בחירה קלה להשכלה

מידע על קורס יין

חיפשת קורס יין?
הגעת למקום הנכון.

קיבצנו עבורכם מגוון מוסדות לימוד מובילים בתחום המבוקש כדי שתוכלו ליצור עימם קשר ולקבל הצעות ומידע מקיף בתחום קורס יין.

מלאו את הפרטים וסמנו את מוסדות הלימוד. אלו יחזרו אליכם עוד היום עם הצעת מחיר, הנושאים הנלמדים בכל קורס ועוד.


קורס יין

הרשם לקבלת פרטים

מלא פרטים לקבלת מידע מיועץ לימודים

מכללת הולידי אין

מכללת הולידי אין

מיקום: צפון
בית ספר זמן אמיתי

בית ספר זמן אמיתי

מיקום: כל הארץ
בית הספר יקב שורק

בית הספר יקב שורק

מיקום: ירושלים והסביבה
BarMaster

BarMaster

מיקום: כל הארץ

הכל על קורס יין

תהליך ייצור היין הוא תהליך מורכז האורך זמן וחייב להיעשותבקפידה, מדובר בעבודה מאתגרת והעוסק בה צריך להיות בקיא בתחומים רבים, החל ממציאת האדמה הנכונה לגידול הגפן, דרך תהליך ייצורו של היין.

קורס יין מקנה למשתתפים ידע ושליטה בסיסיים וחשובים להבנת עולם היין. המשתתפים לומדים להזמין את היין המתאים לארוחה, לומדים את שלבי הכנת היין ועוברים היכרות עניינית עם היין.

קורס יין הינו קורס בתחום לימודי תיירות, המעניק לבוגרים את הטכניקות והשיטות הדרושות לייצור מעשי של יין. קורס זה הוא שלב ראשון והכרחי ביותר על מנת לפתוח עסק של יינות בוטיק. לימודי יין מיועדים לכל אוהבי היינות, לכל מי שמעוניין ליצור, לשווק ולדעת לנהל נכון יקב.

ישנם קורסי יין הכוללים הקניית ידע תיאורטי יותר, וישנם קורסים מעשיים לחלוטים במהלכם לומדים ליצור יין. רבים מהקורסים משלבים הקניית ידע תיאורטי בהם נלמדות טכניקות להכנת יין בארץ בארץ בעולם, היסטוריית היין בישראל, זני היינות הנפוצים בארץ, סקירת יינות הבוטיק בארץ, הענבים – הרכיבים והמאפיינים, מבנה התא, אקלים מתאים, קרקע, הגנת הצומח, לצד חלק מעשי הכולל התנסות וטעימה מקצועית מודרכת של יין.

משך הלימודים בקורס יין משתנה בהתאם למוסד הלימודים ולהיקף הקורס. הקורס יכול להיפרש על 50-1630 שעות לימוד אקדמיות. בסיום הקורס מוענקת לבוגרים תעודת גמר מטעם מוסד הלימוד הרלוונטי.