בחירה קלה להשכלה

מידע על קורס הידרותרפיה

חיפשת קורס הידרותרפיה?
הגעת למקום הנכון.

קיבצנו עבורכם מגוון מוסדות לימוד מובילים בתחום המבוקש כדי שתוכלו ליצור עימם קשר ולקבל הצעות ומידע מקיף בתחום קורס הידרותרפיה.

מלאו את הפרטים וסמנו את מוסדות הלימוד. אלו יחזרו אליכם עוד היום עם הצעת מחיר, הנושאים הנלמדים בכל קורס ועוד.


קורס הידרותרפיה

הרשם לקבלת פרטים

מלא פרטים לקבלת מידע מיועץ לימודים

מכללת גבעת וושינגטון

מכללת גבעת וושינגטון

מיקום: באר שבע והדרום
מכללת ספיר

מכללת ספיר

מיקום: באר שבע והדרום
עולם המים של אורי סלע

עולם המים של אורי סלע

מיקום: השרון והסביבה,תל אביב והמרכז
הקולג

הקולג' לרפואה משלימה

מיקום: כל הארץ
Medi Win

Medi Win

מיקום: השרון והסביבה
מכללת צפת

מכללת צפת

מיקום: צפון
קמפוס ברושים

קמפוס ברושים

מיקום: תל אביב והמרכז

הכל על קורס הידרותרפיה

הידרותרפיה היא שיטת טיפול של פיזוטרפיה הנעזרת במים, בין אם מדובר בשיקום גופני, טיפול באנשים עם לקויות, אנשים עם בעיות אורתופדיות (שברים, קיצורי שרירים) ואנשים הסובלים מכאבים כרוניים. לאימון גופני במים יש אפקטים פיזיולוגיים ונפשיים וכך גם לטיפול באנשים דרך אימון במים.

המשתתפים בקורס הידותרפיה לומדים בבריכות טיפוליות – לבריכות אלה תכונות מיוחדות כמו מערכת חימום וגובה מים אחיד, המאשר ללמוד בצורה הטובה ביותר את תפקיד ההידרותרפיסט. תפקיד ההידרותרפיסט הוא לטפל בבעיות כגון כאבי מרפקים, בעיות במערכת השרירים, הפרעות קשב ועוד.

הלימודים כוללים לימוד עיוני לצד התנסות מעשית. להלן נושאי הלימוד: אנטומיה, פיזיולוגיה כללית, תנועות פסיביות, מבחני שרירים, יסודות השיקום, אורתופדיה, פסיכולוגיה שיקומית, נוירולוגיה, פתולוגיה פרמקולוגיה, נוירואנטומיה. בנוסף, נפגשים הסטודנטים מול מקרי טיפול שונים ומתנסים בתקופת התמחות בבריכות.

לבד הלימודים עצמם, מתקיים גם סטאז' בהנחיית מטפל ומדרך מוסמך. משך לימודי הידרותרפיה משתנה ממוסד למוסד ונע בין 100-400 שעות לימוד, ונמשך על פני שנה עד שנתיים. ניתן ללמוד תחום זה במספר מכללות בישראל, בין היתר המכללה האקדמית לחינוך גבעת וושינגטון, סמינר הקיבוצים, המכללה האזורית צפת, מכללת ספיר, מכון וינגייט ועוד.