בחירה קלה להשכלה

לימודי ייעוץ ארגוני

מעוניינים לקבל מידע בתחום לימודי ייעוץ ארגוני לתואר ראשון?

קיבצנו עבורכם מספר מכללות ומוסדות לימוד המציעים את תחום הלימוד המבוקש.

תוכלו למלא פרטים ולסמן מספר מוסדות לימוד שמהם תרצו לקבל מידע מקיף בתחום לימודי ייעוץ ארגוני כגון תנאי קבלה, שכר לימוד ועוד.


לימודי ייעוץ ארגוני תואר ראשון

הרשם לקבלת פרטים

מלא פרטים לקבלת מידע מיועץ לימודים

אוניברסיטת תל אביב

אוניברסיטת תל אביב

מיקום: תל אביב והמרכז
האוניברסיטה הפתוחה

האוניברסיטה הפתוחה

מיקום: כל הארץ
מרכז אוניברסיטאי אריאל בשומרון

מרכז אוניברסיטאי אריאל בשומרון

מיקום: השרון והסביבה

הכל על לימודי ייעוץ ארגוני לתואר ראשון

תחום הייעוץ הארגוני הוא תחום המתפתח במהירות, עקב השינויים הרבים העוברים על שוק העבודה המודרני. תפקידו של היועץ הארגוני הוא לסייע ללוות בעלי תפקידים בארגונים שונים. עבודת היועץ הארגוני מבטיה אתגרים רבים, לצד תגמול במגוון מישורים.

לימודי תואר ראשון בייעוץ ארגוני מכשירים לסייע לארגונים באופן שיוביל אותם להגשמת חזונם בדרך היעילה והנכונה ביותר. לשם ההכשרה המורכבת הזו , תלמדו במהלך הכשרתכם מגוון נושאים הקשורים לארגון. הלימודים מבהירים את התהליכים המרכזיים בארגון ומקנים כלים לאבחון ותכנון ארגוני, המאפשרים להשתלב במגוון רחב של מקומות עבודה מאתגרים ומתגמלים.

הנושאים המרכזיים הנלמדים בקורס ייעוץ אירגוני הינם: תפקידו של היועץ הארגוני, מיומנויות ראיון וייעוץ, תרבות ארגונית, כלים ומודלים לייעוץ ארגוני, ייעוץ פנים מול ייעוץ חוץ ארגוני, תקשורת בין אישית, סוגי התערבות, כלים לניתוח צרכי הארגון, ניהול זמן, טיפול באכזבות, הנעת עובדים, ניהול קונפליקטים, אומנות הפרזנטציה ופיתוח מנהלים. הלימודים בקורס משלבים הרצאות פרונטאליות, תרגול, דינאמיקה קבוצתית, וסימולציות. חלק מקורסי ייעוץ ארגוני דורשים פרקטיקום כחלק מהתנאים לסיום הקורס. בשל הדינאמיות הרבה בתחום יעוץ ארגוני, מומלץ לבדוק עם המכללה כי תוכנית הלימודים מעודכנת.

משך הלימודים: לימודי תואר ראשון בייעוץ ארגוני נמשכים שלוש שנים. בסיום הלימודים תוענק לבוגרים תעודת תואר ראשון B.A בייעוץ ארגוני.

תנאי קבלה: תנאי הקבלה ללימודי תואר ראשון בייעוץ ארגוני משתנים ממוסד למוסד. באופן כללי, בכל המוסדות יש צורך בתעודת בגרות מלאה ובציון במבחן הפסיכומטרי. על מנת לדעת בוודאות את הציונים הדרושים, יש ליצור קשר עם מוסד הלימודים הרלוונטי.

אפשרויות תעסוקה: עם סיום לימודי ייעוץ ארגוני , אפשר לפתח קריירה של יועצים הנותנים שירות לגופים שונים על פי דרישה, או לעבוד בארגונים גדולים באופן קבוע גם כיועצים וגם בתחום משאבי האנוש וניהול כוח אדם. אפשר להשתלב גם במשרדי ממשלה שונים, במגזר הציבורי ובחברות ייעוץ.