בחירה קלה להשכלה

מידע על לימודי סוג'וק

חיפשת לימודי סוג'וק?
הגעת למקום הנכון.

קיבצנו עבורכם מגוון מוסדות לימוד מובילים בתחום המבוקש כדי שתוכלו ליצור עימם קשר ולקבל הצעות ומידע מקיף בתחום לימודי סוג'וק.

מלאו את הפרטים וסמנו את מוסדות הלימוד. אלו יחזרו אליכם עוד היום עם הצעת מחיר, הנושאים הנלמדים בכל קורס ועוד.


לימודי סוג'וק

הרשם לקבלת פרטים

מלא פרטים לקבלת מידע מיועץ לימודים

מכללת דאו

מכללת דאו

מיקום: חיפה והסביבה
מכללת בינה

מכללת בינה

מיקום: חיפה והסביבה,ירושלים והסביבה,באר שבע והדרום
מכללת תילתן

מכללת תילתן

מיקום: חיפה והסביבה,תל אביב והמרכז

הכל על לימודי סוג'וק

הסוג'וק מהי?- הינה שיטת טיפול עתיקת יומין קוריאנית המשלבת את יסודות הרפואה הסינית וההודית המבוססת על השתקפויות המערכות הפיזיולוגיות: (אבירים ורקמות) . סוג'וק היא שיטת טיפול המתמקדת באזור הידיים (סו) והרגליים (ג'וק) בלבד ולה השפעה על כל חלקי הגוף.לכן היא מאוד פרקטית,עוצמתית ויעילה הנותנת הקלה ופתרונות מידיים ,פיזיים ונפשיים למחלות אקוטיות וכרוניות.

כוחה של שיטת הסוג'וק להקל בסוגי כאבים שונים כגון: כאבי ראש, כאבי שיניים, דורבן, לחץ דם גבוה, בעיות עיכול ונשימה ועוד.

הטיפול בסוג'וק נעשה בהרבה שיטות כגון: דיקור, תרפיה, זרעים, צבעים, מגנטים, אקופנטורה, עיסוי ועוד טכניקות רבות.

תכני הלימוד בקורס סוגו'ק הם:
הכרות עם כף היד וכף הרגל, וכלל המערכות הגופניות. הכרות עם ההיסטוריה והפילוסופיה של הסוג'וק , הכרות עם כלי עבודה וטכניקות מגוונות ואת הדרך לאבחן את סוג הטיפול הנדרש.

קהל יעד:
קורס סוג'וק הינו קורס הפתוח לקהל הרחב אך מופנה בעיקר למטפלים בפועל שמעוניינים לרכוש טכניקות ושיטות טיפול נוספות והסמכה מקצועית. השיטה קלה ללימוד ואינה מצריכה עזרים יקרים ומסובכים.

משך הקורס משתנה על פי היקף החומר וסוג הקורס והוא משתנה בין מוסד למוסד. ישנו קורס בסיסי האורך מספר פגישות ואילו קורס האורך עד שלוש שנים הקורס הבסיסי אינו דורש ידע קודם אך הקורס המקצועי מצריך ידע תאורטי ומעשי לבעלי רקע קודם בטיפול.

בסוף הקורס יקבלו הסטודנטים תעודה בהתאם למסלול ההתמחות שבחרו , אשר מעידה על הכשרתם ומיומנותם בתחום ואת הרישיון לעסוק בו. וכן להשתלב בשוק העבודה הן כשכירים בקופות חולים , והן כעצמאיים במרפאות פרטיות.