בחירה קלה להשכלה

פסיכומטרי 800

ביה"ס פסיכומטרי 800 הוקם על ידי שניים מהמורים המובילים בארץ: צחי בינשטוק ועמית עפרוני, שלימדו וכתבו שנים רבות במכון פסיכומטרי מוביל, הקימו את בית הספר כי הם יודעים שאפשר לעשות קורס טוב יותר.

פסיכומטרי 800 מציע קורס הכנה לפסיכומטרי המאפשר ללומדים בו ליהנות ממורים איכותיים, חומר עדכני, שיטות לימוד ייחודיות ומעל הכל - יחס אישי לכל תלמיד. המטרה- ליצור קורס פסיכומטרי טוב יותר מאלו הקיימים, כזה שמקנה לתלמידים דרך אחרת ללמוד, לחשוב ולהצליח.

בית הספר מקפיד על חומרי לימוד המתעדכנים בכל מועד בהתאם למגמות הבחינה הפסיכומטרית, לימודים שמתחילים עוד לפני המפגש הראשון בקורס, שיטות לימוד ייחודיות, מורים שנבחרו בקפידה ויחס אישי.

במהלך קורס ההכנה לבחינה הפסיכומטרית מקדישים המורים זמן רב ללימוד אמיתי ולהבנה מלאה לא רק של החלק הכמותי, אלא גם של החלק המילולי ושל חלק האנגלית.

שיטות הלימוד הייחודיות פותחו על ידי צוות מחקר ופיתוח, כשלצידו צוות כותבים מיומן, חלקם אף היו שותפים בכתיבת הבחינה הפסיכומטרית עצמה. בעת ההרשמה מקבל כל תלמיד ספרי מבוא, כך שהוא מגיע לקורס מוכן יותר.

המסלול בנוי בצורה המאפשרת למורה להכיר באופן אישי כל תלמיד ותלמיד, לזהות את צרכיו הייחודיים ולספק מענה הולם. בית הספר מציע שני סוגי תגבורים: עזרה בשיעורי הבית ומפגשים במתכונת של אחד על אחד, שתדירותם הולכת ועולה ככל שהקורס מתקדם.

נבחרת המורים נבנתה מהמורים האיכותיים והיקרים בשוק ובכך מתאפשר לכל תלמיד לקבל תמורה מלאה לכספו. המורים הם שותפים לדרך, לכתיבת החומר, לבניית הקורס ולשיטות הלימוד.

.

 • לאתר פסיכומטרי 800


 • מיקום מוסד הלימודים:
  תל אביב


  הרשם לקבלת פרטים

  מלא פרטים לקבלת מידע מיועץ לימודים

  מסלולי לימוד - פסיכומטרי 800

  בגרות ופסיכומטרי