בחירה קלה להשכלה

תיכון תל אביב

תיכון תל אביב

תיכון תל אביב קיים למעלה מ20 שנה, במהלך שנות פעילותו הכין בית הספר מאות אלפי בוגרים מרוצים לבחינות הבגרות ולבחינה הפסיכומטרית. הקבוצה מונה 7 סניפים ברחבי הארץ.

אחד היתרונות הגדולים של תיכון תל אביב הינו בכך שמדובר בבית ספר אינטרני הקשור קשר הדוק למשרד החינוך. כפועל יוצא מכך תלמידיו נהנים מעדכונים שוטפים בנוגע לשינויים במשרד החינוך וכן זוכים לסיוע נרחב בנושאים כגון טיפול בהקלות בבחינה, ערעור על ציוני בחינה ועוד. כמו כן התלמידים נהנים מצוות פדגוגי תומך, הנמצא בסניפים ומסייע לתלמידים בנושאים מגוונים כגון טיפול בהקלות, אסטרטגיות למידה, ניהול זמן נכון וכו'.

מורי בית הספר הינם מורים בעלי ותק וניסיון במשרד החינוך, חלקם בודק ומעריך בחינות בגרות. בהתאם לכך מורי תיכון תל אביב יעניקו לתלמיד את מכלול הכלים הדרוש על מנת להגיע לציון מרבי בבחינת הבגרות. אנחנו רואים במורים שלנו "שחקני נשמה", מורים שעבורם ההוראה היא ערך עליון, ומטרתם הינה להביא את התלמיד למקסימום הישגים.

בית הספר מאמין בליווי התלמיד לאורך כל הדרך, "יחס אישי" זה לא קלישאה, זהו ערך מוביל. אנחנו מאמינים שבעזרת סיוע ותמיכה לתלמיד ויצירת תחושה ביתית התלמיד יוכל להגיע להישגים המקסי מאלים.

פסיכומטרי בתיכון תל אביב:
קבוצת תיכון תל אביב חברה עם חברת סטודנט מבית אגודת הסטודנטים של האוניברסיטה העברית על מנת להעניק לתלמידיה את הקורס הטוב ביותר. הקורס מועבר על ידי המורים המנוסים והמובילים בתחום. כל המורים בסטודנט בעלי ניסיון הוראה של שנים בתחום ההכנה לבחינה הפסיכומטרית.

כמו כן, סטודנט מתחייבת למספר תלמידים קטן בכיתה. באופן הזה כל תלמיד מקבל הכוונה מיטבית על ידי המורה - המורה מכיר את כל אחד מתלמידיו באופן אישי, יודע את הנושאים בהם כל תלמיד חזק ומאתגר אותו בהם, ויודע את הנושאים בהם התלמיד פחות חזק ומתגבר אותו בהם. כל זאת מבלי לאבד את היתרונות הקיימים בלימוד בקבוצה. סטודנט שמה את התלמיד, ואת הישגיו, במרכז, ולכן קורס ההכנה לבחינה הפסיכומטרית המועבר בסטודנט הינו המקצועי והמעמיק ביותר.

הקורס כולל בין היתר 13 בחינות סימולציה מדורגות, ספרי לימוד מקיפים עם אלפי שאלות תרגול (כולל פתרונות מלאים), מפגשים לצורך רענון בתחומי האלגברה, הגיאומטריה והאנגלית (ללא תשלום נוסף), מפגשי מיקוד וחזרה, פגישות אישיות עם המורה וליווי אישי וצמוד לאורך כל הקורס, מרתון לימודים לקראת הבחינה ועוד.

חומרי הלימוד של סטודנט נכתבו על ידי מיטב המורים בתחום, בעלי וותק רב שנים הן בהוראת פסיכומטרי והן בכתיבה ופיתוח של שיטות וחומרי לימוד פסיכומטריים. הקורס מלווה בתוכנת לימוד מילים ומערכת מתקדמת לניתוח סימולציות פרי פיתוחה של סטודנט. כמו כן, כחלק מהנגשת ההשכלה הגבוהה, סטודנט מעניקה לתלמידיה ליווי עד הציון הרצוי.

את ההבדל ניתן לראות בתוצאות התלמידים ובהמלצותיהם.

 • לאתר תיכון תל אביב


 • מיקום מוסד הלימודים:
  ראשון לציון | תל אביב | כפר סבא | אשקלון | ירושלים | נתניה


  הרשם לקבלת פרטים

  מלא פרטים לקבלת מידע מיועץ לימודים

  מסלולי לימוד - תיכון תל אביב

  בגרות ופסיכומטרי