הבחינה הפסיכומטרי נקבעים על ידי המרכז הארצי לבחינות והערכה ומתקיימים בחמישה מועדים: פברואר, אפריל, יולי, אוקטובר ודצמבר. הבחינה הפסיכומטרית בנויה משלושה חלקים: כמותי, מילולי ואנגלית.

  קרא עוד על קורס פסיכומטרי של קידום במכללת כנרת >>  קורס הכנה למבחן אמירים במכללת כנרת קורס מיוחד זה מוביל את הסטודנטים בכל הרמות להתקדם ולמצות את יכולתם באופן מקסימאלי בבחינה, בעזרת שילוב מדויק בין הקניית ידע להטמעת שיטת עבודה. לרשותכם נבחרת מנצחת של מדריכים מחויבים ומנוסים, אשר נבחרו מבין המדריכים המצטיינים של קבוצת "קידום". כל המדריכים עברו את הבחינה בהצטיינות, מכירים אותה על בוריה והם בעלי ותק של 3 שנים לפחות.

  קרא עוד על קורס הכנה למבחן אמירים במכללת כנרת >>

  מסלולי לימוד - מכללת כנרת

  תואר ראשון

  מכינות