בחירה קלה להשכלה

מידע על קורס אוטוקאד

חיפשת קורס אוטוקאד?
הגעת למקום הנכון.

קיבצנו עבורכם מגוון מוסדות לימוד מובילים בתחום המבוקש כדי שתוכלו ליצור עימם קשר ולקבל הצעות ומידע מקיף בתחום קורס אוטוקאד.

מלאו את הפרטים וסמנו את מוסדות הלימוד. אלו יחזרו אליכם עוד היום עם הצעת מחיר, הנושאים הנלמדים בכל קורס ועוד.


קורס אוטוקאד

הרשם לקבלת פרטים

מלא פרטים לקבלת מידע מיועץ לימודים

מכללת עתיד

מכללת עתיד

מיקום: כל הארץ
מכללת קווים

מכללת קווים

מיקום: כל הארץ
סטודיו 6B

סטודיו 6B

מיקום: חיפה והסביבה,תל אביב והמרכז,ירושלים והסביבה
מכללת שנקר

מכללת שנקר

מיקום: השרון והסביבה,תל אביב והמרכז

הכל על קורס אוטוקאד

קורס אוטוקאד מיועד לאנשי מקצוע בתחום האדריכלות העיצוב וההנדסה ולכל מי שרוצה לצבור מיומנות בביצוע אנימציה דו מימדית. תוכנת האוטוקאד משמשת לשרטוטים דו ותלת ממדיים ומעניקה כלים לשימוש לתכנון והדמיה בתחומי הנדסת מכונות, הנדסה אזרחית ואדריכלות.

הקורס נותן למשתתפים את הכלים המתאימים לעבודה מקצועית ויישומית בתוכנה. במהלך הלימוד יכירו המשתתפים את התוכנה על כל מאפייניה. קורס אוטוקאד מחולק לשני חלקים – החלק הדו מיימדי והחלק התלת מיימדי. כמו כן, הקורס מתבסס על עבודה עם שרטוטים מתוכניות של אדריכלים.

הלימודים מתחלקים לארבעה תתי חלקים: חלק א' – עבודה ושרטוט בסיסיים, חלק ב' -שרטוט אוטוקאד בדו מימד, חלק ג - שרטוט אוטוקאד בתלת מימד, חלק ד' – כלים מתקדמים באוטוקאד.

הקורס אורך בין 28 – 650 שעות לימוד בשסופן יוכלו בוגרי הקורס לעבודה כעצמיים או להשתלב בעבודה במשרדים העוסקים באדריכלות, עיצוב פנים או שרטוט ממוחשב. תנאי קבלה לקורס אוטוקאד: ידע בסיס באנגלית, ידע בסיס בשרטוט ובעלי ניסיון עבודה עם Windows.