בחירה קלה להשכלה

מידע על קורס אופטיקה

חיפשת קורס אופטיקה?
הגעת למקום הנכון.

קיבצנו עבורכם מגוון מוסדות לימוד מובילים בתחום המבוקש כדי שתוכלו ליצור עימם קשר ולקבל הצעות ומידע מקיף בתחום קורס אופטיקה.

מלאו את הפרטים וסמנו את מוסדות הלימוד. אלו יחזרו אליכם עוד היום עם הצעת מחיר, הנושאים הנלמדים בכל קורס ועוד.


קורס אופטיקה

הרשם לקבלת פרטים

מלא פרטים לקבלת מידע מיועץ לימודים

מכללת עתיד

מכללת עתיד

מיקום: כל הארץ

הכל על קורס אופטיקה

עם ריבוי בעיות הראייה, כך עולה הביקוש לאופטיקאיים מוכשרים. מקצוע האופטיקה הוא פרא-רפואי, כלומר איןצורך בהסמכה ארוכה של רופא. בקורס אופטיקה הדגש הוא על הראייה, בצורה בה אנו קולטים את העולם ובבעיות שיכולות להיווצר עם הראייה.

לקורס האופטיקה שתי מטרות עיקריות: הכנת הסטודנטים לבחינת הרישוי הממשלתית. הקניית מיומנות מקצועית, כלים וידע לעבודה עצמאית כאופטיקאים. תכני הלימוד של הקורס משתנים בהתאם לרמתו המקצועית של הקורס והמוסד המעביר אותו.

נושאי הלימוד התיאורטיים בקורס אופטיקה כוללים את: אופטיקת הראייה, תורת האור ,מדידות, אנטומיה, עדשות, פסיכולוגיה של הראייה, תורת החומרים, הנדסת אנוש, כלים ומכשירי העבודה של האופטיקאי, הכנה והרכבת עדשות בהתאם למרשם ספציפי, התאמת משקפיים ללקוח, שיווק ממוחשב,אתיקה מקצועית ועוד.

מרבים הקורסים כוללים לימודים תיאורטים בשילוב עם תרגול מעשי. בנוסף מתקיימים סיורים לימודיים והגשת רוייקט גמר. בסיום הקורס נבחנים הסטודנטים בבחינה הממשלתית. מי שעבר את הבחינה בהצלחה מקבל תעודת מקצוע – "אופטיקאי סוג 2" והוא יכול לעבוד במעבדות אופטיקה, ברשתות וחנויות או לפתוח עסק עצמאי. תנאי קבלה לקורס אופטיקה: בוגר 12 שנות לימוד, ועדת קבלה ומבחן כניסה: פיסיקה, מתמטיקה, אנגלית והבנת הנקרא ברמה של 12 שנות לימוד.