בחירה קלה להשכלה

מידע על קורס עיצוב ארועים

חיפשת קורס עיצוב ארועים?
הגעת למקום הנכון.

קיבצנו עבורכם מגוון מוסדות לימוד מובילים בתחום המבוקש כדי שתוכלו ליצור עימם קשר ולקבל הצעות ומידע מקיף בתחום קורס עיצוב ארועים.

מלאו את הפרטים וסמנו את מוסדות הלימוד. אלו יחזרו אליכם עוד היום עם הצעת מחיר, הנושאים הנלמדים בכל קורס ועוד.


קורס עיצוב ארועים

הרשם לקבלת פרטים

מלא פרטים לקבלת מידע מיועץ לימודים

מכללת רימונים

מכללת רימונים

מיקום: צפון
מכללת קונספט

מכללת קונספט

מיקום: תל אביב והמרכז
ויצו לימודי חוץ

ויצו לימודי חוץ

מיקום: חיפה והסביבה
מכללת קווים

מכללת קווים

מיקום: כל הארץ
מכללת הולידי אין

מכללת הולידי אין

מיקום: צפון
מכללת ורצברגר

מכללת ורצברגר

מיקום: תל אביב והמרכז
מכללת דיפלומה

מכללת דיפלומה

מיקום: כל הארץ
אמריקן ישראל קולג

אמריקן ישראל קולג'

מיקום: חיפה והסביבה,תל אביב והמרכז
מכללת השף

מכללת השף

מיקום: כל הארץ

הכל על קורס עיצוב ארועים

עיצוב אירועים הוא מקצוע יצירתי, חדשני ונועז והוא פרט חיוני בכל אירוע חשוב. לאחרונה חלה עליה בדרישה למעצבי אירועים הן במגזר העסקי והן במגז הפרטי. הפרת אירועי הוא פרוייקט מורכז המשלב בתוכו בעלי מקצוע רבים.

מעצבי האירוע תופסים חלק נכבד בהפקות שונות והם אחראיים על תהליכי התכנון העיצובי ועל יישומם. קורס עיצוב אירועים מקנה לסטודנטים ראייה מרחבית לעיצוב החזותי של האירוע יחד עם קונספט מקורי וחדשני המתאים לאירוע הנבחר. ומכשיר אותם להשתלב בתחום ולהכיר את שפת העיצוב.

תחום עיצוב באירועים מתמקד בעיקר באירוע עצמו ופחות בארגון מסביב, לכן מומלץ ללמוד קורס המשלב גם עיצוב וגם הפקת אירועים. קורס עיצוב אירועים נמשך בין 3 חודשים לחצי שנה עד שנה, ובמהלכו לומדים המשתתפים נושאים רבים ובניהם: מושגים בעיצוב אירועים והפקת אירועים, סגנונות עיצוב אירועים בארץ ובעולם, תהליכי תכנון - פיתוח חשיבה יצירתית, תכנון קונספט לאירועים מסוגים שונים, מבואות לניהול אירוע, מתן כלים ופיתוח מיומנות לעיצוב אירועים, תורת פאנג שווי, תאורה טבעית או תאורה מלאכותית, סטיילינג אישי, עיצוב חופות ושדרות התפאורה האנושית והתפאורה הקולינארית ועוד...

הלימודים כוללים לימוד תיאורטי ולימוד מעשי הכולל עיצוב אירוע בפועל. המעצבים נדרשים ליישם את כל מה שלמדו, תוך יישום עקרונות העיצוב. תנאי קבלה לקורס עיצוב אירועים: לא נדרש ידע או ניסיון קודם, אם כי חשובה האהבה למקצוע ולתחום בעיצוב. כמו כן, נדרשת סבלנות רבה ורצון ללמוד.