בחירה קלה להשכלה

מידע על קורס איפור לנערות

חיפשת קורס איפור לנערות?
הגעת למקום הנכון.

קיבצנו עבורכם מגוון מוסדות לימוד מובילים בתחום המבוקש כדי שתוכלו ליצור עימם קשר ולקבל הצעות ומידע מקיף בתחום קורס איפור לנערות.

מלאו את הפרטים וסמנו את מוסדות הלימוד. אלו יחזרו אליכם עוד היום עם הצעת מחיר, הנושאים הנלמדים בכל קורס ועוד.


קורס איפור לנערות

הרשם לקבלת פרטים

מלא פרטים לקבלת מידע מיועץ לימודים

ג

ג'וליה אקדמי

מיקום: תל אביב והמרכז
ניילי קוסמטיקס

ניילי קוסמטיקס

מיקום: תל אביב והמרכז
המדרשה לאופנה

המדרשה לאופנה

מיקום: חיפה והסביבה,ירושלים והסביבה,באר שבע והדרום
איל מקיאג

איל מקיאג'

מיקום: כל הארץ

הכל על קורס איפור לנערות

בימינו, המודעות של בנות צעירות למראה החיצוני, לטיפוח, ללבוש ולאיפור גדולה מאוד. בכדי לעזור לבנות להרגיש טוב עם עצמן, כדאי שאותן נערות תדענה כיצד להתאפר בצורה נכונה שתחמיא להן ותעשה בטוב טעם, נעימות ועדינות.

קורס איפור לנערות נועד להכשיר נערות צעירות חובבות תחומי היופי, הקוסמטיקה והאיפור לאפר במגוון סגנונות ויתן להן כלים להתאפר נכון. קורסי האיפור מועברים על ידי מאפרים מקצועיים.

מטרת הקורס:
המטרה העיקרית של הקורס הוא להקנות לצעירות את כלים ליצירת סגנון אישי וייחודי המתאים לגילם ולארוח חייהן. הקורס נותן מענה לנערות שאוהבות להתאפר לעשות זאצ בטוב טעם, תך כדי למידת טכניקות שונות ומגוונות.

מה לומדות הנערות בקורס?
קורס האיפור כולל מגוון רחב של נושאי לימוד וטכניקות שונות של איפור, כך שהנערות ילמדו, בין היתר, כיצד לטשטש את הפגמים השונים על הפנים שלהן, איך להתאפר בצורה עדינה ומינימליסטית לבית הספר, כיצד להשתמש במייק- אפ שמתאים לעור של נערות צעירות, איך לנקות את הפנים בצורה נכונה. בנוסף, יכירו הצעירות מוצרי איפור שונים ואת דרך השימוש בהם.

איך בוחרים בקורס המתאים?
ישנם בתי ספר רבים המציעים מגוון קורסים לאיפור עבור נערות צעירות. הקורסים באים במתכונת של חוגים שנתיים, סדנאות בחופשות. יש להחליט איזה מתכונת מתאימה עבור הנערות מבחינת בית הספר, חגים וחופשים. כמובן יש להתחשב גם בתכנים הנלמדים בקורס, עלות הקורס ומיקומו הגיאוגרפי.