בחירה קלה להשכלה

מידע על קורס DJ

חיפשת קורס DJ?
הגעת למקום הנכון.

קיבצנו עבורכם מגוון מוסדות לימוד מובילים בתחום המבוקש כדי שתוכלו ליצור עימם קשר ולקבל הצעות ומידע מקיף בתחום קורס DJ.

מלאו את הפרטים וסמנו את מוסדות הלימוד. אלו יחזרו אליכם עוד היום עם הצעת מחיר, הנושאים הנלמדים בכל קורס ועוד.


קורס DJ

הרשם לקבלת פרטים

מלא פרטים לקבלת מידע מיועץ לימודים

Muzik

Muzik

מיקום: תל אביב והמרכז
Just Music

Just Music

מיקום: חיפה והסביבה
בית ספר סאונד

בית ספר סאונד

מיקום: תל אביב והמרכז
מכללת הד מיוזיק

מכללת הד מיוזיק

מיקום: תל אביב והמרכז
מכללת BPM

מכללת BPM

מיקום: חיפה והסביבה,תל אביב והמרכז

הכל על קורס DJ

DJ או בעברית, תקליטן, הוא אדם המנגן מוזיקה מוקלטת מראש עבור קהל מאזינים. הדיג'יי אחראי על מצב הרוח של כל המוזמנים ומשפיע על החוויה שלהם מהמסיבה.

קורס DJ מיועד למעוניינין לרכוש מקצוע מבוקש, רווחי, המשלב עבודה עם חיי לילה והנראה מרובה. הקורס מקנה למשתתפים את כל הידע העיוני והמעשי בכדי להפוך לתקליטנים מיומנים ומקצועיים. תכני הקורס מקנים את כל רזי המקצוע: למידה על תיאוריות מוזיקליות שונות, הכרת הציוד המקצועי שבו משתמשים התקליטנים (מערכת הקלטה, מכשירי השמעה, מערכת הגברה, מיקסר, מיקרופון, אוזניות ועוד ציוד נלוה). העבודה כוללת גם שימוש באפקטים שונים, עריכה מוזיקלית ותכנון ערב השמעה כולל.

המטרות של הקורס הן השגת שליטה מקצועית בציוד המוזיקה, פיתוח השמיעה הקצבית, פיתוח יכולות מיקס לסגנונות מוזיקליים שונים, וכן הבנה עמוקה יותר של עריכה מוזיקלית.

תוכנית הלימוד בקורס כולל מגוון נושאים, כגון: טרנטבליזם וסקרצ'ינג, ציוד מקצועי ל DJ, לימודי היפ הופ, מוזיקה אלקטרוית עכשווית, לימודי סאונד ותיאוריות מוזיקליות, עבודה במועדוני ריקודים, הכנת DJ SET, תוכנות לערכית מוזיקה, עבודות עם ממוטים חשמליים ומאריכים ושיווק עצמי בתור DJ.

מועמדים המעוניינים להתקבל לקורס DJ חייבים להיות מעל גיל 18, ידע מוזיקלי בסיסי מהווה יתרון, וכן ידע בסיסי על מחשב. כמו כן, על המועמדים לעבור ראיון אישי ומבחן מעבר מוזיקלי הבודק קצב ושמיעה. בוגרי הקורס משתלבים בעבודה בחברות שמספקות שירותי תקליטנים, או עובדים כעצמאיים.