בחירה קלה להשכלה

מידע על לימודי ניהול

מעוניינים לקבל מידע בתחום לימודי ניהול לתואר שני?

קיבצנו עבורכם מספר מכללות ומוסדות לימוד המציעים את תחום הלימוד המבוקש.

תוכלו למלא פרטים ולסמן מספר מוסדות לימוד שמהם תרצו לקבל מידע בתחום לימודי ניהול כגון תנאי קבלה, שכר לימוד לתואר ועוד.


לימודי ניהול תואר שני

הרשם לקבלת פרטים

מלא פרטים לקבלת מידע מיועץ לימודים

מרכז אוניברסיטאי אריאל בשומרון

מרכז אוניברסיטאי אריאל בשומרון

מיקום: השרון והסביבה
הקריה האקדמית אונו

הקריה האקדמית אונו

מיקום: תל אביב והמרכז
אוניברסיטת תל אביב

אוניברסיטת תל אביב

מיקום: תל אביב והמרכז

הכל על לימודי ניהול לתואר שני

ניהול הוא תחום רחב הכולל בתוכו תחומים רבים. תחום הניהול שם דגש על הובלה של עובדים וארגונים לתוצאות בצורה הטובה והיעילה ביותר ע"י הבנת צרכי המערכת ויכולת העובדים. על המנהל לנתח את המצב, לפתח אסטרטגיה שתוביל לתוצאות הטובות ביותר ע"י שילוב צרכי המערכת ויכולת העובדים בארגון.

תחום הניהול מכוון ברובו למגזר העסקי בפן הכלכלי ומוצע בוכניות מגוונות כניהול לוגיסטי, ניהול וארגון מערכות חינוך, ניהול טכנולוגי, ניהול ממשל ומדינה, ניהול חברות כלכליות עם התמחויות בהייטק, טכנולוגיה, תעשייה ועוד...

הלימודים לתואר שני בניהול נערכים במתכונת של לימודי מחקר. הלימודים מיועדים לבוגרי תארים בכל התחומים. .על כל סטודנט להשתתף בקורסי השלמה במקצועות בסיס בתחום הניהול על פי התואר הראשון שבידו.

תוכנית הלימודים לתואר שני במנהל עסקים, הידועה כתואר MBA, כוללת תחומים רבים כגון: פסיכולוגיה, סוציולוגיה של העובדים, כלכלה, המשפט הארגוני, טכנולוגיות ניהוליות וכלי ניהול נוספים. כחלק מתוכנית הלימודים בניהול על הסטודנטים להתמחות במגוון תחומים, בניהם: שיווק, מימון, משפט, מערכות מידע, חינוך, לוגיסטיקה ועוד...

ניתן לשלב לימודי תואר שני בניהול עם תוכנית למנהיגות בחינוך – M.ed (תואר שני בניהול וארגון מערכות חינוך). מטרת הקמתו של מסלול לימודים זה היוא לגבש קבוצת מנהיגים של אנשי חינוך בעלי ראיית עולם רחבה ומודעות חברתית, הרוצים להשפיע ולהוביל רעיונות ותהליכים חברתיים. שילוב תוכנית תואר שני בניהול ולוגיסטיקה – תוכנית זו מכשירה ומפתחת עתודת חוקרים ומנהלים לוגיסטיים במטרה לשלבם באקדמיה ובמשק הישראלי. בוגרי מסלול זה יהיו זכאים לתעודת תואר שני MA בניהול לוגיסטיקה.

שילוב תוכנית ואר שני בניהול וטכנולוגיה – תוכנית זו מחברת בין הכלים הניהוליים לעולם הטכנולוגי. בעלי תואר ראשון במקצועות הטכנולוגיה (מדעי המחשב, תעשייה וניהול, מהנדסים) יכולים להשתלב במסלול זה, ובסיומו להשתלב בתפקיד ניהולי במשק.

משך הלימודים: לימודי תואר שני בניהול אורכים כשנתיים. ישנם שני מסלולי לימוד אפשריים: מסלול לימודים שאינו לתזה או מסלול מחקרי לתזה.

תנאי קבלה: תנאי הקבלה לתואר שני בניהול שונים בכל מוסד ומוסד, אך בכל המוסדות על המועמדים להצגיד ציון בבחינת ה- GMAT – שהיא בחינת מיון אנגלית הבוחנת את כישוריהם המילוליים, הכמותיים ויכולת הכתיבה האקדמית של כל מועמד.

היכן ניתן ללמוד: לימודים בתואר שני בניהול נערכים במגוון מסלולים במכללות ואוניברסיטאות רבות ברחבי הארץ: המרכז ללימודים אקדמיים, המכללה האקדמית עמק יזרעאל, המרכז האקדמי רופין, המרכז האקדמי רופין, המרכז האקדמי פרס ועוד...

אפשרויות תעסוקה: בוגרי תואר שני בניהול יכולים להשתלב בתעשייה כמהנדסים, פקידים, כלכלנים ואנשי מחשבים. כמו כן, ניתן להשתלב בתפקידים ניהוליים בכירים בחברות שונות. חשוב לציין, כי תואר ראשון במנהל עסקים הוא תנאי חשוב ולעיתים הכרחי במשרות ניהול מסויימות כמו מהנדסים, אנשי מחשבים, כלכלנים ועוד...