בחירה קלה להשכלה

מידע על קורס גרפולוגיה

חיפשת קורס גרפולוגיה?
הגעת למקום הנכון.

קיבצנו עבורכם מגוון מוסדות לימוד מובילים בתחום המבוקש כדי שתוכלו ליצור עימם קשר ולקבל הצעות ומידע מקיף בתחום קורס גרפולוגיה.

מלאו את הפרטים וסמנו את מוסדות הלימוד. אלו יחזרו אליכם עוד היום עם הצעת מחיר, הנושאים הנלמדים בכל קורס ועוד.


קורס גרפולוגיה

הרשם לקבלת פרטים

מלא פרטים לקבלת מידע מיועץ לימודים

מכללת בינה

מכללת בינה

מיקום: חיפה והסביבה,ירושלים והסביבה,באר שבע והדרום
מכללת גבעת וושינגטון

מכללת גבעת וושינגטון

מיקום: באר שבע והדרום
חנה קורן

חנה קורן

מיקום: כל הארץ

הכל על קורס גרפולוגיה

תחום הגרפולוגיה חוקר את הקשר שבין כתב היד לאופי האדם והתנהגותו. במסגרת עבודתו של הגרפולוג הוא עוסק באבחון אופי והתנהגויות בקרב בני אדם לפי כתב היד שלהם. על מנת לאבחן אבחון מדוייק, נעזר הגרפולוג במאפיינים נוספים כגון: רקע סוציו אקונומי, מצב תעסוקתי, מצב משפחתי ועוד...

מטרת קורס גרפולוגיה היא להכשיר גרפולוגים בכל האספקטים של הגרפולוגיה ולתת להם את הכלים הדרושים לניתוח כבר יד. ישנן רמות שונות של קורסי גרפולוגיה – מתחילים, מתקדמים, גרפולוגיה למשתלמים ומתמחים. על מנת לעסוק בגרפולוגיה בצורה מקצועית, על הגרפולוגים להיות מוכרים ע"י האגודה לגרפולוגיה מדעית הישראלית או האמריקאית.

תוכנית הלימודים בקורס גרפולוגיה כוללת מגוון נושאים, כגון:
מבוא לגרפולוגיה, גודל האות, סדרות הגודל, אות ראשונה ואחורנה, שלושת אזורי הכתב, רווחים בין שורות, מהלך השורות, שולי ראש ושוליים תחתיים, זוויות כתיבה, משמעות הכתיבה ביד שמאל, רווח בין אותיות, רווח בין מילים ועוד..

קורס גרפולוגיה נמשך כארבעה חודשים, בסיומו מקבלים הבוגרים תעודת גמר לפי רמת הקורס מטעם האגודה לגרפולוגיה הישראלית.

תנאי הקבלה משתנים בהתאם לרמתו של הקורס, לרוב נדרש המועמד לעבור אבחון גרפולוגי, ראיון קבלה, וועדת קבלה או הצגת רקע בתחום מדעי ההתנהגות.