בחירה קלה להשכלה

לימודי תזונה קלינית

חיפשת לימודי תזונה קלינית?
הגעת למקום הנכון.

קיבצנו עבורכם מגוון מוסדות לימוד מובילים בתחום המבוקש כדי שתוכלו ליצור עימם קשר ולקבל הצעות ומידע מקיף בתחום לימודי תזונה קלינית.

מלאו את הפרטים וסמנו את מוסדות הלימוד. אלו יחזרו אליכם עוד היום עם הצעת מחיר, הנושאים הנלמדים בכל קורס ועוד.


לימודי תזונה קלינית

הרשם לקבלת פרטים

מלא פרטים לקבלת מידע מיועץ לימודים

הקולג

הקולג' לרפואה משלימה

מיקום: כל הארץ
מכללת מדיקולג

מכללת מדיקולג'

מיקום: חיפה והסביבה
Medi Win

Medi Win

מיקום: השרון והסביבה
מכללת בינה

מכללת בינה

מיקום: חיפה והסביבה,ירושלים והסביבה,באר שבע והדרום
המכללה לרפואה טבעית

המכללה לרפואה טבעית

מיקום: חיפה והסביבה,תל אביב והמרכז

הכל על לימודי תזונה קלינית

המודרניזציה, השפע והתפתחות תרבות ה"כאן ועכשיו" בעולם המערבי, הביאה איתה תזונה לקויה בקרב מרבית האנשים. התזונה הלקויה גורמת לחסרים תנוזתיים במינרלים, ויטמינים ואנזימים. חסרים אלה מהווים מקור למחלות ולתמותה רבה.

תזונה טבעית היא תזונה הכוללת רק מזון מהטבע, מזון שלא עבר כל תהליך של עיבוד, וכולל רק צומח. התזונה הטבעית היא למעשה שיטת טיפול השייכת לרפואה הטבעית, הרואה בתזונה גורם משמעותי המשפיע על בריאות האדם ומונעת מחלות ועוזרת בשמירה והגנה על הגוף ונפש האדם.

תחומי הלימוד: לימודי תזונה קלינית כוללת לימודי אנטומיה, פיזיולוגיה, ביולוגיה, ביוטכנולוגיה, נטורופתיה, תזונה קלינית, מדעי המזון, מדעי הרפואה. בנוסף, יש צורך לשלב סדנאות במסגרות שונות, כגון: לימודי רפואה משלימה, רפואה סינית, הוליסטית, תרפיה וטיפול בתזונה, רפואה הוליסטית, נטורופתיה, רפואה טבעית ועוד, או כקורסים ייעודיים של תזונאים לתזונה קלינית.

תעודת גמר: לבוגרי קורס תזונה קלינית תוענק תעודת מטפל בתזונה קלינית טבעית. בנוסף, יקבלו הבוגרים תעודת גמר בהתאם למקצועות הבחירה: תעודת מטפל בארומתרפיה או תעודת מטפל בפרחי באך.