בחירה קלה להשכלה

מידע על קורס מנהל עסקים

חיפשת קורס מנהל עסקים?
הגעת למקום הנכון.

קיבצנו עבורכם מגוון מוסדות לימוד מובילים בתחום המבוקש כדי שתוכלו ליצור עימם קשר ולקבל הצעות ומידע מקיף בתחום קורס מנהל עסקים.

מלאו את הפרטים וסמנו את מוסדות הלימוד. אלו יחזרו אליכם עוד היום עם הצעת מחיר, הנושאים הנלמדים בכל קורס ועוד.


קורס מנהל עסקים

הרשם לקבלת פרטים

מלא פרטים לקבלת מידע מיועץ לימודים

בית ספר ABS

בית ספר ABS

מיקום: תל אביב והמרכז
המכללה המשותפת

המכללה המשותפת

מיקום: צפון,חיפה והסביבה,השרון והסביבה
לימודי חוץ מכללת אשקלון

לימודי חוץ מכללת אשקלון

מיקום: באר שבע והדרום

הכל על קורס מנהל עסקים

תחום מנהל עסקים הוא ללא ספק אחד מהתארים האקדמיים המבוקשים ביותר.אך מה עם כל אלה שרוצים ללמוד את התחום שלא לתואר ראשון? גם עבורם יש לא מעט קורסים מצוינים העוסקים בתחום מנהל העסקים.

קורס מנהל עסקים מעניק למשתתפים בו כלים מעשיים להתמודדות עם עולם העסקים בישראל ובעולם, ומכשיר אותם לעבוד בתחומים שונים ולהיות אנשי עסקים טובים ומקצועיים. היתרון של הקורס הוא שהחומר המועבר זהה לתוכנית הלימודים בתואר

ראשון, אך מסיימים את הקורס בזמן קצר יחסית. במהלך הקורס מרחיבים המשתתפים את הידע הניהולי שלהם, מקבלים כלים יישומיים בתהליכי קבלת החלטות ומפתחים דרכי חשיבה יצירתיות ודרכי התמודדות עם משברים ותהליכי שינוי. קורס מנהל עסקים מיועד למנהלים בדרגים שונים המעוניינים להעמיק את ידיעותיהם ולשפר ולשכלל מיומנויות אישיות וניהוליות, וכן לעוסקים בתחומים מקצועיים ולמייעדים עצמם לתפקיד ניהולי. תוכנית הלימודים בקורס משלבת בתוכה לימודים עיוניים ולימודים מעשיים.

הסטודנטים משתתפים בסדנאות והרצאות פרונטליות בנושאים הבאים:
התנהגות צרכנים, מדיניות מוצרים, דיני חוזים, ניהול עובדים, מבוא לכלכלה, דיני עבודה, אסטרטגיה שיווקית,קבלת החלטות, שימור לקוחות, תיאוריות ניהוליות, ניהול משא ומתן, מימון וניהול סיכונים, היבטים אתיים ומשפטיים, שיווק פרסום ומכירות. קורס מנהל עסקים אורך כחצי שנה (260 שעות אקדמיות).

תנאי הקבלה לקורס:
12 שנול לימוד, וראיון אישי.