בחירה קלה להשכלה

מידע על קורס בניית אתרים

חיפשת קורס בניית אתרים?
הגעת למקום הנכון.

קיבצנו עבורכם מגוון מוסדות לימוד מובילים בתחום המבוקש כדי שתוכלו ליצור עימם קשר ולקבל הצעות ומידע מקיף בתחום קורס בניית אתרים.

מלאו את הפרטים וסמנו את מוסדות הלימוד. אלו יחזרו אליכם עוד היום עם הצעת מחיר, הנושאים הנלמדים בכל קורס ועוד.


קורס בניית אתרים

הרשם לקבלת פרטים

מלא פרטים לקבלת מידע מיועץ לימודים

מכללת ניו מדיה

מכללת ניו מדיה

מיקום: תל אביב והמרכז
מכללת סלע

מכללת סלע

מיקום: תל אביב והמרכז
אינטלקט אקדמון

אינטלקט אקדמון

מיקום: חיפה והסביבה
מכללת מנטור

מכללת מנטור

מיקום: חיפה והסביבה
אמריקן ישראל קולג

אמריקן ישראל קולג'

מיקום: חיפה והסביבה,תל אביב והמרכז
מכללת קוד פתוח

מכללת קוד פתוח

מיקום: תל אביב והמרכז
מכללת נשיא טכנולוגיות

מכללת נשיא טכנולוגיות

מיקום: תל אביב והמרכז
מכללת הייפראקטיב

מכללת הייפראקטיב

מיקום: חיפה והסביבה,תל אביב והמרכז,ירושלים והסביבה
מכללת דעת השרון

מכללת דעת השרון

מיקום: השרון והסביבה
מכללת עתיד

מכללת עתיד

מיקום: כל הארץ

הכל על קורס בניית אתרים

לימודי עיצוב ובניית אתרים הפכו למבוקשים ביותר לאור העובדה שהאינטרנט הפך להיות חלק בלתי נפרד מחיי היומיום שלנו. כל חברה או ארגון מקים אתר אינטרנט ודרכו הוא מנהל את פעילותו. הקורס מכשיר את הסטודנטים להיות מומחים בבניית אתרי אינטרנט איכותיים, ניהול התוכן וקידום האתר אותו בנו.

הסטודנטים נדרשים לגלות יכולת עיצוב גבוהה באופן מושך ומזמין , שליטה בתוכנת הפוטושופ, הבנת שפות תכנות ווב כגון HTML ו PHP. הבוגרים יכולים להשתלב בחברות בניית אתרים בארץ, כפרילנסר בעיצוב או בנייה של אתרים קטנים, בוני סרטוני תדמית, באנרים ומצגות, להשתלב בחברות וארגונים או לעבוד כעצמאים. המידע המוענק בקורס מאפשר לבוגרי הקורס להשתלב בקלות אל שוק העבודה ולממש את הידע אותו רכש.

כיום, את לימודי בניית אתרים ניתן לשלב במסגרת לימודי תואר ראשון במחשבים או הנדסה. ובמסגרת לימודי תעודה או העשרה. המגוון העצום של הקורסים המוצעים בקורס בניית אתרים מעניקים לסטודנטים את הכלים לכתיבה, לבנייה ולהקמה של אתרי אינטרנט ברמה גבוהה ביותר.

להלן רשימה חלקית של הקורסים המוצעים במסגרת הקורס: אבטחת מידע והגנה על מידע באינטרנט, אופטימיזציה לקידום האתר במנועי חיפוש, אימג' רדי – עיבוד התמונה, אנימציה מתקדמת לאתרי אינטרנט, עבודה עם תוכנת דרימוויור, סודות האינטרנט ועיצוב האתרים, שליטה יסודית בתוכנת הפוטושופ, שליטה יסודית בתוכנת פלאש.

בנוסף ללימודים השוטפים, מציעים רבים מהקורסים אפשרות להכין תיק עבודות מקצועי במהלך הלימודים, ובכך מאפשרים לבוגריהם לצבור ניסיון ומקלים עליהם בצאתם לשוק העבודה.

תנאי רישום ללימודי בניית אתרים: ראיון אישי, אנגלית ברמה טובה והצגת יכולת התמודדות עם טקסטים באנגלית, היכרות עם תוכנת חלונות ומאפייניה ברמה טובה, היכרות עם סביבת האינטרנט והשימוש במנועי חיפוש, 12 שנות לימוד.