בחירה קלה להשכלה

מידע על קורס תיירות

חיפשת קורס תיירות?
הגעת למקום הנכון.

קיבצנו עבורכם מגוון מוסדות לימוד מובילים בתחום המבוקש כדי שתוכלו ליצור עימם קשר ולקבל הצעות ומידע מקיף בתחום קורס תיירות.

מלאו את הפרטים וסמנו את מוסדות הלימוד. אלו יחזרו אליכם עוד היום עם הצעת מחיר, הנושאים הנלמדים בכל קורס ועוד.


קורס תיירות

הרשם לקבלת פרטים

מלא פרטים לקבלת מידע מיועץ לימודים

בית הספר לתיירות

בית הספר לתיירות

מיקום: כל הארץ

הכל על קורס תיירות

חולמים על טיול בהודו? דרום אפריקה? לימודי תיירות הם הדבר המתאם לכם. תחום התיירות הפך לפופלארי יותר בשנים האחרונות והוא מרתק צעירים ומבוגרים כאחד.

לימודי התיירות הוא תחום בו לומדים הסטודנטים על נסיעות וטיולים בסיבות שונות, לומדים כיצג לבנות מסלול למטיילים שונים ומכשירים את הסטודנט לתואר התיירות עם התמחות משנה לתחום אחר.

בקורס נלמדים נושאים שונים כגון: היסטוריית המקום, בישולים אזוריים, תיירות עסקית, השפעות נסיעות ותיירות, תפעול תיירות, תיירות בארצות מתפתחות, תכנון ופיתוח תיירות, יסודות הניהול, מבוא לכלכלה, מלונאות, מערכות מידע ויישומי מחשב, לימודי מלונאות ותיירות ועוד.

כמו כן, בקורסי התיירות לומדים גם על שמירה על איכות הסביבה – תחום התיירות האקולוגית המהווה תחום ופלארי בעולם התיירות. תחום התיירות מתאים למי שמעוניין לעבוד בתחום הנסיעות, להכיר את התחום מהפן השיווקי שלו, ללמוד כיצד לשווק את חבילת התיירות מהמלון ועד לטיסה חזרה לארץ, וכמובן למי שרוצה לדעת לארגן טיולים מאורגנים בארץ ובחו"ל. בוגרי קורס התיירות יכולים לעבוד ברשתות בתי מלון, במשרדי נסיעות, בסוכנויות להשכרת רכב ובהדרכת טיולים.