בחירה קלה להשכלה

מידע על קורס הנהלת חשבונות

חיפשת קורס הנהלת חשבונות?
הגעת למקום הנכון.

קיבצנו עבורכם מגוון מוסדות לימוד מובילים בתחום המבוקש כדי שתוכלו ליצור עימם קשר ולקבל הצעות ומידע מקיף בתחום קורס הנהלת חשבונות.

מלאו את הפרטים וסמנו את מוסדות הלימוד. אלו יחזרו אליכם עוד היום עם הצעת מחיר, הנושאים הנלמדים בכל קורס ועוד.


קורס הנהלת חשבונות

הרשם לקבלת פרטים

מלא פרטים לקבלת מידע מיועץ לימודים

מכללת גבעת וושינגטון

מכללת גבעת וושינגטון

מיקום: באר שבע והדרום
מכללת מישלב

מכללת מישלב

מיקום: תל אביב והמרכז
הקריה להשכלה והדרכה

הקריה להשכלה והדרכה

מיקום: חיפה והסביבה
מכללת ספיר

מכללת ספיר

מיקום: באר שבע והדרום
אינטלקט אקדמון

אינטלקט אקדמון

מיקום: חיפה והסביבה
לימודי חוץ מכללת אשקלון

לימודי חוץ מכללת אשקלון

מיקום: באר שבע והדרום
מכללת עתיד

מכללת עתיד

מיקום: כל הארץ
בית הספר בקרה

בית הספר בקרה

מיקום: תל אביב והמרכז

הכל על קורס הנהלת חשבונות

קורס הנהלת חשבונות הינו תחום מומלץ, אך לא פשוט. זהו תפקיד רציני ודברים רבים מונחים על כתפי העוסק בתחום, שכן זהו תחום המתעסק בכספים.

תפקיד הנהלת החשבונות הוא לבקר את הארגון על תהליכי ההכנסות וההוצאות המתקיימים בו והיא כוללת רישום שיטתי ועדכני של הפעולות הכספיות המתנהלות בעסק.

הקורס מעניק ידע בהנהלת חשבונות וחשבונות שנתיים, חישובים מסחריים, יסודות התמחיר, מיסים, דיני עסקים, עקרונות המשק והמסחר, חשבונאות ממוחשבת ועוד...

בסיום הקורס מוענקת תעודת גמר מטעם המוסד בו למד הסטודנט. יתרון גדול למסיימי קורס הנהלת חשבונות הינו שהוא לכשלעצמו מהווה השכלה מספקת למציאת עבודה רצינית ומכניסה, מאחר ובשנים האחרונות עבר העולם הפיננסי תהפוכות רבות, והדרישה לרואי חשבון מנוסים ומקצועיים גדלה.

ישנם 2 סוגי קורסים להסמכה בתחום הנהלת חשבונות:
קורס הנהלת חשבונות 1+2: בקורס זה לומדים את בסיס המקצוע. נושאי הלימוד בקורס: הקניית יכולת להתמודד עם כלים מקצועיים של הנהלת החשבונות, תורת המבחר, חשבון מסחרי, הנהלת חשבונות ממוחשבת ועוד. בנוסף, הקורס מכין את הסטודנט לקראת מבחני ההסמכה של משרד התמ"ת.

הקורס נלמד בהיקף של 320 שעות לימוד אקדמיות. בסיום הקורס מקבלים הבוגרים תעודת מקצוע – "הנהלת חשבונות סוג 2". (כדי לעבוד את הקורס יש לעבור את מבחני ההסמכה).

קורס הנהלת חשבונות – סוג 3: קורס זה הוא קורס המשך והוא מעניק הסמכה גבוהה יותר למנהלי חשבונות, ומאפשר השמה בתפקידים בכירים בתחום הפיננסי. נושאי הלימוד בקורס: אג"ח, ארגון מידע חשבונאי, גישת בסיס מזומנים, דיני חוזים, הבורסה לניירות ערך ועוד. בסיום הקורס מקבלים הבוגרים תעודת מנהל חשבונות מדופלם. (כדי לעבוד את הקורס יש לעבור את מבחני ההסמכה).