בחירה קלה להשכלה

קורס סייעת רופא שיניים

חיפשת קורס סייעת רופא שיניים?
הגעת למקום הנכון.

קיבצנו עבורכם מגוון מוסדות לימוד מובילים בתחום המבוקש כדי שתוכלו ליצור עימם קשר ולקבל הצעות ומידע מקיף בתחום קורס סייעת רופא שיניים.

מלאו את הפרטים וסמנו את מוסדות הלימוד. אלו יחזרו אליכם עוד היום עם הצעת מחיר, הנושאים הנלמדים בכל קורס ועוד.


קורס סייעת רופא שיניים

הרשם לקבלת פרטים

מלא פרטים לקבלת מידע מיועץ לימודים

אמריקן ישראל קולג

אמריקן ישראל קולג'

מיקום: חיפה והסביבה,תל אביב והמרכז

הכל על קורס סייעת רופא שיניים

סייעת רופא שיניים יכולה לעבוד בענף רפואת השיניים: כירורגיה, פרותטיקה, שיקום הפה, אנדודונטיקה, אורטודונטיקה ועוד. סייעת רופא שיניים עובדת בצמד לרופא השיניים ואסור לה לבוא במגע עם הפה של המטופל, למטע שאיבת רוק ופעולות פשוטות אחרות.

הקורס מתאים לכל מי שרוצה לעבוד במקצוע פרא-רפואי ובתחום הדנטלי, ואיננו מעוניים לעבור את הסמכת רואי השיניים. המטרה העיקרית של הקורס היא להסמיך סייעות רופאי שיניים מקצועיות לעבודה במרפאת שיניים, על כל סוגיה.

במהלך הקורס נלמדים נושאי רפואה שונים כגון: היסטולוגיה, מורפולוגיה, אנטומיה, פדודונטיה, אתיקה וחוק ברפואת שיניים, רפואת שיניים לילדים, טיפול בחניכיים, כירורגיה של הפה ועוד נושאים רבים אחרים. בסיום הקורס עוברים הבוגרים תקופת התמחות ובחינה של משרד הבריאות, המעניקה רשיון לעבוק במקצוע הסייעת. לאחר תקופת ההתמחות מקבלים תעודה זמנית לשנה, ולאחר הוכחת שנת עבודה מתקבלת תעודה קבועה הכוללת מספר רישיון מטעם משרד הבריאות.

לימודי סייעת השיניים אורך בין שנה לשנה וחצי, בנוסף קיימת תקופת ההתמחות. לאחר הלימודים יכולות הסייעות להתקבל לעבודה במרפאות פרטיות או במרפאות של קופות החולים הציבוריות. תנאי קבלה לקורס סייעת רופא שיניים: פסיכומטרי (ציון באנגלית – 85 ומעלה), תעודת בגרות או מכינת 30+ (לחסרי תעודת בגרות או בני 30 ומעלה), תואר ראשון במעדי החברה עם ציון 75 ומעלה.