בחירה קלה להשכלה

מידע על קורס מדריכי שחייה

חיפשת קורס מדריכי שחייה?
הגעת למקום הנכון.

קיבצנו עבורכם מגוון מוסדות לימוד מובילים בתחום המבוקש כדי שתוכלו ליצור עימם קשר ולקבל הצעות ומידע מקיף בתחום קורס מדריכי שחייה.

מלאו את הפרטים וסמנו את מוסדות הלימוד. אלו יחזרו אליכם עוד היום עם הצעת מחיר, הנושאים הנלמדים בכל קורס ועוד.


קורס מדריכי שחייה

הרשם לקבלת פרטים

מלא פרטים לקבלת מידע מיועץ לימודים

מכללת אוהלו

מכללת אוהלו

מיקום: צפון
מכללת גבעת וושינגטון

מכללת גבעת וושינגטון

מיקום: באר שבע והדרום

הכל על קורס מדריכי שחייה

קורס מדריכי שחיה הוא קורס מבוקש מאוד , עם ביקוש רב מצד הציבור, מקצועיותו של המדריך או המורה לשחייה הינה הכרחית להקניית בטחונו של התלמיד ופיתוח מיומנות השחייה שלו.

קורס מדריכי שחייה מקנה ידע תיאורטי ומעשי על עקרונות שחייה נכונה כמו גם עקרונות הדרכה ומכשיר מורים לשחייה מיומנים ומקצועיים המסוגלים להתמודד עם קבוצות ילדים הבאות ללמוד שחייה.

תכני לימוד: לימודים עיוניים - אנטומיה, פיזיולוגיה, פסיכולוגיה התפתחותית, תורת האימון- סה"כ 60 שעות. לימודים ענפיים - מיומנות אישית, הכנה גופנית לילדים, הדרכת שחייה, אימון שחייה, חוקה ושיפוט, תורת הענף.

קהל יעד: קורס מדריכי שחייה מיועד לכל מי שאוהב שחייה, עוסק בשחייה להנאתו הפרטית ומעוניין להפוך תחביב למקצוע. כמו כן מתאים קורס מדריכי שחייה למורים לחינוך גופני אשר מעוניינים להרחיב את תחום עיסוקם.

תנאי הקבלה:
1. מבחן מעשי: שחייה ל- 50 מ' בכל אחד מארבעת סגנונות השחייה, זינוק ופנייה בכל סגנון, 400 מטר חופשי בהגבלת זמן (9:30 דקות לגברים, 10:00 דקות לנשים כזמן האיטי ביותר).
2. ריאיון אישי: רקע ספורטיבי, ואישור רפואי המעיד על בריאות תקינה.
3. גיל 16 ומעלה בלבד.

תעודה: למסיימים בהצלחה את קורס מדריכי שחיה, תוענק תעודת מדריך שחייה מוסמך (בכפוף להצגת תעודת מגיש עזרה ראשונה תקפה) ויוכלו להשתלב בשוק העבודה.