בחירה קלה להשכלה

קורס שיווק באינטרנט

חיפשת קורס שיווק באינטרנט?
הגעת למקום הנכון.

קיבצנו עבורכם מגוון מוסדות לימוד מובילים בתחום המבוקש כדי שתוכלו ליצור עימם קשר ולקבל הצעות ומידע מקיף בתחום קורס שיווק באינטרנט.

מלאו את הפרטים וסמנו את מוסדות הלימוד. אלו יחזרו אליכם עוד היום עם הצעת מחיר, הנושאים הנלמדים בכל קורס ועוד.


קורס שיווק באינטרנט

הרשם לקבלת פרטים

מלא פרטים לקבלת מידע מיועץ לימודים

אינטלקט אקדמון

אינטלקט אקדמון

מיקום: חיפה והסביבה
mad school

mad school

מיקום: תל אביב והמרכז
אמריקן ישראל קולג

אמריקן ישראל קולג'

מיקום: חיפה והסביבה,תל אביב והמרכז
מכללת ניו מדיה

מכללת ניו מדיה

מיקום: תל אביב והמרכז
המכללה העסקית

המכללה העסקית

מיקום: תל אביב והמרכז

הכל על קורס שיווק באינטרנט

שיווק באינטרנט הפך בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד משיווק של כל ארגון ועסק, ולתעשייה שמושכת אליה תקציבים הולכים וגדלים. תעשיית האינטרנט שינתה את פני המדיה והשפיעה על האופן בו אנו צורכים תכנים רבים ומגוונים כמו עיתונות, מוסיקה, טלויזיה, פרסום וכיוצא בזה.

קורס שיווק באינטרנט הוא קורס שמטרתו לחבר אתרים ובעליהם את הצד השיווקי המקדם של האתר, וללמדם כיצד להשיג טוב יותר את יעדי האתר – בין אם מדובר ביצירת תדמית לעסק או לחברה, בהגברת מודעות או באתר מכירתי – קורס שיווק באינטרנט יסייע להעלות את תנועת הגולשים באתר ואת מספר הכניסות.

קורס שיווק באינטרנט כולל תכני לימוד כגון: הכרת האינטרנט כמדיה פרסומית ושיווקית, חיפוש מידע שיווקי באינטרנט, מתחרים, לקוחות וספקים, שיווק באינטרנט: אתרים, חנויות וקניונים וירטואליים, פרסום ויחסי ציבור באינטרנט.

קהל היעד: מיועד לבעלי עסקים שמעוניינים ללמוד ולהבין לעומק את הגישה השיווקית האפקטיבית באינטרנט ואשר מבקשים ליצור מיתוג אישי באינטרנט ותשתית לשיווק ברשתות חברתיות, מנהלי פרסום ומנהלי שיווק, בעלי אתרי אינטרנט, המעוניינים לנצל את המדיה החברתית ולקדם את שירותיהם, יועצים בתחומי שיווק, פרסום , מסחר אלקטרוני, אינטרנט ומערכות מידע, המעוניינים להרחיב את השכלתם.

דרישות קדם: הכרת המחשב ומוצרי אופיס, אנגלית: קריאה וכתיבה ברמה בסיסית, הכרת עולם האינטרנט מתוך התנסות אישית לצרכים פרטיים או במסגרת העיסוק המקצועי, גלישה שוטפת באינטרנט ושימוש ברשתות חברתיות כלשהן. לא נדרש ידע תכנותי.

בסיום קורס שיווק באינטרנט תוענק תעודת גמר: תעודה מקצועית מטעם המכללה תינתן ללומדים בה המעידה על הכשרתם ומקצועיותם בתחום ותעזור להן להשתלב בשוק כשכירים וכעצמאיים.