בחירה קלה להשכלה

מידע על קורס עיצוב תעשייתי

חיפשת קורס עיצוב תעשייתי?
הגעת למקום הנכון.

קיבצנו עבורכם מגוון מוסדות לימוד מובילים בתחום המבוקש כדי שתוכלו ליצור עימם קשר ולקבל הצעות ומידע מקיף בתחום קורס עיצוב תעשייתי.

מלאו את הפרטים וסמנו את מוסדות הלימוד. אלו יחזרו אליכם עוד היום עם הצעת מחיר, הנושאים הנלמדים בכל קורס ועוד.


קורס עיצוב תעשייתי

הרשם לקבלת פרטים

מלא פרטים לקבלת מידע מיועץ לימודים

מכללת דיפלומה

מכללת דיפלומה

מיקום: כל הארץ
מכללת קונספט

מכללת קונספט

מיקום: תל אביב והמרכז
מכון אבני

מכון אבני

מיקום: תל אביב והמרכז
מכללת קווים

מכללת קווים

מיקום: כל הארץ

הכל על קורס עיצוב תעשייתי

תחום העיצוב התעשייתי הוא תחום שהתפתח עם התפתחות הטכנולוגיה. התחום משלב את תחום העיצוב וההקפדה על הטכנולוגיה והעשייה והוא נחשב לקורס יוקרתי בשל היקף החומר הנרחב ועלות החומרים והמוצרים המוגמרים.

הקורס מקנה לסטודנט את הכלים המתאימים להשתלב בשוק העבודה ובתחום העיצוב בפרט, יחד עם למידה מעמיקה של נושאים הכוללים ידע בהכרת חומרים, שימושם, בצע, צורה ועוד... במהלך הקורס יעצב הסטודנט מגוון רחב של מוצרים לסביבה, מוצרים המשלבים חדשנות יחד עם טכנולוגיות עכשווית.

קורס עיצוב תעשייתי כולל בתוכו נושאים שונים וההתמקדות בכל קורס תהייה על נושא אחר, ולכן הקורס יכול להימשך בין חצי שנה לשנה. לימודים אקדמיים אורכים 4 שנים, והם מקנים את כל הידע הדרוש, תוך הנתסות אישית והם כוללים פרוייקט גמר. בסיומם של הלימודים האקדמיים מקבל הסטודנט תעודת מעצב מהמוסד בו למד.

הקורס הינו קורס בסיסי המספק את הכלים הבסיסיים של התחום והוא משלב בתוכו את הידע התאורטי והמעשי. התכנים העיקריים בקורס הם: מבנה צורה וקומפוזיציה, הכרת חומרים וטכנולוגיות, עיצוב מוצר, אריזות, גרפיקה, מוצרים סביבתיים, עיצוב לבית ועוד, תוכנות מחשב חיוניות כגון: תוכנות תלת מימד – 3DMAX וסוליד וורקס, פושטופ, אילוסטרטור, פריהנד, פלאש, עיצוב מוצר ועוד.

תנאי קבלה לקורס עיצוב תעשייתי: לרוב לא דרוש ידע קודם, אם כי נדרש הבנה בסיסי של המחשב, ידע באנגלית וכמובן גישה בסיסית לעיצוב והבנה של תהליכי העיצוב. במוסדות מסויימים נערכים למועמדים מבחני קבלה הבוחנים את הידע הקיים.