בחירה קלה להשכלה

מידע על קורס קידום אתרים

חיפשת קורס קידום אתרים?
הגעת למקום הנכון.

קיבצנו עבורכם מגוון מוסדות לימוד מובילים בתחום המבוקש כדי שתוכלו ליצור עימם קשר ולקבל הצעות ומידע מקיף בתחום קורס קידום אתרים.

מלאו את הפרטים וסמנו את מוסדות הלימוד. אלו יחזרו אליכם עוד היום עם הצעת מחיר, הנושאים הנלמדים בכל קורס ועוד.


קורס קידום אתרים

הרשם לקבלת פרטים

מלא פרטים לקבלת מידע מיועץ לימודים

גון ברייס-מדיאטק הייטק

גון ברייס-מדיאטק הייטק

מיקום: חיפה והסביבה
מכללת קליקים

מכללת קליקים

מיקום: כל הארץ
המכללה העסקית

המכללה העסקית

מיקום: תל אביב והמרכז
אינטלקט אקדמון

אינטלקט אקדמון

מיקום: חיפה והסביבה
מכללת דעת השרון

מכללת דעת השרון

מיקום: השרון והסביבה
מכללת קוד פתוח

מכללת קוד פתוח

מיקום: תל אביב והמרכז

הכל על קורס קידום אתרים

תחום קידום האתרים הוא תחום נרחב וכולל מספר שיטות. עבודתו של מקדם האתרים נחשבת לחשובה ביותר מכיוון שתפקידו הוא שהאתר של הלקוח יופיע במקום גבוה ומתקדם במנוע החיפוש. בלימודי קידום אתרים ילמדו התלמידים שיטות וטכניקות שונות לשיווק וקידום אתרים ואת העקרונות ובסיסיים בתורת קידום האתרים.
בוגרי הקורס מוכשרים להקים ולנהל קמפיינים של שיווק וקידום אתרים באופן מקצועי ויעיל. חשוב להגדיש כי לא נדרש שום ידע טכני קודם.

קורסי קידום אתרים מתאימים למגוון של אנשים המתעסקים עם האיטרנט – מנהלי אתרי אינטרנט, יזמים, בעלי חברות סטארט אפ, מנהלי פרסום ושיווק, אנשים מתחום הפרסום ועוד. קורס קידום אתרים מכשיר את בוגריו בתחום ה SEO, SEM, SMO, האופטימיזציה, מחקר מילות מפתח, מושגי יסוד בקידום אתרים, קידום אורגני או קידום ממומן, שיווק ברשתות חברתיות ותוכנת ה HTML. קורס לקידום אתרים יכול להמשך מספר ימים ועד חצי שנה. תלוי בהיקף החומר הנלמד וברמת הקורס.

תנאי קבלה לקורס קידום אתרים: כל מי שיש לו משיכה עזה לתחום האינטרנט, השיווק ותחום קידום האתרים יכול ללמוד את הקורס. רצוי שיהיה ידע מוקדם בתחום האינטרנט, בניית אתרים ושפת ה- HTML, אך לרוב אלו אינן חובה.