בחירה קלה להשכלה

מידע על לימודי הנדסת איכות

מעוניינים לקבל מידע בתחום לימודי הנדסת איכות לתואר ראשון?

קיבצנו עבורכם מספר מכללות ומוסדות לימוד המציעים את תחום הלימוד המבוקש.

תוכלו למלא פרטים ולסמן מספר מוסדות לימוד שמהם תרצו לקבל מידע מקיף בתחום לימודי הנדסת איכות כגון תנאי קבלה, שכר לימוד ועוד.


לימודי הנדסת איכות תואר ראשון

הרשם לקבלת פרטים

מלא פרטים לקבלת מידע מיועץ לימודים

מכללת כנרת

מכללת כנרת

מיקום: צפון,חיפה והסביבה
אוניברסיטת תל אביב

אוניברסיטת תל אביב

מיקום: תל אביב והמרכז
מרכז אוניברסיטאי אריאל בשומרון

מרכז אוניברסיטאי אריאל בשומרון

מיקום: השרון והסביבה

הכל על לימודי הנדסת איכות לתואר ראשון

תחום הנדסת האיכות עוסק ביישום גישות ועקרונות הנדסיים בתכנון מערכות ומתקנים, ושיפור תהליכים המיועדים לייצר מוצרים או שירותים. לימודי תואר ראשון בהנדסת איכות מכשירים מהנדסי איכות ואמינות אשר יפקחו על כל שלבי הייצור של מערכות אלקטרוניות מורכבות.

מהנדס איכות משתמש בקשת רחבה של תחומי ידע כמו: מתמטיקה, מדעי הטבע, מדע ההנדסה, מחשבים, מערכות מידע ועוד, במטרה לתת פתרון הנדסי לבעיות בתכנון או בתפעול של המערכות.

תוכניות הלימודים במכללות בלימודי תואר ראשון בהנדסת איכות ואמינות משתנות ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב המכללות לימודי תואר ראשון בהנדסת איכות ואמינות באלקטרוניקה מקיפים את הנושאים הבאים: מבוא למדעי המחשב (חשמל), מבוא להנדסת חשמל, אנגלית טכנית, פונקציות מורכבות, מערכי תקינה, מבוא לתורת החומר, מעגלים ליניאריים אלקטרוניים, מיקרו-אלקטרוניקה ועוד.

משך הלימודים: לימודי תואר ראשון בהנדסת איכות אורכים ארבע שנים.בסיום הלימודים תוענק לבוגרים תעודת תואר בוגר במדעיםB.Sc..

תנאי קבלה: ברוב מוסדות הלימודים, על מנת להתקבל ללימודי תואר ראשון בהנדסת איכות, על המועמדים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה, ציון של 80 לפחות במתמטיקה ברמת 4 יחידות לימוד, או ציון של 70 לפחות ברמה של 5 יחידות לימוד; ציון של 70 לפחות באנגלית ברמת 4 יחידות לימוד, או 65 לפחות ברמת 5 יחידות לימוד; ציון של 70 לפחות בפיזיקה ברמת 5 יחידות לימוד; ציון של 560 לפחות בפסיכומטרי.

היכן ניתן ללמוד: לימודי תואר ראשון בהנדסת איכות מתקיימים במכללה האקדמית כנרת עמק הירדן, בטכניון, מכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן ועוד...

אפשרויות תעסוקה: בוגרי תואר ראשון בהנדסת איכות יכולים להשתלב במגוון מקומות עובודת בתחום של תפעול וניהול של מערכות, חקר שיטות עבודה, ניתוחים כלכליים, תיקון והתקנה של מערכות מידע, תיקון מערכי ייצור, תיקון מערכות ממוחשבות לפיקוח על הייצור ועוד...