בחירה קלה להשכלה

מידע על לימודי מחול

חיפשת לימודי מחול?
הגעת למקום הנכון.

קיבצנו עבורכם מגוון מוסדות לימוד מובילים בתחום המבוקש כדי שתוכלו ליצור עימם קשר ולקבל הצעות ומידע מקיף בתחום לימודי מחול.

מלאו את הפרטים וסמנו את מוסדות הלימוד. אלו יחזרו אליכם עוד היום עם הצעת מחיר, הנושאים הנלמדים בכל קורס ועוד.


לימודי מחול

לא נמצאו מוסדות לימוד זמינים כרגע.

חפש שוב בסרגל החיפוש או בדוק כאן הצעות:


הכל על לימודי מחול

קורסי מחול נלמדים במגוון סגנונות ובהתאם גם לימודי ריקוד רבים – לימודי העשרה, הכשרות, קורסים, לימודי תעודה, סדנאות ללימוד מחול. ניתן גם ללמוד ריקוד ותנועה באופן מקצועי.

ריקוד, על כל סוגיו, נלמד במכללות רבות ברחבי הארץ. לימודי מחול מתחלקין לסוגים שונים: קלאסי, ריקודי עם, ג'אז, פלמנקו, היפ-הופ ועוד... במכללות מסויימות ניתן למצוא קורסים המשלבים מספר סיגנונות של ריקוד.

לימודי מחול חושפים את התלמידים לקשת רחבה של נושאים הקשורים לעולם המחול והיצירה. לימודי ההעשרה והפנאי מקנים לתלמידים ידע נרחב בריקוד, תנועה ומחול.

הלימודים הרציניים יותר מכשירים כיאוגרפים, מורים למחול, תרפיסטים באמצעות תנועה ועוד...

נושאי לימוד: לימודי המחול כוללים קשת רחבה של נושאים ובניהם: הדרכת אירובי ועיצוב הגוף, בלט קלאסי, כוריאוגרפיה, תנועה, בלט מודרני, ג'אז, ריקודים סלוניים, אימפוריביזציה, בלט ספרדי, תולדות הריקוד, כתב תנועה, קומפוזיציה, פלדנקרייז, איקידו, אנטומיה, פיזיולוגיה, כושר הגופני, תזונה ועוד.

אורך הקורס: אורך הקורס תלוי ברצון ובמוכנות שלכם. נושא המחול והריקוד עצמו דורשים מיומנויות אותן אורכשים לאורך שנים. לעומת זאת, ישנם קורסי הכרות קצרים המאפשרים "טעימה" של עולם המחול על כל סוגיו. לפי בחירת הקורס יש צורך לבדוק את רמת התאמתו למועמד מבחינת גיל ומיומנות.

אפשרויות תעסוקה: העוסקים במחול יכולים לעבוד בלהקה כלשהי, להרחיב את ידיעותיו בתחום או לנסות את מזלו בחו"ל.