בחירה קלה להשכלה

לימודי חינוך החוג לאנגלית

מעוניינים לקבל מידע בתחום לימודי חינוך החוג לאנגלית לתואר ראשון?

קיבצנו עבורכם מספר מכללות ומוסדות לימוד המציעים את תחום הלימוד המבוקש.

תוכלו למלא פרטים ולסמן מספר מוסדות לימוד שמהם תרצו לקבל מידע מקיף בתחום לימודי חינוך החוג לאנגלית כגון תנאי קבלה, שכר לימוד ועוד.


לימודי הוראת אנגלית

הרשם לקבלת פרטים

מלא פרטים לקבלת מידע מיועץ לימודים

המכללה האקדמית בית ברל

המכללה האקדמית בית ברל

מיקום: השרון והסביבה
מכללת אחווה

מכללת אחווה

מיקום: באר שבע והדרום
אוניברסיטת תל אביב

אוניברסיטת תל אביב

מיקום: תל אביב והמרכז
סמינר הקיבוצים

סמינר הקיבוצים

מיקום: תל אביב והמרכז
מכללת כנרת

מכללת כנרת

מיקום: צפון,חיפה והסביבה
מכללת הרצוג

מכללת הרצוג

מיקום: ירושלים והסביבה
מכללת חמדת הדרום

מכללת חמדת הדרום

מיקום: באר שבע והדרום

הכל על לימודי חינוך החוג לאנגלית לתואר ראשון

לימודי חינוך בחוג לאנגלית מיועד הן לסטודנטים דוברי אנגלית והן לסטודנטים שאינן דוברי אנגלית. הלימודים מעניקים לסטודנטים הכרות מעמיקה עם השפה והלשון האנגלית ומאפשר להם לרכוש מיומנויות בהוראת האנגלית כשפה זרה בבתי ספר.

תוכניות הלימוד מקנות ידע תיאורטי מעמיק לצד פרקטיקה מעשית גבוהה. כמו כן, כלולים בה ההיבטים של חיזוק השפה המדוברת והכתובה: קורסים במתודולוגיה, ועבודה מעשית.

לימודי חינוך בחוג לאנגלית מוצעים גם כמסגרת חד חוגית וגם כמסגרת דו חוגית, אשר בסיומה מקבלים הסטודנטים תואר ראשון באנגלית ותעודת הוראה, כאשר קיימת אפשרות לקבל תעודת הוראה כפולה לבית הספר היסודי והעל-יסודי או תעודת הוראה לבית הספר העל יסודי בלבד.

במסגרת התוכנית הדו חוגית, ניתן לשלב את לימודי האנגלית עם לימודים באחד מחוגי ה- B.A. או ה- B.Ed ולהיות זכאים לתעודת הוראה בבית ספר יסודי או על יסודי בלבד. אפשרות נוספת היא השלמה לתואר ראשון באנגלית למורים בכירים לאנגלית ולהסבה להוראת אנגלית לבעלי תואר אקדמי.

מקצוע הוראת האנגלית, הינו מקצוע מועדף ע"י משרד החינוך מפאת מחסור במורים רבים לאנגלית. לכן, סטודנטים וסטודנטיות שיבחרו בחוג זה, יגדילו את סיכוייהם למצוא תעסוקה עם תום לימודיהם.

תוכנית הלימודים כוללת מגוון קורסים בנושאים שונים כגון:
הוראת האנגלית לתלמידים, הוראה מתקנת קוגניטיבית, קרית מתקנת בסיסית, אסטרטגיות קריאה וכתיבה, טכנולוגיות המסייעות בהוראת האנגלית, האורתוגרפיה של השפה האנגלית, מבנה השפה האנגלית, מבוא לבלשנות, מיומנויות למידה דרך ספרות, מבוא לקריאה אקדמית, האורתוגרפיה של השפה האנגלית ועוד...

משך הלימודים: לימודי חינוך בחוג לאנגלית נמשכים כשנה אחת. בסיום הלימודים תוענק לבוגרים תעודה הוראה באנגלית.

תנאי קבלה: על המועמדים המעוניינים להתקבל ללימודי חינוך בחוג לאנגלית להיות בעלי תעודת בגרות מלאה בממוצע של 92 לפחות וציון פסיכומטרי של 530 לפחות.

אפשרויות תעסוקה: בוגרי לימודי חינוך בחוג לאנגלית יכולים להשתלב בתפקידי הוראת אנגלית כשפה זרה במגוון מוסדות החינוך בארץ.