בחירה קלה להשכלה

מידע על קורס צורפות

חיפשת קורס צורפות?
הגעת למקום הנכון.

קיבצנו עבורכם מגוון מוסדות לימוד מובילים בתחום המבוקש כדי שתוכלו ליצור עימם קשר ולקבל הצעות ומידע מקיף בתחום קורס צורפות.

מלאו את הפרטים וסמנו את מוסדות הלימוד. אלו יחזרו אליכם עוד היום עם הצעת מחיר, הנושאים הנלמדים בכל קורס ועוד.


קורס צורפות

הרשם לקבלת פרטים

מלא פרטים לקבלת מידע מיועץ לימודים

מכללת ספיר

מכללת ספיר

מיקום: באר שבע והדרום
מכללת ורצברגר

מכללת ורצברגר

מיקום: תל אביב והמרכז
מכללת עמל

מכללת עמל

מיקום: צפון,תל אביב והמרכז,באר שבע והדרום
מכללת דיפלומה

מכללת דיפלומה

מיקום: כל הארץ

הכל על קורס צורפות

מקצוע הצורפות מתאים לאנשים הרוצים לרכוש ידע, מיומנויות וכלים ייחודיים בכדי ללמוד את טכניקת עיצוב התכשיטים ואת הטרנדים החדשים בשוק. קורס הצורפות יאפשר למשתתפים למידה וראיה כוללת של עיצוב ואופנה על ידי הקנייה של הכלים המתאימים והבנה של תהליכי ייצור ועיצוב.

כל משתתף בקורס יכיר את כל החומרים הפופלאריים בצורפות, ילמד את רזי המקצוע במטרה להשיג את העיצוב האידיאלי. קורס צורפות יכול להימשך 3 חודשים ועוד 4 שנים. הכל תלוי ברצון ללמוד ולהתפתח במקצוע בין קורס בסיסי לבין לימוד אקדמאי של המקצוע.

במהלך הקורס לומדים המשתתים מספר רב של נושאים, בניהם: הקנייה של טכניקות של תהליכי צורפות, מבוא לצורפות ולתכשיטנות, הכרה של הכלים המקצועיים ודרכי שימוש, ניסור, פיצור וקדיחה, דרכי מדידה וסימון, ריקועים במתכות, הכרת חומרים, מתכות אצילות, אבנים יקרות ועוד, שימוש בתוכנות עזר: פוטושופ, אילוסטרייטור , בניית טבעות, עגילים, סיכות, למידה על ידי ביקורת עבודות.

התעודה המתקבלת ביום הקורס מותנית באורך הקורס ובידע אותו רכש במהלך הקורס. תנאי קבלה לקורס צורפות: ישנם מוסדות הדורשים ידע קודם ובסיסי בעיצוב ובתכשיטנות, עם זאת ישנם מוסדות ובהם לימודים מקיפים אשר כוללים את לימודי הבסיס של המקצוע. תנאי הקבלה ברוב מוסדות הלימוד הם לרוב ראיון אישי או תרגיל קצר אשר בודק את החשיבה היצירתית ואת המיומנות של המועמד.