בחירה קלה להשכלה

מידע על קורס מנהלי רשתות

חיפשת קורס מנהלי רשתות?
הגעת למקום הנכון.

קיבצנו עבורכם מגוון מוסדות לימוד מובילים בתחום המבוקש כדי שתוכלו ליצור עימם קשר ולקבל הצעות ומידע מקיף בתחום קורס מנהלי רשתות.

מלאו את הפרטים וסמנו את מוסדות הלימוד. אלו יחזרו אליכם עוד היום עם הצעת מחיר, הנושאים הנלמדים בכל קורס ועוד.


קורס מנהלי רשתות

הרשם לקבלת פרטים

מלא פרטים לקבלת מידע מיועץ לימודים

מכללת סלע

מכללת סלע

מיקום: תל אביב והמרכז
גון ברייס-מדיאטק הייטק

גון ברייס-מדיאטק הייטק

מיקום: חיפה והסביבה
אינטלקט אקדמון

אינטלקט אקדמון

מיקום: חיפה והסביבה
מכללת אין ליין

מכללת אין ליין

מיקום: תל אביב והמרכז
מכללת ספיר

מכללת ספיר

מיקום: באר שבע והדרום
מכללת היי טק

מכללת היי טק

מיקום: תל אביב והמרכז
מכללת עתיד

מכללת עתיד

מיקום: כל הארץ
מכללת אומגה

מכללת אומגה

מיקום: צפון,השרון והסביבה

הכל על קורס מנהלי רשתות

תפקידו של מנהל הרשת הוא לדאוג למנגנון המבטיח את אבטחת המחשב והמשך פעילותו התקינה. קיימים סוגים רבים של ניהול רשתות וכל קורס מעמיק את הלימוד בתחום שונה.

הקורס הינו מקצוע נדרש ודורש מיומנויות בתחומי במחשב (חומרה ותוכנה). מטרת הקורס היא להכשיר את המשתתפים להיות מנהלי רשתות תקשורת ולאפשר ידע וניסיון ראשון להתמודדות מוד תקלות ובעיות חומרה.

במהלך הקורס נלמדים תחומים רבים כגון: אבטחת מידע, המבטיחה הגנה נגד מגוון איומים על המידע במחשב, טכניקות אבטחת והתקפה, כן אודות התפקיד של מנהל אבטחת המידע בארגון.

בסיום הקורס מתמכים במשתתפים באטימת מערכת ההפעלה ווינדואוז מפני פגיעות אבטחה. כאמור, ישנם סוגים שונים של תחומי לימוד ומשך זמן הקורס מותנה בהיקף החומר והידע הנדרש. ישנם קורסים בהיקף של 130 – 300 שעות אקדמיות.

להלן תכני הלימוד בקורס מנהלי רשתות: למידה תיאורטית וכן עבודה מעשית במעבדה, יצירה והקמת של רשתות תקשורת, הכרת מושגי יסוד של רשת תקשורת וכן שירותים שונים, טופולוגיות רשת וכן תקשורת אקטיבית ופאסיבית, התקנת רשתות תקשורת, החל מהכנת הכבילה ועד הגדרת התחנות השונות ברשת, שימוש באבטחת האינטרנט ושימוש נכון ויעיל בתוכנות ההגנה השונות ופיירוול, בניית ויצירה של אתרים ברמת מתחילים ועוד.

תנאי קבלה לקורס מנהלי רשתות: אנגלית ידע בסיסי, לקורס מנהל רשתות – נדרש ידע וניסיון בסיסי של טכנאי מחשבים, כל מוסד מבצע לרוב ראיון מוקדם ונדרשת הוכחת ניסיון + תעודות במידת הצורך.