בחירה קלה להשכלה

מכללת תילתן

מכללת תילתן הוקמה ע"י דוקטור יעקבסון העוסק מזה כ 15 שנה בתחומי הרפואה המשלימה השונים .בין התחומים בהם עוסק דוקטור יעקבסון – ליסטון ניתן למצוא את טיפולי הנטורופתיה, התזונה, הרפואה הסינית , כל סגנונות העיסויים למיניהם ועוד.

המכללה הוקמה מתוך הצורך להעמיק את הידע בתחום הטיפולים בראי הרפואה המשלימה ולהכשיר מטפלים שיעסקו בתחומים השונים ויסייעו לציבור. המכללה מנפיקה לבוגריה תעודות הכשרה על סמך הידע וזמן ההכשרה אותו עברו. ישנם קורסי רפואה משלימה הניתנים במסגרת המכללה ונמשכים על פני שנתיים וישנם קורסים קצרים של שנה.

הקורסים מורכבים מידע בסיסי אודות כל שיטת טיפול לאחריה ניתנים דוגמאות וטכניקות טיפול שיכולות לסייע למטפל בזמן הטיפול ולבסוף ניתנת הזדמנות להתנסות מעשית. חלק מהקורסים משולבים בהתנסות מעשית בקליניקות ומרפאות פרטיות וציבוריות. כל תלמיד מקבל יעוץ והכוונה אישית לפני ההרשמה ללימודים ובזמן הלימוד.

בין הקורסים אותם ניתן ללמוד במכללת תילתן ניתן למצוא קורסים כגון:
לימודי עיסוי: עיסוי הוליסטי, עיסוי שוודי, עיסוי תאילנדי, לומי לומי ועוד טיפולים שונים ומגוונים. מכללת תילתן היא מכללה לרפואה משלימה . במכללה ניתן ללמוד מגמות שונות בתחומי הרפואה המשלימה. לימודי המגמה כוללים בתוכם קורסים שונים בתחומי הרפואה המשלימה.

למרות היותה מכללה לרפואה משלימה, מכללת תילתן נותנת לתלמידיה הרגשה ביתית ונינוחה לפני בזמן ואחרי הלימודים. תמיד אפשר לחזור ולהתייעץ עם המרצה במכללה או עם הנהלת המכללה. מכללת תילתן - המובילה ללימודי רפואה משלימה!

 • לאתר מכללת תילתן


 • מיקום מוסד הלימודים:
  תל אביב | חיפה  הרשם לקבלת פרטים

  מלא פרטים לקבלת מידע מיועץ לימודים

  מידע על תחומי לימוד של מכללת תילתן

  קורס NLP במכללת תילתן

  קורס NLP ושימושי שפה אריקסוניאנים
  NLP היא גישה המאופיינת בסקרנות והרפתקה לגילוי מתמיד, ולימוד של אותם הדברים שמשפיעים יותר על היכולת לנוע ולהעמיק במה ששווה וטוב להכיר.

  מדובר בגישה מקיפה והבנה פרקטית המספקת תהליכים בעלי עוצמה - כיצד להתחבר לתחושות למשאבים וליכולות הטמונות בתת – המודע וזאת, על מנת להביא את עצמך באופן מלא לידי ביטוי הגשמה והצלחה בחיים.

  קרא עוד על קורס NLP במכללת תילתן >>

  מסלולי לימוד - מכללת תילתן

  קורסים