בחירה קלה להשכלה

מידע על קורס עיצוב אופנה

חיפשת קורס עיצוב אופנה?
הגעת למקום הנכון.

קיבצנו עבורכם מגוון מוסדות לימוד מובילים בתחום המבוקש כדי שתוכלו ליצור עימם קשר ולקבל הצעות ומידע מקיף בתחום קורס עיצוב אופנה.

מלאו את הפרטים וסמנו את מוסדות הלימוד. אלו יחזרו אליכם עוד היום עם הצעת מחיר, הנושאים הנלמדים בכל קורס ועוד.


קורס עיצוב אופנה

הרשם לקבלת פרטים

מלא פרטים לקבלת מידע מיועץ לימודים

מכללת ביטוי

מכללת ביטוי

מיקום: תל אביב והמרכז
המדרשה לאופנה

המדרשה לאופנה

מיקום: חיפה והסביבה,ירושלים והסביבה,באר שבע והדרום
מכללת דיפלומה

מכללת דיפלומה

מיקום: כל הארץ
מכללת קונספט

מכללת קונספט

מיקום: תל אביב והמרכז
מכון אבני

מכון אבני

מיקום: תל אביב והמרכז
ויצו לימודי חוץ

ויצו לימודי חוץ

מיקום: חיפה והסביבה
מכללת קווים

מכללת קווים

מיקום: כל הארץ
סטודיו 6B

סטודיו 6B

מיקום: חיפה והסביבה,תל אביב והמרכז,ירושלים והסביבה

הכל על קורס עיצוב אופנה

קורס עיצוב אופנה מעניק לסטודנט מיומנויות מקצועיות ואת כל הכלים הדרושים להשתלבות בשוק. הקורס מפתח את הראייה המקורית בשילוב טרנדים עכשווים, מפתח אמירה אישית, מקורית ומקנה גישה ראייה מרחבית עם שימת גדש על הסביבה, מקוריות וחדשנות.

הלימודים מתבססים על חומר תיאורטי המעניק ידע על עולם העיצוב והכרת הטרנדים. כמו כן, ישנו חלק מעשי – חלק זה הוא מימוש החלק התיאורטי תוך התנסות ותרגולים ביצירה. תכני קורס עיצוב אופנה: עיצוב בסיסי – מבנה צורה וקומפוזיציה, טכניקות איור וסקיצות מקצועיות, מבוא לטרנדים ואופנה – מה חם בשוק?, למידה על חומרים שונים, בדים שונים ועוד., טכניקות כגון: תפירה, גזירה, השחלות, גזרות ועוד., תוכנות מחשב חיוניות כגון: פוטושופ, אילוסטרטור / פריהנד, למידה על טקסטיל והכרת בדים שונים ועוד...

בתום הלימודים מקבלים בוגרי המסלול תעודת הסמכה. משמעות תעודת ההסמכה תלויה במוסד הלימודים וכן בתוכנים הלימודים והידע שרכש הסטודנט במהלך לימודיו. ברוב המקרים ביום קורס עיצוב מקבל הבוגר תעודת גמר, אם כי קיימים מוסדות המעניקים תואר ראשון בעיצוב (לימודי תואר ראשון אורכים 4 שנים וכוללים רוייקט גמר).

תנאי קבלה לקורס עיצוב אופנה: חלק מן הקורסים אינם מותנים בידע או בניסיון קום, אולם ישנם מוסדות לימוד הדורשים מהמועמדים לעבוד מבחן קבלה או יון אישי קצר אשר יקבע את הפוטנציאל של המועמד.