בחירה קלה להשכלה

עבודה לסטודנטים

רוצה לעשות כסף ולטייל בעולם?
מצא כאן עבודה במספר מדינות ברחבי העולם במכירת ציורים ועבודה בעגלות בקניונים.
רוצה לקבל מידע מנציג על עבודה בחו"ל?
מלא כאן פרטים ונשוב אליך תוך דקות.


הכל על עבודה לסטודנטים בחו"ל

השתחררתם מהצבא? מעוניינים לטייל בעולם? עבודה בחו"ל זה הדבר בשבילכם!

יותר ויותר מסיימי שירות צבאי נהנים מעבודה בחו"ל, מטיילים במקומות מדהימים בעולם ומרוויחים כסף. במסגרת עבודה בחו"ל ניתן ליהנות, ללמוד שפה חדשב ולהכיר מגוון רחב של תרבויות.

מדינות רבות בעולם כדוגמת ארצות הברית, קנדה, ואוסטרליה הפכו בשנים האחרונות לא רק ליעד תיירותי מבוקש, אלא גם ליעד פופלארי עבור מי שמחפשים עבודות.

הדבר מאפשר לחסוך סכום כסף גדול בתקופה עבודה קצרה, וזאת למרות שעלויות המחייה נחשבות יקרות יחסית בחו"ל.

התקופה הטובה ביותר לעבודה בחו"ל היא כמובן תקופת חג המולד, תקופה זה המכירות עולות המאות אחוזים. כמובן שישנן מדינות שהמכירות בהן גבוהות במשך כל ימות השנה, ניו יורק לדוגמא – מדובר באזור יקר וכתוצאה מכך המוצרים יקרים יותר.

חברות עבודה בחו"ל רבות דואגות להעביר הכשרה מלאה לכל אלה שאינן בעלי ניסיון בשיווק ומכירה ומלמדת אותם כיצד לשווק את המוצר בצורה הטובה ביותר.

האפשרויות של עבודות בחו"ל הן רבות וקיימים שלל מקצועות בהם דרושים עובדים לחו"ל:
עבודה בקניונים - חברות רבות נותנות אפשרות לשווק מוצרים שונים בקניונים. בדרך כלל תקבלו מחיר לפי מכירה/ פר שעה. תקבלו עמדת מכירות מיוחדת, וכך תוכלו למכור את המוצר לאלפי האנשים העוברים מידי יום בקניונים.

עגלות - עבודה בעגלות מיועדת לצעירים אחרי צבא, המעוניינים בטיול ועבודה בארצות הברית, בקנדה, ואוסטרליה. מטרת העבודה בעגלות היא שיווק מוצרים שונים, כגון: צעצועים, חגורות, מוצרי טיפוח ואיםור, ביגוד וכדומה. המכירים של המוצרים בעגלות לא יקרים, ומתאימים לכל נפש.
המוכרים חייבים להיות בעלי כושר שכנוע, אנגלית בסיסית. המשכורת מבוססת על כמות מכירות.

מכירת תמונות - הצעירים העובדים בעבודה מקבלים כמות של תמונות, עוברים בין שכונות המגורים ומציעים אותן ללקוחות. המשכורת מבוססת על כמות מכירות.

ניתן לבצע עבודות בחו"ל שאינן קשורות למכירות, כגון:
אבטחה בחו"ל, אופר בחו"ל, מנעולנות, הובלות והדרכה.

*חשוב לזכור - אם אתם מחפשים עבודה בחו"ל מומלץ לאסוף מידע רב ככול האפשר על החברה אצלה אתם לעבוד, לאסוף מידע על האזור (מדינה, עיר וקניונים).

אם אתם מחפשים הרפתקאות, רוצים לפגוש אנשים חדשים, לטייל בעולם ולהרוויח כסף כדאי שתתחילו להתעניין ב עבודה בחו"ל.

בהצלחה.