בחירה קלה להשכלה

מכללת רמת-גן

מכללת רמת-גן היא המרכז הגדול והמוביל של האוניברסיטה הפתוחה.

מכללת רמת-גן פועלת משנת 1990, והינה אחת המכללות הגדולות והוותיקות בישראל, אלפי בוגריה ומוסמכיה השתלבו ומשתלבים במשרות בכירות במשק הישראלי והעולמי.

במסגרת המכללה מתקיימים לימודים חוץ אקדמיים, והיא מהווה את מרכז הלימוד הגדול והוותיק ביותר בארץ של לימודי התואר הראשון BA והתואר השני MBA של האוניברסיטה הפתוחה. במכללה לומדים מידי שנה כ- 9000 סטודנטים.

תואר של אוניברסיטה
מכללת רמת-גן מציעה מעל 95 מסלולי לימוד לתואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה, במסלולים כגון:
מדעי החברה והרוח, מדעי המחשב, מדעי החיים, הנדסה תעשיה וניהול, הנדסת תוכנה, מדעי החברה – ניהול, כלכלה, פסיכולוגיה, תקשורת, חשבונאות, מדעי המדינה, סוציולוגיה, חינוך ועוד.

שכר לימוד אוניברסיטאי
שכר הלימוד עבור הקורסים הינו שכר לימוד אוניברסיטאי, המתוקצב ע"י מדינת ישראל והמזכה החזרים ע"פ ועדת וינוגרד. בנוסף, אין צורך לשלם שכר לימוד מראש בתחילת כל שנה, אלא תשלום סמיסטריאלי בהתאם למספר הקורסים הנלמדים באותו סמסטר!

מרתונים לתרגול לפני בחינות
מפגש של 3 שעות מספר ימים לפני בחינות לתרגול ופתרון מודרך של בחינות קודמות.

יועצים אקדמאים וליווי אישי
יעוץ אקדמי אישי זמין בכל עת לצורך בחירת מסלול הלימודים, הכנת מערכת שעות אישית וכל נושא אחר הקשור ללימודים, וכן ליווי אישי של מערך הרישום והשירות (פרונטאלי, טלפוני ואינטרנטי). כל יועץ מלווה את הסטודנט מרגע הפנייה ועד לסיום התואר!

מכינות קדם – לימודים
מפגשים המתקיימים קודם לתחילת הלימודים כהכנה לקורס מבוא לסטטיסטיקה א' ולקורס סטטיסטיקה למדעים.

מרכז הדרכה סנאדות והדרכה פרטנית
המרכז מציע סדנאות והדרכות אישיות באסטרטגיות למידה, על מנת לשפר את הישגי הסטודנטים. מוצעות סדנאות קבוצתיות כדגש על כתיבת אקדמאית (מטלות ובחינות) והדרכות אישיות ("אישי בלמידה"). בנוסף, קיים סיוע פרטי לבעלי לקויות למידה.

שיעורי תגבור ותרגול
בנוסף לשיעורי הקורס, רק במכללת רמת-גן ניתנים בעשרות קורסים 5-11 מפגשי לימוד נוספים בכל סמסטר לצורך תגבור, הבהרה ותרגול של החומר הנלמד.

כל אחד יכול להתקבל
באוניברסיטה הפתוחה ובמכללת רמת-גן מאמינים כי לכל אחד מגיעה הזדמנות ללמוד ולהגיע לתואר ראשון.לכן, לא נדרשות תעודת-בגרות ובחינה פסיכומטרית. במקום לבזבז שנה או שנתיים על השלמת בגרויות או ולימוד פסיכומטרי, עדיף להתחיל מיד את הלימודים אצלנו, בדרך לתואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה.

בניית מערכת שעות אישית
מספר הסטודנטים הרב במכללת רמת-גן, מחייב היצע גדול מאוד של קבוצות לימודי בכל קורס. היצע זה מאפשר לכל סטודנט לבנות עבור עצמו מערכת שעות גמישה באופן שהלימודים יותאמו לעבודה ולא להיפך, וללמוד בשעות הבוקר, הערב וביום שישי.

מיקום מוסד הלימודים:
רמת גן


הרשם לקבלת פרטים

מלא פרטים לקבלת מידע מיועץ לימודים

תחומי לימוד במכללת רמת-גן

לימודי כלכלה

מסלול לימודי כלכלה לתואר ראשון במכללת רמת-גן מציע לסטודנטים חממה אקדמית של מכללה, מבלי לוותר על תואר נחשב של אוניברסיטה.
לימודי כלכלה במכללת רמת גן מקנים את הידע התיאורטי והכלים המעשיים לניתוח, הבנה ופתרון של בעיות כלכליות בשטח - ברמת הפירמה וברמת המשק הישראלי והבינלאומי.
תואר בכלכלה של מכללת רמת-גן מכשיר את הסטודנטים לעבודה בתעשייה ובעולם העסקי ומאפשרים להם להשתלב בכל ארגון, קטן כגדול, כגון: בנקים, משרדי ממשלה, עמותות ללא כוונת רווח, וחברות מסחריות ותעשייתיות בסקטור הציבורי והפרטי.

היתרונות של תואר בכלכלה
במאה ה – 21 הכלכלה נמצאת בכל מקום, ובכל מקום יש כלכלה. לכן מסלוללימודי כלכלהבמכללת רמת-גן עשיר ומגוון ומכיל תחומים רבים המשיקים לכלכלה. יתרון משמעותי זה בא לידי ביטוי בכמה תחומים. נציין רק שניים מהם:
מציאת תחום העניין המרכזי לפיתוח קריירה:
המגוון הרחב של הנושאים בהם מתנסה הסטודנט, מאפשרים לו למצוא את תחום העיסוק שהכי מתאים לו מבין אפשרויות רבות, כגון: מחקר, שיווק, מימון, מכירות, רכש, משרות ניהוליות בכירות ועוד.

רף כניסה קל יותר למשרות בכירות:
לימודי כלכלה העוסקים במגוון תחומים מקנים לבוגרים יתרון משמעותי בבואם להתקבל למקומות העבודה השונים, שכן כיום יותר ויותר חברות מחפשות אנשי מפתח בעלי יכולת ראייה מרחבית בתחומם.
בין אם זה לימודי כלכל האו כל תואר ראשון אחר, בסופו של דבר תמיד יישאלו אותך: "איפה למדת?"
רק במכללת רמת-גן, נהנים מתנאים של מכללה ויוצאים עם תואר ראשון נחשב של בוגר האוניברסיטה הפתוחה, תעודה מוכרת ומוערכת בכל מקום – בארץ ובעולם.

מסלולי הלימוד לתואר ראשון בכלכלה
• לימודי כלכלה
• לימודי כלכלה ומדעי המחשב
• לימודי כלכלה ומדעי המדינה
• לימודי כלכלה וסוציולוגיה
• לימודי כלכלה וחינוך
• לימודי כלכלה ופסיכולוגיה
• לימודי כלכלה עם תואר בחשבונאות

התואר מקנה תואר בחשבונאות ומכין לקראת תעודת ההסכמה לרואהחשבון לצד לימודי כלכלה

לימודי מדעי המחשב

רק במסלול לימודי מדעי המחשב של מכללת רמת-גן: תיהנו מתנאים מעולים של מכללה, תלמדו בתוכנית עשירה שתסייע לכם במציאת אפיק ההתמחות המתאים ותצאו לשוק העבודה עם תואר BSc יוקרתי של האוניברסיטה הפתוחה.

לא צריך להיות ביל גייטס בשביל לראות את היתרונות של מסלול לימודי מדעי המחשב לתואר BSc במכללת רמת גן. כל מה שצריך לעשות הוא להמשיך ולקרוא...

מסלול לימודי מדעי המחשב במכללת רמת-גן מציע לסטודנטים חממה אקדמית של מכללה, מבלי לוותר על תואר BSc נחשב של אוניברסיטה.

לימודי מדעי המחשב במכללת רמת-גן מקנים את הידע התיאורטי והמעשי העדכני ביותר הן בשפות התכנות השונות והן בהבנה מעמיקה של עולם המחשבים.

עולם המחשבים מקיף כמעט כל תחום בחיים המודרניים. לכן מסלול לימודי מדעי המחשב במכללת רמת-גן עשיר, מגוון ומכיל תחומים רבים המשיקים לנושא, כגון: ניהול, כלכלה, פסיכולוגיה, חינוך ועוד. יתרון משמעותי זה בא לידי ביטוי בכמה תחומים. נציין רק שניים מהם:
מציאת תחום העניין המרכזי לפיתוח קריירה:
המגוון הרחב של הנושאים בהם מתנסה הסטודנט, מאפשרים לו למצוא את תחום העיסוק המרכזי, להמשך לימודיו או לקריירה, שהכי מתאים לו מבין אפשרויות רבות.

רף כניסה קל יותר למשרות בכירות:
לימודי מדעי המחשב העוסקים במגוון תחומים מקנים לבוגרים יתרון משמעותי בבואם להתקבל למקומות העבודה השונים, שכן כיום יותר ויותר ארגונים ומוסדות מחפשים אנשי מפתח בעלי ראייה מרחבית, שיביאו עמם חשיבה אחרת, ויהיו 'צבע שונה' במקום עבודתם.

בין אם זה לימודי מדעי המחשב או לא לימודי מדעי המחשב, בסופו של דבר תמיד יישאלו אותך: "איפה למדת?". רק במכללת רמת-גן, נהנים מתנאים של מכללה, אבל הכי חשוב, יוצאים עם תואר נחשב של בוגר האוניברסיטה הפתוחה, תעודה מוכרת ומוערכת בכל מקום – בארץ ובעולם.

מסלולי הלימוד במדעי המחשב
• מדעי המחשב (B.SC)
• ניהול ומדעי המחשב-מערכות ויישומים
• כלכלה ומדעי המחשב-מערכות ויישומים
• מדע המדינה ויחסים בין-לאומיים ומדעי המחשב-מערכות ויישומים
• פסיכולוגיה ומדעי המחשב-מערכות ויישומים
• חינוך במגמת תכניות לימודים ושיטות הוראה ומדעי המחשב-מערכות ויישומים
• תקשורת ומדעי המחשב-מערכות ויישומים
• סוציולוגיה ומדעי המחשב-מערכות ויישומים
• מדעים (B.SC)
• מדעים בהדגשת מדעי המחשב (B.SC)
• מדעי המחשב ומדעי החיים (B.SC)

לימודי הנדסה

רק במסלול לימודי תעשייה וניהול של מכללת רמת-גן: תיהנו מתנאים מעולים של מכללה, תלמדו בתוכנית עשירה שתסייע לכם במציאת אפיק ההתמחות המתאים ותצאו לשוק העבודה עם תואר BSc יוקרתי של האוניברסיטה הפתוחה.

לא צריך להיות מהנדס בשביל לראות את היתרונות של מסלול לימודי תעשייה וניהול לתואר BSc במכללת רמת גן. כל מה שצריך לעשות הוא להמשיך ולקרוא...


לימודי תעשייה וניהול במכללת רמת-גן מציע לסטודנטים חממה אקדמית של מכללה, מבלי לוותר על תוארBSc נחשב של אוניברסיטה.

לימודי תעשייה וניהול במכללת רמת-גן מקנים את הידע התיאורטי והמעשי העדכני והמקיף ביותר (כפי שדורש היום השוק התחרותי ממנהליו) הן על רצפת הייצור והן בניהול ההון האנושי היקר כל-כך.

יותר מאשר בכל תחום אחר, בניהול ידע הוא כוח. לכן מסלול לימודי תעשייה וניהול במכללת רמת-גן עשיר, מגוון ומכיל תחומים רבים המשיקים לניהול, כגון: לימודי כלכלה, מחשבים ועוד. יתרון משמעותי זה בא לידי ביטוי בכמה תחומים. נציין רק שניים מהם:
מציאת תחום העניין המרכזי לפיתוח קריירה:
המגוון הרחב של הנושאים בהם מתנסה הסטודנט, מאפשרים לו למצוא את תחום העיסוק המרכזי, להמשך לימודיו או לקריירה, שהכי מתאים לו מבין אפשרויות רבות.

רף כניסה קל יותר למשרות בכירות:
לימודי תעשייה וניהול העוסקים במגוון תחומים מקנים לבוגרים יתרון משמעותי בבואם להתקבל למקומות העבודה השונים, שכן כיום יותר ויותר ארגונים ומוסדות מחפשים אנשי מפתח בעלי ראייה מרחבית, שיביאו עמם חשיבה אחרת, ויהיו 'צבע שונה' במקום עבודתם.

מסלולי לימוד הנדסה
• הנדסת תוכנה (B.SC)
• הנדסת תעשייה וניהול (B.SC)

לימודי סוציולוגיה

רק במסלול לימודי סוציולוגיה של מכללת רמת-גן: תיהנו מתנאים מעולים של מכללה, תלמדו בתוכנית עשירה שתסייע לכם במציאת אפיק ההתמחות המתאים ותצאו לשוק העבודה עם תואר BA נחשב של האוניברסיטה הפתוחה.

אפשר להסתפק בלשיר "אני ואתה נשנה את העולם". ואפשר ללמוד איך לשנות אותו! נשמע לכם קלישאה? ספקנים? כדאי שתמשיכו לקרוא ותכירו את מסלול לימודי סוציולוגיה.

אודות לימודי סוציולוגיה
מסלול לימודי סוציולוגיה לתואר ראשון במכללת רמת-גן מציע לסטודנטים חממה אקדמית של מכללה, מבלי לוותר על תואר נחשב של אוניברסיטה. תואר בסוציולוגיה במכללת רמת גן מקנה את הידע התיאורטי והכלים המעשיים לניתוח ופתרון של בעיות סוציאליות – תוך הבנת יחסי הגומלין העדינים שבין הפרט לחברה.

מטבעו, האדם יצור חברתי ויחסי אדם-חברה באים לביטוי כמעט בכל תחום אפשרי. לכן מסלול לימודי סוציולוגיה במכללת רמת-גן עשיר, מגוון ומכיל תחומים רבים המשיקים לסוציולוגיה, כגון תקשורת למשל.

היתרונות של תואר ראשון בסוציולוגיה
יתרון משמעותי זה בא לידי ביטוי בכמה תחומים. נציין רק שניים מהם:
מציאת תחום העניין המרכזי לפיתוח קריירה:
המגוון הרחב של הנושאים בהם מתנסה הסטודנט, מאפשרים לו למצוא את תחום העיסוק שהכי מתאים לו מבין אפשרויות רבות, כגון: מחקר, טיפול, ייעוץ ארגוני ועוד. בנוסף, מסלול לימודי סוציולוגיה במכללת רמת גן מאפשר לשלב לימודי תעודה מגוונים, ביניהם: ניהול משאבי אנוש, שיווק ופרסום וניהול עסקי, שנחשבים נקודות לתואר.

רף כניסה קל יותר למשרות בכירות:
תואר בסוציולוגיה של מכללת רמת גן עוסק במגוון תחומים ומקנה לבוגרים יתרון משמעותי בבואם להתקבל למקומות העבודה השונים, שכן כיום יותר ויותר ארגונים מחפשות אנשי מפתח בעלי יכולת ראייה מרחבית בתחומם.

מסלולי הלימוד לתואר ראשון בסוציולוגיה
• לימודי סוציולוגיה
• לימודי סוציולוגיה וניהול
• לימודי סוציולוגיה וכלכלה
• לימודי סוציולוגיה ומדעי המדינה
• לימודי סוציולוגיה ותקשורת
• לימודי סוציולוגיה וחינוך במגמת תוכניות לימודים ושיטות הוראה
• לימודי פסיכולוגיה וסוציולוגיה

לימודי פסיכולוגיה

רק במסלול לימודי פסיכולוגיה של מכללת רמת-גן: תיהנו מתנאים מעולים של מכללה, תלמדו בתוכנית עשירה שתסייע לכם במציאת אפיק ההתמחות המתאים ותצאו לשוק העבודה עם תואר BA נחשב של האוניברסיטה הפתוחה.

העולם מתחלק לשניים: אלה שמצטטים תאורטיקנים בפסיכולוגיה ("לפעמים סיגר הוא רק סיגר" ז. פרויד), ואלה שמבינים על מה הציטוט מדבר... רוצים להיות בצד שמבין? תמשיכו לקרוא.

מסלול לימודי פסיכולוגיה לתואר ראשון במכללת רמת-גן מציע לסטודנטים חממה אקדמית של מכללה, מבלי לוותר על תואר נחשב של אוניברסיטה.

לימודי פסיכולוגיה במכללת רמת גן מקנים את הידע התיאורטי להבנת תהליכים נפשיים ומוחיים שעובר האדם, תוך הכרת ההסברים והפתרונות שמציע מדע הפסיכולוגיה לביטויים התנהגותיים השונים.

הפסיכולוגיה המודרנית כבר מזמן עזבה את 'הספה' והתרחבה לתחומים שונים ומגוונים, שאינם דווקא עוסקים בטיפול, כגון: ייעוץ ארגוני, פסיכולוגיה התפתחותית, חינוכית ועוד. לכן מסלול לימודי פסיכולוגיה במכללת רמת-גן עשיר, מגוון ומכיל תחומים רבים המשיקים לפסיכולוגיה. יתרון משמעותי זה בא לידי ביטוי בכמה תחומים. נציין רק שניים מהם:
מציאת תחום העניין המרכזי לפיתוח קריירה:
המגוון הרחב של הנושאים בהם מתנסה הסטודנט, מאפשרים לו למצוא את תחום העיסוק, בהמשך הלימודים או בקריירה, שהכי מתאים לו מבין אפשרויות רבות, כגון: מחקר, טיפול, ייעוץ ארגוני ועוד.

רף כניסה קל יותר למשרות בכירות:
לימודי פסיכולוגיה העוסקים במגוון תחומים מקנים לבוגרים יתרון משמעותי בבואם להתקבל למקומות העבודה השונים, שכן כיום יותר ויותר ארגונים מחפשות אנשי מפתח בעלי יכולת ראייה מרחבית בתחומם.

בין אם זה לימודי פסיכולוגיה או לא לימודי פסיכולוגיה, בסופו של דבר תמיד יישאלו אותך: "איפה למדת?". רק במכללת רמת-גן, נהנים מתנאים של מכללה, אבל הכי חשוב, ויוצאים עם תואר נחשב של בוגר האוניברסיטה הפתוחה, תעודה מוכרת ומוערכת בכל מקום – בארץ ובעולם.

מסלולי לימוד לתואר ראשון בפסיכולוגיה
• לימודי פסיכולוגיה
• לימודי פסיכולוגיה ומדעי המחשב
• לימודי פסיכולוגיה וניהול
• לימודי פסיכולוגיה וומדעי המדינה
• לימודי פסיכולוגיה וכלכלה
• לימודי פסיכולוגיה וסוציולוגיה
• לימודי פסיכולוגיה וחינוך במגמת תכניות לימודים ושיטות הוראה
• לימודי פסיכולוגיה ותקשורת
• לימודי תעודת הוראה בפסיכולוגיה

ניתן ללמוד לקראת תעודת הוראה בפסיכולוגיה (מאפשר ללמד תחום זה בחטיבה העליונה בבתי ספר(.
התוכנית לתעודת הוראה מיועדת לבעלי תואר ראשון ב-לימודי פסיכולוגיה.
כדי לקבל רישיון לעסוק בהוראה יש להשתלב בשנת התמחות (ע"פ דרישות משרד החינוך והתרבות(.

לימודי מדעי המדינה

רק במסלול לימודי מדעי המדינה של מכללת רמת-גן:
תנאים מעולים של מכללה, תוכנית עשירה שתסייע לכם במציאת אפיק ההתמחות המתאים ותצאו לשוק העבודה עם תואר BA נחשב שלהאוניברסיטה הפתוחה.

תפקידו של המדע הוא לחקור את העבר כדי שניתן יהיה לנבא את העתיד. כשמדובר בתחומים אקדמיים, נזק שיגרם כתוצאה מהשערות מחקר לקויות, זה לא נעים.. אבל גם לא כ"כ נורא. כשמדובר במדע המדינה השערות מחקר לקויות עלולות להשפיע על כולנו... לכן, עדיף שתלמדמדעי המדינה בצורה יסודית וממי שיודע – מסלול לימודי מדעי המדינה במכללת רמת גן. מסלול לימודי מדעי המדינה לתואר ראשון במכללת רמת-גן, מציע לסטודנטים חממה אקדמית של מכללה, מבלי לוותר על תואר נחשב של אוניברסיטה.

למה ללמוד דווקא במכללת רמת גן?
לימודי מדעי המדינה במכללת רמת-גן מקנים ידע תיאורטי ומעשי רב.
מסלול לימודי מדעי המדינה במכללת רמת-גן עשיר, מגוון ומכיל תחומים רבים המשיקים למדע המדינה: מדיניות ציבורית, ניהול, סוציולוגיה ועוד.

יתרון משמעותי זה בא לידי ביטוי בכמה תחומים. נציין רק שניים מהם:
מציאת תחום העניין המרכזי לפיתוח קריירה:
המגוון הרחב של הנושאים בהם מתנסה הסטודנט, מאפשרים לו למצוא את תחום העיסוק המרכזי, להמשך לימודיו או לקריירה, שהכי מתאים לו מבין אפשרויות רבות.

רף כניסה קל יותר למשרות בכירות:
לימודי מדעי המדינה העוסקים במגוון תחומים מקנים לבוגרים יתרון משמעותי בבואם להתקבל למקומות העבודה השונים, שכן כיום יותר ויותר ארגונים ומוסדות מחפשים אנשי מפתח, בעלי ראייה מרחבית, שיביאו עמם חשיבה אחרת, ויהיו 'צבע שונה' במקום עבודתם.

בין אם זה לימודי מדעי המדינה או לא לימודי מדעי המדינה, בסופו של דבר תמיד יישאלו אותך: "איפה למדת?" רק במכללת רמת-גן, נהנים מתנאים של מכללה, אבל הכי חשוב, יוצאים עם תואר ראשון נחשב של בוגר האוניברסיטה הפתוחה, תעודה מוכרת ומוערכת בכל מקום – בארץ ובעולם.

מסלולי הלימוד לתואר במדעי המדינה
• מדעי החברה – התמקדות במסלול לימודי מדעי המדינה ויחסים בינלאומיים
• לימודי מדעי המדינה וניהול
• במדעי החברה והרוח – התמקדות במסלול לימודי מדעי המדינה ויחסים בינלאומיים
• לימודי מדעי המדינה וכלכלה
• לימודי מדעי המדינה וסוציולוגיה
• לימודי מדעי המדינה ותקשורת
• לימודי מדעי המדינה ופסיכולוגיה
• לימודי מדעי המדינה וחינוך

לימודי חינוך

רק במסלול לימודי חינוך של מכללת רמת-גן תיהנו מתנאים מעולים של מכללה, תלמדו בתוכנית עשירה שתסייע לכם במציאת אפיק ההתמחות המתאים ותצאו לשוק העבודה עם תואר BA נחשב של האוניברסיטה הפתוחה.

לא צריך "עיניים בגב" בשביל לראות את היתרונות של מסלול לימודי חינוך לתואר BA במכללת רמת גן. כל מה שצריך לעשות הוא להמשיך ולקרוא...
מסלול לימודי חינוך לתואר ראשון במכללת רמת-גן מציע לסטודנטים חממה אקדמית של מכללה, מבלי לוותר על תואר נחשב של אוניברסיטה.
לימודי חינוך במכללת רמת-גן מקנים ידע תיאורטי ומעשי הן בחינוך פורמאלי והן בחינוך בלתי פורמאלי.

למה ללמוד חינוך והוראה דווקא במכללת רמת גן?
החינוך של ימינו, פרץ כבר מזמן את המסגרת הצרה של ההוראה. לכן הלימודים לתואר ראשון בחינוך והוראה במכללת רמת-גן עשירים, מגוונים ומכילים תחומים רבים המשיקים לחינוך, כגון: ניהול, סוציולוגיה,לימודי פסיכולוגיה, טיפול בלקויות למידה ועוד.
יתרון משמעותי זה בא לידי ביטוי בכמה תחומים. נציין רק שניים מהם:
מציאת תחום העניין המרכזי לפיתוח קריירה:
המגוון הרחב של הנושאים בהם מתנסה הסטודנט, מאפשרים לו למצוא את תחום העיסוק המרכזי, להמשך לימודיו או לקריירה, שהכי מתאים לו מבין אפשרויות רבות.

רף כניסה קל יותר למשרות בכירות:
לימודי חינוך העוסקים במגוון תחומים מקנים לבוגרים יתרון משמעותי בבואם להתקבל למקומות העבודה השונים, שכן כיום יותר ויותר ארגונים ומוסדות, בעיקר בתחום החינוך שעובר רפורמות ושינויים רבים, מחפשים אנשי מפתח בעלי ראייה מרחבית, שיביאו עמם חשיבה אחרת, ויהיו 'צבע שונה' במקום עבודתם.

בין אם זה לימודי חינוך והוראה או לא, בסופו של דבר תמיד יישאלו אותך: "איפה למדת?". רק במכללת רמת-גן, נהנים מתנאים של מכללה, אבל הכי חשוב, יוצאים עם תואר ראשון נחשב של בוגר האוניברסיטה הפתוחה, תעודה מוכרת ומוערכת בכל מקום – בארץ ובעולם.

מסלולי הלימוד לתואר ראשון בחינוך
• לימודי חינוך ומדעי החברה- התמקדות בחינוך
• לימודי חינוך וניהול
• לימודי חינוך וסוציולוגיה במגמת תוכניות לימודים ושיטות הוראה
• לימודי חינוך ומדעי המחשב
• לימודי חינוך וכלכלה
• לימודי חינוך ומדעי המדינה
• לימודי חינוך עם תואר במדעי החברה- בדגש על חינוך לקויי למידה

לימודי תקשורת

רק במסלול לימודי תקשורת של מכללת רמת-גן תיהנו מתנאים מעולים של מכללה, תלמדו בתוכנית עשירה שתסייע לכם במציאת אפיק ההתמחות המתאים ותצאו לשוק העבודה עם תואר B.A נחשב של האוניברסיטה הפתוחה.

לא צריך להיות כתב של ה- CNN בשביל לראות את היתרונות של מסלול לימודי תקשורת לתואר ראשון במכללת רמת גן. כל מה שצריך לעשות הוא להמשיך ולקרוא...

לימודי תואר ראשון בתקשורת במכללת רמת גן, מאפשרים לסטודנטים חממה אקדמית של מכללה, מבלי לוותר על תואר נחשב של אוניברסיטה.

הלימודים מקנים ידע תיאורטי וכלים מעשיים לניתוח תהליכי תקשורת בכלי המדיה השונים.
במכללת רמת גן, אנחנו מאמינים שאין כמו התנסות מעשית על מנת להכשיר את אנשי התקשורת של המחר ולכן אנחנו שמים דגש רב על ההיבטים המעשיים של הלימודים.
בין שאר המסלולים המעשיים בתחום התקשורת, אנחנו מציעים עתה גם מסלול חדשני של לימודי דוברות ויחסי ציבור בהנחייתים של מרצים מובילים מעולם התקשורת. לומדים תקשורת אצל אלה שעושים תקשורת"

היתרונות של לימודי תקשורת במכללת רמת גן
במיוחד בתחום התקשורת, ידע הוא כוח. לכן מסלוללימודי תקשורת במכללת רמת-גן עשיר, מגוון ומכיל תחומים רבים המשיקים לתחום, כגון: סוציולוגיה, מדעי החברה ועוד. יתרון משמעותי זה בא לידי ביטוי בכמה תחומים. נציין רק שניים מהם:
מציאת תחום העניין המרכזי לפיתוח קריירה:
המגוון הרחב של הנושאים בהם מתנסה הסטודנט, מאפשרים לו למצוא את תחום העיסוק המרכזי, להמשך לימודיו או לקריירה, שהכי מתאים לו מבין אפשרויות רבות.

רף כניסה קל יותר למשרות בכירות:
לימודי תקשורת העוסקים במגוון תחומים מקנים לבוגרים יתרון משמעותי בבואם להתקבל למקומות העבודה השונים, שכן כיום יותר ויותר ארגונים ומוסדות מחפשים אנשי מפתח בעלי ראייה מרחבית, שיביאו עמם חשיבה אחרת, ויהיו 'צבע שונה' במקום עבודתם.

בין אם זהלימודי תקשורת או לאלימודי תקשורת, בסופו של דבר תמיד יישאלו אותך: "איפה למדת?". רק במכללת רמת-גן, נהנים מתנאים של מכללה, אבל הכי חשוב, ויוצאים עם תואר נחשב של בוגר האוניברסיטה הפתוחה, תעודה מוכרת ומוערכת בכל מקום – בארץ ובעולם.

מסלולי הלימודים בתואר הראשון בתקשורת:
• לימודי תקשורת
• לימודי תקשורת ומדעי המדינה
• לימודי תקשורת ופסיכולוגיה
• לימודי תקשורת וניהול
• לימודי תקשורת וסוציולוגיה

קורס עיצוב גרפי

מכללת רמת-גן פותחת בפניכם את עולם העיצוב הגרפי!

קורס יסודות בעיצוב אתרי אינטרנט הקורס משלב לימוד תוכנות הגרפיקה המובילות והשמישות במשק עם לימוד עקרונות העיצוב הגרפי הממוחשב, קומפוזיציה וצבעים.


תכנית הלימודים כוללת בנייה ועיצוב של אתרי אינטרנט, עיצוב באנר, סרטי אנימציה לאינטרנט, עיצוב טקסט, סמלים, עיצוב חומרי פרסום, עיבוד תמונה ושימוש במצלמה הדיגיטאלית.


כבר בסוף הקורס תצאו עם תיק עבודות ותוכלו להתחיל לעבוד!

הקורס הקרוב נפתח בספטמבר 2012


רק במכללת רמת-גן הקורס כולל: מכינה חינם של התוכנות העיקריות בתחום! + 5% הטבה לנרשמים עד ה- 31.7.12

  • הקורס הינו בפיקוח משרד התמ"ת ומעניק לבוגרים תעודת השתלמות מטעם משרד התמ"ת, בנוסף לתעודת גמר של מכללת רמת-גן.
  • מתאים גם לחסרי רקע בעיצוב

קורס ייעוץ ושיווק פנסיוני

רקע
מטרת הקורס להכשיר את הלומדים לעבודה בתחום הייעוץ והשיווק הפנסיוני. הביקוש לאנשי מקצוע בתחום נמצא בגידול מתמיד, נוכח ההתפתחות המואצת וההבנה הגוברת לצורך בדאגה לעתיד, מוקדם ככל האפשר.

תפקידו של היועץ הפנסיוני לסייע ללקוח להבטיח את עתידו הפיננסי לעת פרישה. הייעוץ יתחשב במצבו הפיננסי הנוכחי של הלקוח, החסכונות והביטוחים הקיימים, הטבות המס שהלקוח זכאי להן ועוד ולקבוע בהתאם את ההפרשה החודשית המתאימה. בחינה מסודרת של נתוני הלקוח תמנע ביטוחים כפולים, תביא לחיסכון משמעותי בהפרשות החודשיות ותבטיח את עתידו של הלקוח ואת עתיד משפחתו.

הקורס מקנה ידע תיאורטי ומעשי הנדרש בתחום הביטוח בכלל והביטוח הפנסיוני בפרט. במסגרת הקורס נכיר מכשירים פיננסיים מגוונים כגון: מניות, אופציות, אגרות חוב, אגרות חוב להמרה, מכשירים פיננסיים עתידיים, מכירה בחסר (short) ועוד. כמו כן נרכוש ידע חיוני בכלכלה, חשבונאות, מימון וסטטיסטיקה.

בוגרי הקורס יוכלו להשתלב לעבודה בבנקים, בקרנות הפנסיה, בקופות הגמל, בסוכנויות הביטוח ואף כעצמאים בתחום.

מסלול הלימודים יכשיר את הלומדים לבחינות הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר, לקבלת רישיון יועץ ומשווק פנסיוני.

לסטודנטים במסלול האקדמי יעניקו הלימודים בתכנית 6 נקודות זכות (בכפוף לאישור האוניברסיטה הפתוחה).

קהל היעד:
• בעלי ניסיון תעסוקתי בתחום המעוניינים לרכוש ידע נוסף ורישיון לעסוק בייעוץ ושיווק
פנסיוני. • סטודנטים הלומדים לתוארראשוןB.A המעוניינים לרכוש מקצוע.
• מועמדים המעוניינים לעסוק בייעוץ ושיווק פנסיוני.

מתכונת הלימודים:
- 570 שעות אקדמיות.
מסלול מלא- 3 סמסטרים. מסלול מקוצר לבעלי פטורים- 2 סמסטרים.

תנאי קבלה:
• תעודת בגרות או 12 שנות לימוד.
• ראיון אישי.
תעודות גמר ונקודות זכות:
• תעודת גמר מטעם מכללת רמת-גן.
• תעודת יועץ ומשווק פנסיוני של משרד האוצר בכפוף לעמידה בבחינות ותקופת התמחות של 6 חודשים.

בנקודות זכות שהקורס מקנה ניתן להשתמש רק בחלק מהתכניות החד-חוגיות והכלליות לתואר B.A של האוניברסיטה הפתוחה (יש להיוועץ בנושא עם היועצים האקדמיים ובכפוף לאישור של האוניברסיטה הפתוחה).

תנאים לקבלת תעודה:
• 80% נוכחות.
• הגשת כל המטלות הנדרשות בקורס.

מדוע ללמוד דווקא במכללת רמת גן?
מכללת רמת גן- המכללה הינה מוסד לימודים ותיק ומוערך, השם את הצלחת התלמיד בראש מעייניו. המכללה מעניקה סביבת לימודים תומכת הכוללת מערכי סיוע בלמידה מגוונים.
מרצים- הקורס נבנה על ידי אנשי מקצוע מומחים, מהטובים בתחום שעיסוקם בשוק ההון, הן בצד המעשי והן בהוראה.
אוירה- הלימודים באווירה סטודנטיאלית צעירה ותוססת, בקמפוס מטופח הכולל ספריות, קפיטריות וחניה חופשית.

מבנה המסלול:
מסגרת הלימודים כוללת קורסי יסוד וקורסים מקצועיים עליהם יש להיבחן בבחינות של הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר.

קורסי יסוד:
1. יסודות הביטוח
2. חשבונאות*
3. סטטיסטיקה ומימון*

4. כלכלה*
*בעלי תואר אקדמי בחשבונאות, כלכלה, מנהל עסקים, ביטוח או בנקאות וכן רואי חשבון שאינם בעלי תואר אקדמי, זכאים לפטור מהבחינות בכלכלה, חשבונאות, סטטיסטיקה ומימון, כולן או מקצתן בכפוף לאישור הרשות לניירות ערך ו/או משרד האוצר.

*קורסים מקצועיים
1. מקצועית א' (ניתוח ניירות ערך ומכשירים פיננסיים)
2. גמר פנסיוני

*לבחינות המקצועיות ניתן לעמוד רק לאחר השלמת בחינות היסוד.
הלימודים בכל הקורסים מכוונים להצלחה בבחינות הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר. יחד עם זאת אנו מבינים את החשיבות של הלימוד המעמיק כבסיס לעבודת היועץ. לכן כמיטב המסורת במכללת רמת גן נדון בהרחבה בסוגיות נבחרות על מנת להעניק לבוגרינו את יתרון הידע הנחוץ להתפתחות נכונה בתחום המקצועי. הלימודים מקנים נקודות זכות בחלק מהתכניות הכ.לליות והחד חוגיות ללימודי תואר ראשון בכפוף לאישור האוניברסיטה הפתוחה.

קורס ייעוץ השקעות וניהול תיקים

רקע
מטרת הקורס להכשיר את הלומדים לעבודה בתחומים ייעוץ ושיווק השקעות ו/או ניהול תיקים כעובדים בבתי השקעה, בבנקים, בקופות הגמל, בקרנות ההשתלמות ובחברות הביטוח. הקורס מיועד גם לאלה המעוניינים בידע לניהול תיק ההשקעות הפרטי להפקת רווחי הון בנוסף להכנסות מעבודה.

הקורס מקנה ידע תיאורטי ומעשי רב במכשירים פיננסיים מגוונים כגון: מניות, אופציות, אגרות חוב, אגרות חוב להמרה, מכשירים פיננסיים עתידיים, מכירה בחסר (short) ועוד, יחד עם ידע חיוני בכלכלה, חשבונאות, מימון וסטטיסטיקה, אתיקה מקצועית,שיטות מסחר והגדרת צרכי הלקוח.
מסלול הלימודים יכשיר את הלומדים לבחינות הרשות לניירות ערך לקבלת רישיון יועץ השקעות ו/או מנהל תיקים.

קהל היעד:
• בעלי ניסיון תעסוקתי בתחום המעוניינים לרכוש ידע נוסף ורישיון לעסוק בייעוץ ושיווק השקעות ו/או ניהול תיקים.
• סטודנטים הלומדים לתואר ראשוןB.A המעוניינים לרכוש מקצוע.
• המעוניינים לעסוק בייעוץ השקעות וניהול תיקים.

מתכונת הלימודים:
משך הקורס :כ-480 שעות אקדמיות.
מסלול מלא- 3 סמסטרים. מסלול מקוצר לבעלי פטורים- 2 סמסטרים.
תנאי הקבלה:
• תעודת בגרות או 12 שנות לימוד
• ראיון אישי

תעודות גמר ונקודות זכות:
• תעודת גמר מטעם מכללת רמת-גן
• תעודת יועץ השקעות ו/או מנהל תיקים בכפוף לעמידה בבחינות של הרשות לניירות ערך ותקופת התמחות של 6 חודשים ליועץ השקעות ו-9 חודשים למנהל תיקים.

בנקודות זכות שהקורס מקנה ניתן להשתמש בחלק מהתכניות החד-חוגיות והכלליות לתואר B.A של האוניברסיטה הפתוחה (יש להיוועץ בנושא עם היועצים האקדמיים), בכפוף לאישור האוניברסיטה הפתוחה.

תנאים לקבלת תעודה:
• 80% נוכחות.
• הגשת כל המטלות הנדרשות בקורס.

מדוע ללמוד דווקא במכללת רמת-גן?
מכללת רמת-גן הינה מוסד לימודים ותיק ומוערך, השם את הצלחת התלמיד בראש מעייניו. המכללה מעניקה סביבת לימודים תומכת הכוללת מערכי סיוע בלמידה מגוונים.
הקורס נבנה על ידי אנשי מקצוע מומחים, מהטובים בתחום שעיסוקם בשוק ההון, הן בצד המעשי והן בהוראה ובעל שיעורי הצלחה גבוהים בבחינות.
הלימודים באווירה סטודנטיאלית צעירה ותוססת, בקמפוס מטופח הכולל ספריות, קפיטריות וחניה חופשית.

מבנה המסלול
מסגרת הלימודים כוללת קורסי יסוד וקורסים מקצועיים עליהם יש להיבחן בבחינות של הרשות לניירות ערך .

קורסי יסוד
1. אתיקה מקצועית
2. חשבונאות*
3. סטטיסטיקה ומימון*
4. כלכלה- מיקרו/מאקרו*

*בעלי תואר אקדמי בחשבונאות, כלכלה, מנהל עסקים, ביטוח או בנקאות וכן רואי חשבון שאינם בעלי תואר אקדמי, זכאים לפטור מהבחינות בכלכלה, חשבונאות, סטטיסטיקה ומימון, כולן או מקצתן בכפוף לאישור הרשות לניירות ערך.

קורסים מקצועיים*
1. מקצועית א' (ניתוח ניירות ערך ומכשירים פיננסיים)
2. מקצועית ב' (ניהול תיקים)

*לבחינות המקצועיות ניתן לעמוד רק לאחר השלמת בחינות היסוד. הלימודים בכל הקורסים מכוונים להצלחה בבחינות הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר. יחד עם זאת אנו מבינים את החשיבות של הלימוד המעמיק כבסיס לעבודת היועץ.

לכן כמיטב המסורת במכללת רמת גן נדון בהרחבה בסוגיות נבחרות על מנת להעניק לבוגרינו את יתרון הידע הנחוץ להתפתחות נכונה בתחום המקצועי. הלימודים מקנים נקודות זכות בחלק מהתכניות הכלליות והחד חוגיות ללימודי תואר ראשון בכפוף לאישור האוניברסיטה הפתוחה.

קורס דוברות ויחסי ציבור

מסלול דוברות ויחסי ציבור

ביה"ס למקצועות התקשורת

רקע:

רכישת ידע מקצועי בתחום הדוברות ויחסי הציבור, היא תנאי סף לאלו הרוצים להשתלב בעבודת הדוברות או במשרדי יחסי ציבור.

איש המקצוע בתחום נדרש להיכרות מעמיקה עם עולם התקשורת על כל גווניו וערוציו, עם דרך החשיבה של העיתונאי והעורך, נדרש ליצירתיות וגם להיכרות אישית עם האנשים שבצידו השני של המתרס התקשורתי.

ביה"ס למקצועות התקשורת של מכללת רמת גן ופאר&לוין תקשורת, מזמין אתכם להשתלב בתכנית ייחודית של לימודי תעודה מקצועיים בתחום הדוברות ויחסי הציבור.


אין מדובר במסלול אקדמי. אין מדובר בתאוריות. מדובר בתכל'ס. באנשי תקשורת שעובדים כל יום וכל היום בתקשורת, המגיעים אלינו כדי ללמד אתכם מנסיונם ולספר לכם כיצד הם עושים תקשורת אמיתית, תקשורת תכליתית. כזו שיוצרת שינוי.

המסלול משלב הרצאות, תרגולים מעשיים, סיור במערכת עיתון והתמודדות עם אתגרים שעל סדר היום התקשורתי.


מטרת התכנית:
 להקנות ידע, הבנה, תעוזה וטעימה מחיי התקשורת האמיתיים, על מנת להכשיר את הסטודנטים להיות דוברים או אנשי יחסי ציבור. המיומנויות והתובנות שתרכשו בקורס מקצועי זה, עשויים לסייע לכם להתקבל לעבודה בתחום.

הקו המנחה: "לומדים תקשורת מאנשי המקצוע שעושים תקשורת".


ייחוד ביה"ס והמסלול, הוא בין השאר, בסגל מרצים מעולה ובו אנשי התקשורת הבולטים בישראל, שחברו אלינו להגשמת החזון – הכשרת דור עתיד של מקצוענים- ובתוכם: עורכים, פרשנים, בכירים, דוברים, יועצי תקשורת, לוביסטים, משפטנים ופרסומאים. כל אחד מהם יציג את נקודת מבטו המקצועית בתחום ויקנה לכם כלים אמיתיים לעבודה.

בין כ- 50 מרצי הקורס*: יון פרד – עורך ראשי ynet | יואב צור – לשעבר עורך ראשי מעריב | שלום קיטל – לשעבר מנכ"ל חדשות ערוץ 2 | משה ורדי – לשעבר עורך ראשי ידיעות אחרונות | אודי רבינוביץ' – עורך בכיר ומרצה בכיר לתקשורת | יובל קנר – עורך מקומוני השפלה ידיעות תקשורת | יוסי בר-מוחא – מנכ"ל אגודת העיתונאים | ד"ר מינה צמח – דחף | אריק מירובסקי – עורך נדל"ן דה-מרקר | ח"כ רוחמה אברהם |

תא"ל (מיל') אבי בניהו – לשעבר דו"צ ומפקד גל"צ | אפי אושעיה – מנכ"ל פולסי | היחצ"ן רני רהב |

יועצי התקשורת רוני רימון, איתן לוין וממי פאר | צחי קומה – ידיעות אחרונות |

עו"ד מיבי מוזר – יועץ משפטי לכלי תקשורת ועוד.קהל ידע:

  • המעוניינים להשתלב בעבודה כדוברים או במשרדי ייעוץ תקשורת ויחסי ציבור, במגזר הציבורי ובמגזר השלישי.
  • העוסקים בתחום המעוניינים להרחיב ולהעמיק את התמקצעותם.

מתכונת הלימודים:

  • משך הקורס: 112 שעות אקדמיות, 28 מפגשים, פעמיים בשבוע במשך סמסטר אקדמי (כ- 4 חודשים), בין השעות 17:30 – 21:00

תנאי קבלה:

  1. ראיון אישי.

תנאים לקבלת תעודת גמר:

  • 80% נוכחות.
  • עמידה במטלות הקורס השונות.
  • עבודת גמר.

תעודת הגמר:

  • תעודת גמר מטעם ביה"ס למקצועות התקשורת, מכללת רמת-גן – פאר&לוין תקשורת.

מסלולי לימוד - מכללת רמת-גן

קורסים